ephoto profile wallpaper
seifi

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na: Digitálna čiernobiela fotografia, Portréty / Ľudia, Street fotografia, Reportážna a dokumentárna fotografia,

Osobné údaje

Meno: Dušan
Priezvisko: Seifi
Mesto: SK
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Stredne pokročilý
Členom ePhota od: 05. 09. 2009
Posledná aktivita: 2026-06-17 23:00:11
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: žiadne fotoaparáty
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
seifi
Nad pahorkami Veľkej Fatry seifi 2020-01-24 19:27:44
pekné je to, ten vetroň ako bonus , urezal som si zhora oblohu, a neviem, či by to nebolo ešte lepšie (pravda niekde ešte ubrať čo aj na formát 16/9)
 
seifi
Zátoka Gálovany - L. Mara seifi 2020-01-22 21:46:19
už to len s citom orezať ...
 
seifi
Čekání na světlo seifi 2020-01-22 21:05:42
chýba tomu iskra , kus by som to vytiahol z tej tmy; takto to vnímam ako dokument ... Jano tam bol
 
seifi
Lovu zdar seifi 2020-01-22 12:41:18
kompozícia fajn
 
seifi
Ranne zrkadlo seifi 2020-01-21 17:30:47
Foto aj mňa zaujalo. Aj spracovanie. Josseee hádam dovolí ...môj pohľad, rezal som to nakoniec dole. Je to iná fotografia. Prekonanie zvukovej bariéry .
 
seifi
Osturňa seifi 2020-01-21 09:53:04
fajn miesto; a natrafiť na príhodné počasie ... len chodiť a chodiť
 
seifi
light and shadows ... II seifi 2020-01-21 09:50:27
Milan, máš pravdu, naťahovať sa netreba, skôr debata v tichšom tóne; teší ma tvoj prístup pri výmene názorov; pravdu bude niekde uprostred , to som si vedomý aj ja; hádam sa polepším ... ; všetko dobré prajem
 
seifi
Ranne zrkadlo seifi 2020-01-20 21:54:09
zľava, ten menší strom by som rezal ; takto ten strom veľký na stred, nepasuje mi; a pre formát 3/2 aj zhora by som zobral, však máme dole odraz, nemusí byť všetko polopate podané ...
 
seifi
Christiania seifi 2020-01-20 21:25:45
chaos, na street chýba človek a moment
 
seifi
Míša seifi 2020-01-20 21:21:39
ty si to mýliš so včerajším výberom asistenky (moderne castingom, opravili by ma anglicky hovoriaci fotografi), a to máme za sebou dnes vyberáme foto
 
seifi
Škriatok seifi 2020-01-20 20:14:37
všetko je to natlačené vpravej polovici snímku za a) a za b) že je to ešte zvýraznené tým, že je to za chrbátom malej slečny ; a tak pocitovo fajn
 
seifi
light and shadows ... II seifi 2020-01-20 10:54:02
S tou angličtinou mám problém, pretože s maďarčinou sme sa išli po...ť; ošiaľ, pripravia nás o jazyk; situácia bola ako dnes, kto chcel čosi znamenať, tak jazykom musel vedieť narábať; nevadí mi AJ ani iný jazyk, ale obraciaš sa na slovenskú, nie anglicky hovoriacu obec, tak prečo jej a nie našim jazykom ? ; a dobrovoľne k tomu strkáme hlavu do oprátky; akoby ten ang. názov mal byť tou najviac pridanou hodnotou , ktorú vieš preniesť fotografiou ... ; a že si tam 12 rokov to je v pohode, to ale nie je ospravedlnením, že slovenskej fotografickej obci doma na SK máš dávať ang. názvy; bol som von, ak prišiel domáci, a boli sme v debate 2-3 Slováci, prešli sme na jeho jazyk, aby rozumel, ale toto nie je ten prípad. No škoda reči , ... maj sa fajn;
 
seifi
light and shadows ... II seifi 2020-01-19 19:27:24
čo majú moje fotografie spoločné s tým, čo som tu napísal, to neviem; názov fotografie nie nedostatkom, skôr tvojou vizitkou, ku komu sa svojou tvorbou obraciaš ... asi nie k Slovákom, však; a písať na rovimu, to je najmenej, ale myslel som, že hrable pochopíš ... to nie je matika z VŠ
 
seifi
Mlyn pri západe  II. seifi 2020-01-19 19:17:49
nemá to údernú silu ten mlyn nevyznie na pozadí; iné svetlo či málo snehu do stromov by si to pýtalo; a ten pravý okraj dole to kazí ... to je akosi pozabudnuté
 
seifi
Cres seifi 2020-01-18 21:41:00
dal som sa inšpirovať , 2x; ľudia milí, pohoda, ale dýcha z toho, tak ako z SK, že je to krajina bývalého soc. tábora ... skrátka to z ľudí, čo to tam v aktívnom veku zo 20 rokov prežili, von nedostaneš ... takže sa dovolenkám "doma" , vyhýbam ...
 
seifi
Kostolík seifi 2020-01-18 21:14:58
ako experiment ... ani neceknem; ale ako krajina ? či východ / západ slnka ?
ja to vidím tak, že z ephoto sa vytráca fotografia a ephoto s tým nerobí nič; má to u ....
 
seifi
light and shadows ... II seifi 2020-01-18 09:57:16
nevedel si jeden študent po návrate domov na rodnú reč spomenúť, ale stúpil v kôlni na padnuté hrable na zemi, tie ho je..li po čele, a reč sa mu prinavrátila ...
 
seifi
... my big boy ... seifi 2020-01-16 19:49:54
kompozične fajn, ale je to neostré; a načo to matlanie pozadia nad hlavou , u rúk ?
 
seifi
570 seifi 2020-01-16 19:42:20
tie fotografie sú neostré, hľadaj kde je chyba
 
seifi
572 seifi 2020-01-16 19:40:12
bolia z toho oči, je to neostré; ale ak to autor tak chcel, tak sa to podarilo
 
Stránok 113 z 523