ephoto profile wallpaper
seifi

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na: Digitálna čiernobiela fotografia, Portréty / Ľudia, Street fotografia, Reportážna a dokumentárna fotografia,

Osobné údaje

Meno: Dušan
Priezvisko: Seifi
Mesto: SK
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Stredne pokročilý
Členom ePhota od: 05. 09. 2009
Posledná aktivita: 2026-06-17 23:00:11
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: žiadne fotoaparáty
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
seifi
Nevesta seifi 2020-02-29 15:05:49
Gruzínsko sa teší popularite posledné obdobie . Tá druhá sa mi páči viac, len škoda toho dotyku kríža s hlavou. Teším sa na ďalšie.
 
seifi
Nevesta seifi 2020-02-28 09:38:29
nemal som čas na editáciu tak som nechal bodku ... a v krátkosti toľko, že keby bol od toho odstup, tak by to aj šlo, ale ten spodný orez ... a aby tá nevesta nebola len v spodnom ľavej štvrtine, porozmýšlať čo obetovať zvrchu; a foto stačí na výšku na rozmer 900px, treba rolovať po rozkliku ...
 
seifi
očakávanie seifi 2020-02-27 17:29:09
Dobre si to napísala. Dávam sem postrehy, ako to vidím, pretože si sem pridala fotografiu na kritiku a je povolené teda dávať pod ňu svoje názory, a potom nie je podmienkou toho, čo tu napíše svoje pocity, tu mať svoje fotografie. Nenapísal som nič v zlom, len to, ako to vidím. A ty to môžeš prijať a zamyslieť sa nad tým, alebo to pustiť mimo seba. Mala si napísať, prečo nefotíš do rawu, potom by ľahkou úpravou mala fotografia z takého aparátu inú úroveň. A čo sa týka toho totemu a že si ho tam chcela mať, to je vidieť z toho jalového priestoru nad hlavami zaľúbených. Dobre svetlo prajem.
 
seifi
Když mlha vstává seifi 2020-02-27 15:01:47
nájdi si v krajine nejaký motív ... napr. toto je oveľa lepšie ... www.ephoto.sk/fotogaleria/hodnotit-fotografiu/650229/v-mlze/?a=
 
seifi
očakávanie seifi 2020-02-27 14:51:13
nabrala si tam plno zbytočnosti .... stĺp vpravo, haluze nad hlavou; po rozkliku vidieť slabé spracovanie (bolo by fotiť s tým aparátom do rawu ); ak je foto na výšku, stačí dať rozmer 900px ;
 
seifi
Nevesta seifi 2020-02-26 20:28:07
.
 
seifi
Zuzka seifi 2020-02-24 20:04:36
aký má zmysel 1800px na výšku ? schválne šum pridať, u takejto foto, dôvod nevidím .... ani neverím moje videnie, môj pocit
 
seifi
Ráno na Volovci seifi 2020-02-23 20:50:24
chýba tomu nejaká dominanta, čo aj v popredí zafúkaná zodratá žltá vibrama ; takto je to nuda
 
seifi
Roháče seifi 2020-02-23 17:45:19
fajn, a možno čb skúsiť, hodne kontrastné
 
seifi
Kráľ Malej Fatry seifi 2020-02-23 17:42:32
taká povinná z vychádzky ...
 
seifi
Večer po búrke seifi 2020-02-23 13:18:09
a na tej, čo je na 500px by som rezal zľava, tak pocitovo,
 
seifi
Večer po búrke seifi 2020-02-23 13:15:24
verím ti, poznám to tam; takto je to ale v štýle, ak môžeš s humorom, kus m. p.... kus m. pusť ... ako dokument dobré
 
seifi
Pouličný umelec seifi 2020-02-23 10:30:35
veľmi ďaleko si bol od neho ...
 
seifi
Večer po búrke seifi 2020-02-23 10:26:16
obyčajne nejde mať na fotografii všetko ... zameral by som sa na jedno
 
seifi
miles away.. seifi 2020-02-22 20:39:46
páčilo by sa mi, ak by mala svoju ľavú ruku zodvihnutú / o niečo opretú , že by tie ruky šli (približne) rovnobežne s nohami ; ale páči
 
seifi
Sára seifi 2020-02-20 21:51:01
ešte si sa toho neprejedol ? však to je na jedno brďo ... vy lajkujete holky, nie fotky; donúťme autora vybočiť z vyšlapaného , má na to, aby ponúkol iné motívy, trocha vážnejšie; toto zvládol , fajn, vypíšte mu certifikát ...
 
seifi
Ratnovská zátoka . . . seifi 2020-02-20 21:45:35
pred tým prvým stromom vľavo by som to rezal, ... a tak fajn
 
seifi
V lese seifi 2020-02-19 10:50:27
autor si musí vedieť odpovedať ... čo fotil , pre koho , akú dal tomu formu, čím by mohla fotografia zaujať oproti iným fotografia lesa ... atd. aby to všetko akosi hralo a potešilo, zaujalo oko
 
seifi
... seifi 2020-02-18 20:04:58
všetky zase nie buďme k sebe trocha kritickí , ja si tu už pripadám ako v škôlke, všetko in a wau skončíme aj vo fotografii ako s hokejom, pomaly nebudeme mať nikoho v NHL, a doma samé super
 
seifi
Neskora vecera seifi 2020-02-18 20:00:18
musíš zaujať inou realitou, dynamickou, a u deti toho je .... výraz, zápal z hry, zlosť či bolesť, ale aj radosť či smútok; toto je do domáceho albumu ...
 
Stránok 109 z 523