ephoto profile wallpaper
seifi

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na: Digitálna čiernobiela fotografia, Portréty / Ľudia, Street fotografia, Reportážna a dokumentárna fotografia,

Osobné údaje

Meno: Dušan
Priezvisko: Seifi
Mesto: SK
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Stredne pokročilý
Členom ePhota od: 05. 09. 2009
Posledná aktivita: 2026-06-17 23:00:11
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: žiadne fotoaparáty
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
seifi
Barbara seifi 2018-12-03 20:52:37
si ma donútil sa zamyslieť, čo to mám za monitor, čo mi nezoberie 1200 na výšku; fajn atmo, ale pocitovo veľa nad hlavou; ak šlo ukázať aj ten priestor hore, možno iný uhol záberu ... ? takto mi to moc nereže
 
seifi
sváko seifi 2018-12-03 17:54:09
klobúk fajn, ale neprialo ti svetlo
 
seifi
Zuzana seifi 2018-11-30 11:44:41
6/7
 
seifi
Už budujeme na Marse ... seifi 2018-11-29 20:17:20
myslím si, že viem, o čom hovoríš; vďaka za tvoje riadky
 
seifi
Kostolík seifi 2018-11-29 11:34:56
takýchto prisnežených je pomenej
 
seifi
* KRÁSA SLOVENSÝCH HÔR * seifi 2018-11-28 22:28:36
zhora áno, to ešte ujde; ale zídeš dolu, a samý bordel, špina, plasty - fľaše, sáčky či tašky, smutný je obraz Slovenska, presmutný; a tie podvody k tomu, zachráň sa, kto môžeš
 
seifi
Už budujeme na Marse ... seifi 2018-11-28 22:21:55
moc pekný motív; ale kvôli čomu si tam nechal ten spodok ? by som to v jednej tretine od spodu rezol, a hneď je to čistejšie; a nejaká kompozícia by sa zišla tomu ...
 
seifi
Sara2 seifi 2018-11-28 20:13:45
nepríde ti, že slečna je tam akoby nalepená, nevadí ti to (pre)žehlenie ? mne áno
 
seifi
Pri mame seifi 2018-11-28 20:11:55
milé je to; iné kompo si viem predstaviť
 
seifi
america seifi 2018-11-28 14:36:59
dobrá scéna blahobytu; škoda, že štvorec ; pre nevytriezvených a členov niektorých strán povinná exkurzia
 
seifi
Magické ráno seifi 2018-11-26 21:10:13
ten ľavý dolný roh to rozbíja
 
seifi
Večerné pohľady . . . seifi 2018-11-26 21:07:03
moc fajn
 
seifi
Stratena dolina seifi 2018-11-26 20:44:38
atmo fajn, ale snažil by som sa tomu dať formát
 
seifi
Mirka seifi 2018-11-25 20:54:18
ten rámik som nepochopil ?
 
seifi
Víkend pri jazere Zeribar seifi 2018-11-23 20:42:21
si sa mohol vybrať aj iný hlavný motív, ako smetný kôš; celá scéna je rozbitá na padrď;
 
seifi
Yaa seifi 2018-11-23 17:57:09
príde mi to hodne neprirodzený pohľad; veľa priestoru nad hlavou , najmä s ohľadom na ten reznutý spodok, čo prevyšuje hore, dal by som dole ... tak pocitovo, za seba
 
seifi
M. seifi 2018-11-21 21:27:58
chýba spodok a iná poloha rúk; tie ruky (najmä jej ľavá) sú k hlave ohromne malé
 
seifi
do zlata seifi 2018-11-17 11:12:34
tam niekde ležia K pozemky
 
seifi
Lenny seifi 2018-11-17 09:42:04
pocitovo, ako divák, ani nie fotograf, pretože nefotím ani v atelieri ani takéto portréty, preto to môžeš hodiť za chrbát, a včera pred hodnotením som tiež nechcel pindať - príde mi to proste neostré, ostrosť začína pred tvárou, vidieť na na punčochách ako začínajú stehná; a potom tá pleťovka ...
 
seifi
Čistota seifi 2018-11-13 20:40:54
motív, zámer, ..., fajn; len ohromne strnulo to pôsobí
 
Stránok 138 z 523