ephoto profile wallpaper
seifi

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na: Digitálna čiernobiela fotografia, Portréty / Ľudia, Street fotografia, Reportážna a dokumentárna fotografia,

Osobné údaje

Meno: Dušan
Priezvisko: Seifi
Mesto: SK
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Stredne pokročilý
Členom ePhota od: 05. 09. 2009
Posledná aktivita: 2026-06-17 23:00:11
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: žiadne fotoaparáty
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
seifi
Leto v Bambergu seifi 2020-01-06 19:41:34
čo je hlavným motívom tejto foto ?
 
seifi
Na Strednej poľane seifi 2020-01-06 12:05:41
samozrejme že na pocitoch; a fotografia je čo ? jeden dá 5 druhý 1 bod; na tom predsa nič nie je; vyjadril som sa , nepíšem, že mám pravdu, proste iný pohľad, ale ten tu znesie málokto; známka nestačí, to je jasné; až na pár ľudí tu nepíše nikto o svojich pocitoch, skôr staré známe páči, OK, ... No a začali sme tým, že kompozícia nedotiahnutá a spracovanie poslabšie, a na tom sme sa aj akosi dohodli, či nie ? pre mňa je sneh šedý pre vás biely, fajn, nemám námietky; čo tu chceš obhajovať či vysvetľovať ? pekný sviatočný deň ...
 
seifi
Na Strednej poľane seifi 2020-01-05 22:25:51
dajte si chlapi za svoje foto aj Rád práce; dajte to do súťaží a potom uvidíte, či za takúto fotografiu bude lajk; bola by stupnica, dám 4-5 a tým to končí; ale nedá sa, vraj máme písať, ak niečo nie to; píšte si svoje "páči" a dávajte palce hore; mne to kompozične nesedí to je môj názor, nič viac ; a tých 24mm , to je čo ? teleobjektív ?
 
seifi
Zasnežená.. seifi 2020-01-05 21:19:59
ale motív, čo motív ... o niečo by bolo oprieť zrak, niekde začať, prejsť cez to a vrátiť sa na začiatok
 
seifi
Slovenské Beskydy z Veľkej Rače seifi 2020-01-05 20:14:40
tiež eizo, tiež 10 bit, pravda starší 2232; rozumiem, vnímam to inak; hodne úspechov prajem
 
seifi
Slovenské Beskydy z Veľkej Rače seifi 2020-01-05 17:13:50
ak WB nevenuješ pozornosť, je to na škodu tvojim fotografiam; ja tu nemám žiadne fotografie, veriť mi nemusíš, ale popýtaj sa známejších, čo sa venujú krajinárskej fotografii, ako to vidia
 
seifi
Sám seifi 2020-01-05 16:37:49
spodné 2/3 fajn
 
seifi
Na Strednej poľane seifi 2020-01-05 16:06:22
napr. ľavý orez - okraj dole, umiestnenie chalupy na ploche, jej veľkosť; myslím si, že by tomu pomohla kratšia vzdialenosť od motívu - ten priestor k chalupe je nezaujímavý, či inak povedané chýba mi prvý plán; trocha by som to vytiahol, pohral sa s krivkami ... všetko tak tak pocitovo, môj (iný) pohľad
 
seifi
Na Strednej poľane seifi 2020-01-05 13:53:29
pekné miesto, tiež neviem, kde je Stredná; škoda nedotiahnutej kompozície a slabšieho spracovania
 
seifi
fatranský luč seifi 2020-01-04 16:46:12
bolo, a nemuselo byť ; alebo bolo, lebo atmosféra , či hi alebo low key fotografie; ale môžeš sa zlepšovať, nie ? vidieť, že sú aj iné varianty ? odpovedáš ako malé dieťa ... a mne sa to tak páči a basta;
 
seifi
fatranský luč seifi 2020-01-04 13:41:22
keď nevidíš, pozri si histogram, koľko toho chýba v pravej časti ; takže prevod mne nesedí ... a nie že mi nesedí lebo histogram, proste je to šedivka
 
seifi
na Javorine seifi 2020-01-03 21:45:19
pohľadom cez objektív od zeme by to možno bolo zaujímavejšie; takto nuda s tým horizontom cez stred
 
seifi
Matus seifi 2020-01-03 21:41:43
fajn; za mňa kreslo o pol metra vľavo, aby chlapec nebol na stred; a určite viac priestoru nad hlavou
 
seifi
Majka seifi 2020-01-03 19:50:04
už si zaujal obranný postoj, už musíš vysvetľovať, ... a nevysvetlil si, ja ti len píšem, že mne chýba ...
 
seifi
Majka seifi 2020-01-03 17:31:03
no chýba ten pohľad; pripomenulo mi to úpravy zo 60-70-tých rokov min.storočia
 
seifi
večerné pohľady seifi 2020-01-03 17:28:42
na rozdiel od iných tvojich táto neoslovila; spodok nič moc a Tatry v nedohľadne ...
 
seifi
Zimná rozprávka na Rači 1236m.n. seifi 2020-01-02 15:03:43
to je už tvoj problém čo máš a čo nemáš rád ...
 
seifi
Zimná rozprávka na Rači 1236m.n. seifi 2020-01-02 12:24:21
ako by si zareagoval, ak by v reštaurácií po zjedení objednaného konštatovaní, že jedol si aj lepšie, a pozvali ťa do kuchyne, aby si to skúsil ty ? ak by som to nemohol bez fotky povedať, to by bola iná vec, ale takto si len konštatoval dohľadatelnú informáciu; inak, ak si nepostrehol, ja proti tvojej fotografií nemám nič, skôr som si povedal, že WB ti nehovorí nič, nefotíš do rawu, a pohľad na fotografiu hodnotiacich je iný ako môj; ak by si napísal, umelecká fotografia, čert to ber; na horách to proste vyzerá inak ... hodne zdravia a úspechov v novom roku prajem
 
seifi
Zimná rozprávka na Rači 1236m.n. seifi 2020-01-02 11:38:24
ide to tu dolu vodou, ako s našim hokejom ...
 
seifi
Javorina seifi 2019-12-30 20:01:04
chcelo by to svetlo, nedobre exponované, bez kompozície ... akože bol som tu a videl som toto.
 
Stránok 115 z 523