ephoto profile wallpaper
seifi

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na: Digitálna čiernobiela fotografia, Portréty / Ľudia, Street fotografia, Reportážna a dokumentárna fotografia,

Osobné údaje

Meno: Dušan
Priezvisko: Seifi
Mesto: SK
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Stredne pokročilý
Členom ePhota od: 05. 09. 2009
Posledná aktivita: 2026-06-17 23:00:11
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: žiadne fotoaparáty
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
seifi
Passo Gardena seifi 2020-02-11 18:00:22
Sassolungo je akési zakriknuté, celý vršok v jednej rovine, moc mi to nesadlo
 
seifi
wave breaker l seifi 2020-02-10 22:11:50
Baltik je moc fajn, čo sa týka fotenia ...
 
seifi
Forrest Gump Hill seifi 2020-02-10 13:37:53
táto ešte viac
 
seifi
Lapaj lapač seifi 2020-02-09 11:49:53
smutné; leninský režim; najbolestivejšou je cesta prechodu, a obavy, čo sa na nej odohraje; to je vidieť aj u nás, po 30 rokoch akoby hlavy u väčšej polovici zostali tie isté čo pred 89-tým; no pohľadám počítam ; vďaka za "usmernenie"
 
seifi
sima seifi 2020-02-08 20:15:38
je to proste jednooká baba , zle nasvietená, nerob z toho vedu ... moje videnie; alebo nie že zle nasvietená, ale nasvietená tak, že je ako jednooká, a to jej nepristané; prečo niekoho takto predostierať ?
 
seifi
Trentino seifi 2020-02-07 20:48:38
podexponované, k tomu sneh poprášený popolčekom z neďalekej tepelnej elektrárne pod kopcom
 
seifi
Kysucká zima seifi 2020-02-06 22:10:48
šedivka; chýba tomu zreteľný motív; strom zľava je akoby niečo začaté či nedokončené ... je to akési neucelené, z každého rožka troška
 
seifi
Tatry seifi 2020-02-06 21:43:48
svojrázny pohľad na prírodu ... ; po rozkliku sa rozpadá celá obloha, dávaj bacha ...
 
seifi
Klára seifi 2020-02-05 20:25:43
hornú, presvetlenú radu okien nad hlavou by som rezal ; inak tmavá vertikálna plocha vpravo pocitovo mení formát fotografie
 
seifi
Klára seifi 2020-02-05 20:10:42
to už nie je rukopis, to je na jedno kopyto ...
 
seifi
Lapaj lapač seifi 2020-02-05 13:39:00
lepšie to hádam ani vyjsť nemohlo;
Inak sledujem teraz na YT cestovanie jedného úspešného chlapíka (Čecha) po Číne, ktorý tam žije. A úspešne pracuje. Najdite si Cocik China. Po odsledovaní 2-3 ciest som pochopil, mi došlo, ako sa zmenila Čína. Na neuverenie.
 
seifi
Passo Brocon - Trentino seifi 2020-02-04 22:44:47
šedé je to ....
 
seifi
--- seifi 2020-02-04 20:10:53
vadí pohľad kamsi mimo a lístok v ústach , a ten ľavý orez ...
 
seifi
--- seifi 2020-02-04 20:07:47
ak by bola slečna otočená tvárou k nám, tak to ostrenie beriem, pekný úsmev poteší; ale čo si mám mám tobrať z ostrého pozadia slečny a rozmazanej prírody, kaňonu , to mi nedošlo. Ty slečnu poznáš, vybaví sa ti príbeh, vzťah, ale mne to nič nedáva. A spracovanie moc tvrdé; dupľom pri tej hĺbke ostrosti.
 
seifi
Starec seifi 2020-02-04 11:09:07
je to akési preostrené, rozpadá sa to; viac by ten strom vynikol pri zvýšenom kontraste, prakticky tam chýba čierna aj biela
 
seifi
Samotár seifi 2020-02-04 10:58:10
tak ten strom, osamotený, na tej väčšej bielej ploche, a dobre umiestnený, by vynikol viac ako takto
 
seifi
Samotár seifi 2020-02-03 21:10:45
a dookola , čo nie je na foto, bol sneh alebo stromy ?
 
seifi
Samotár seifi 2020-02-02 21:43:26
chýba tomu kontext s okolím, viac priestoru
 
seifi
Cesta alpskými lúkami seifi 2020-02-02 19:30:48
áno, v Rakúsku musí majiteľ pokosiť horskú lúku 2x, v hrubých rysoch; ale tie peniaze na SK sú, aby sa zaplatilo ľuďom; ale ak niekto v št. podniku dostane po 3 mesiacoch vo funkcii odchodné 90 tis. €, vedúci pošty 180 tis., atd atd tak tie peniaze niekde chýbať musia; dnes sme sa dozvedeli, koľko tečie do št.kasy z mýtneho systému (15% ?) a koľko mimo; a cicia sa to tu od Mečiara; tu už skutočne mohlo byť Švajčiarsko; a že nie je, na vine nie je LenOn, ale naša slovanská (nie slovenská) popolvárska nátura; my sa chceme dostať pod krídla mocných, a pokradnúť si s nimi, nie ich kontrolovať ... ale to je mimo foto, sa ospravedlňujem;
už len dovetok, či skôr otázka, parkuje sa tak bezohľadne na tráve v Rakúsku ako na Slovensku ? my sme si skrátka hlavy neprestavali, tu občianska kontrola neexistuje; pekný zvyšok večera
 
seifi
Cesta alpskými lúkami seifi 2020-02-02 16:53:14
tie naše lúky slovenské na zaplakanie ; a koľko toho u nás od 89 už zarástlo briezkami, osikami či bodliakmi a krovím; niekedy mi to tu pripadá jak v osade spoluobčanov; ešte veľa vody pretečie Váhom, kým získame akýsi vzťah k okoliu, kde žijeme;
 
Stránok 111 z 523