ephoto profile wallpaper
seifi

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na: Digitálna čiernobiela fotografia, Portréty / Ľudia, Street fotografia, Reportážna a dokumentárna fotografia,

Osobné údaje

Meno: Dušan
Priezvisko: Seifi
Mesto: SK
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Stredne pokročilý
Členom ePhota od: 05. 09. 2009
Posledná aktivita: 2026-06-17 23:00:11
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: žiadne fotoaparáty
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
seifi
Svalbard seifi 2019-12-13 18:54:41
vďaka, budeš mať čas a chuť, daj viac fotografií, takých cestopisných; a pokec k tomu poteší ; boli ste aj v ruských osadách , ako tie národnosti tam nažívajú ? napr. ako je tam s alkoholom ? ako chlapi pijú Nóri ako Rusi ? ...
 
seifi
Ľadovo-slnečný mix seifi 2019-12-13 18:50:27
mierka by sa zišla a hore kus viac miesta; a tak fajn, ja by som sa tam už ani nevyštveral
 
seifi
Otcova roľa seifi 2019-12-13 18:45:53
dobre píšeš; a dnes predáme otca mater za pár grajciarov; hodia vlaky zadarmo, neplatenie TV a heslo sociálny štát ochránime, a máme jasno; za 30 rokov budovania niet hrdý byť na čo; niekedy osvietený panovník urobil pre národ viac ako naši poslanci na všetkých frontoch dokopy ... do plaču je niekedy človeku, keď sa pozrie dozadu, čím všetkým sa od 89-tého premrhalo ... dôverou ľudí a časom najviac
 
seifi
Svalbard seifi 2019-12-13 13:38:16
to vozia čierne uhlie ? čítam, že aj Československo tam malo právo ťažiť uhlie ... čo sa týka foto šiel by som bližšie a nedelili to horizontom pol na pol, hlavne pri tom zaujímavejšom spodku
 
seifi
Térinka seifi 2019-12-12 20:52:36
sa mi zdá že obloha sa po rozkliku rozpadá ...
 
seifi
úžľabinou seifi 2019-12-11 22:07:11
1800px po rozkliku ... nekomfortné
 
seifi
Vanesa seifi 2019-12-09 20:13:09
tým, že si dámu postavil na bod x-y, aj vytvoril
 
seifi
Vanesa seifi 2019-12-09 19:23:16
no TK po rozkliku nič moc; aj keď beriem 1,4; ja by som sa pri tom nasvietení čo dokážeš vytvoriť a odfotení D850-kou v tom moc nepatlal
 
seifi
Frederika seifi 2019-12-09 19:15:42
k tej dramaticky sa tvariacej tvári by možno bolo zvoliť iné nasvietenie, dramatické ...
 
seifi
Nostalgická vzpomínka seifi 2019-12-09 17:48:46
nadpis navodzuje otázky ... za ním, za ňou a či za mladosťou ?
 
seifi
Mysiak lesny - Buteo buteo seifi 2019-12-08 17:58:09
prečo je užitý aj názov kaňa lesná ? alebo je to z češtiny ? Našiel som ale slov.text, kde sa píše, že kaňa popolavá je menšia ako myšiak hôrny ...
foto fajn, príde mi trocha podexponované ;
 
seifi
Señora seifi 2019-12-06 14:59:50
ešte že je tam to logo ...
 
seifi
~ V krajine zázrakov ~ seifi 2019-12-05 20:40:25
a sám fotograf, keď urobí niečo v PC cez PS to, čo tam nebolo, to je OK ? však výsledok je rovnaký, či nie ?
 
seifi
~ V krajine zázrakov ~ seifi 2019-12-05 20:38:25
tu je kopec iných neriešených pritakávačov za iné dielka, ktoré dávajú falošné karty do rúk začínajúcich fotografov; tu by bolo naliať autorom čistého vína, aby sa predišlo sklamaniam ... na dlhú debatu
 
seifi
~ V krajine zázrakov ~ seifi 2019-12-04 22:28:27
každý to vníma inak, prečo hneď také ťažké súdy a toľko adrenalínu; sú fotografi, ktorí pripravia scénu, zhodnotia a dajú to cvaknúť asistentom; iní fotografi posielajú rawy na spracovanie do redakcií, kde to orežú aj prehodia do jpg; čo je na tom, že na výslednej foto sa podieľa spoločne amatér a profesionál ? k tomu to v pokece pekne popíše a prizná; a má z toho radosť ; takže za mňa palec hore; dopĺňajme sa, učme sa jeden od druhého navzájom a tvorme diela pre potešenie naše aj iných ...
 
seifi
Andrejcová seifi 2019-12-04 20:06:57
viac by zaujal detail zo života chatára, takéto snímky si odnesie 9 z 10 návštevníkov útulne; na fotoserver by to chcelo pohľad fotografa, nie návštevníka
 
seifi
Ráno seifi 2019-12-03 15:15:27
napriek našepkávaniu, o akú časť dňa sa jedná, to ráno nie je cítiť; vetvy vpravo hore vadia, ako zasahujú do obrazu
 
seifi
Majak pod sklalou seifi 2019-12-02 18:51:44
súhlasím, ale tu sme akoby v základnej škole; porušiť pravidla ide, ale foto musí zaujať
 
seifi
Simi seifi 2019-12-01 19:06:42
a po stránke fotografickej to ako vidíš ?
 
seifi
Míša seifi 2019-11-29 22:11:12
tá tvár sa jaksi rozpadá, ako rozsypané pixely, príde mi; ale možno je to mojim monitorom ; ty to vidíš OK ?
 
Stránok 117 z 523