ephoto profile wallpaper
seifi

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na: Digitálna čiernobiela fotografia, Portréty / Ľudia, Street fotografia, Reportážna a dokumentárna fotografia,

Osobné údaje

Meno: Dušan
Priezvisko: Seifi
Mesto: SK
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Stredne pokročilý
Členom ePhota od: 05. 09. 2009
Posledná aktivita: 2026-06-17 23:00:11
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: žiadne fotoaparáty
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
seifi
459 seifi 2019-01-14 21:29:40
ja ten fľak ako pridanú hodnotu neberiem
 
seifi
Simona seifi 2019-01-13 19:00:59
fajn, taký roztopašný výraz a k tomu také mihalnice; plus tie zreničky ...
 
seifi
Peťka seifi 2019-01-13 18:54:34
ako vždy, pocitovo - pri tom pohľade zhora, dolnému orezu a veľkému priestoru nad hlavou je slečna utopená; a stredovku pri takomto natočení by som nerobil - priestor za chrbtom by som krátil a rezal zhora
 
seifi
Autoportrét seifi 2019-01-11 10:08:54
a čo potom tie deti v ZŠ
 
seifi
T seifi 2019-01-09 17:33:38
u mňa tá fotografia nie je dobrá ...
 
seifi
Pod Kráľovou hoľou.. seifi 2019-01-08 18:22:39
silno presaturované, až gýčovité
 
seifi
krv a mlieko seifi 2019-01-06 22:00:20
moc buclaté ručičky , natlačené do formátu ... bol dôvod ? však priestor bol,
 
seifi
Petra seifi 2019-01-06 18:23:21
zbytočne to ruší obrazovky TV (?) vľavo
 
seifi
Diana seifi 2018-12-31 15:10:56
Kamil, moc tomu nerozumiem, vieš že nefotím takéto, čisto pocitovo ... tá ruka tlačí slečnu dole + ten pocit umocňuje prekrývanie temena hlavy s čiarou na pozadí; farebne rozbité (aspoň tej žltej by som sa zbavil)
 
seifi
pf 2019 seifi 2018-12-30 21:07:47
všetko dobré v novom roku
 
seifi
Sedlo Zábrať seifi 2018-12-17 22:04:03
podľa možnosti, ako v tomto prípade, radšej bez tieňa fotografa
 
seifi
High Hopes seifi 2018-12-13 16:24:31
verím, že z vašej strany nezostalo len pri poďakovaní a obdive ich tvrdej práce ....
 
seifi
..tušenie.. seifi 2018-12-13 08:55:33
by som ho nechcel stretnúť; zachráň sa kto môžeš to je u nás ?
 
seifi
... seifi 2018-12-12 19:05:37
ako udávať takto bez foťáku tie udávané ohniskové vzdialenosti ? - to by bolo dohodnúť; číslo bude správne, ale čo z toho, keď predstaviť si to viem na FF - pomohol by prepočet alebo čím si to fotil; a foto fajn, zaujímavé; možno viac priestoru a tomu pozadiu dať nejakú štruktúru
 
seifi
Dettifoss seifi 2018-12-12 12:49:25
nepreostril si to ? zaujímavý objektív , ako si s tým spokojný ?
 
seifi
Terka seifi 2018-12-10 16:15:30
moc to padá do strán, aj tá predtým; ten tanierik na tom stole dosť kričí
 
seifi
Starý svet seifi 2018-12-09 20:01:34
ja to vidím ako technicky slabé a žiaľ kompozične tiež
 
seifi
V bubline seifi 2018-12-05 20:42:26
takýmto fotografiám by som nejaké napovedajúce názvy nedával, nech si cestičku k tomu nájde každý sám; a ? oni chcú na ephoto názov ? treba sa ich opýtať, k čomu im to je
 
seifi
Barbara seifi 2018-12-03 22:19:09
... ale prišiel som tomu na chuť, skrz ten pohľad ponad hlavu
 
seifi
Together... seifi 2018-12-03 20:57:08
o čo je to viac, ako ... spolu ... ; zapredáme aj tu slovenčinu
chýba tomu svetlo; a vadí horizont deliaci plochu pol na pol pri tej nevýraznej oblohe
 
Stránok 137 z 523