ephoto profile wallpaper
seifi

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na: Digitálna čiernobiela fotografia, Portréty / Ľudia, Street fotografia, Reportážna a dokumentárna fotografia,

Osobné údaje

Meno: Dušan
Priezvisko: Seifi
Mesto: SK
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Stredne pokročilý
Členom ePhota od: 05. 09. 2009
Posledná aktivita: 2026-06-17 23:00:11
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: žiadne fotoaparáty
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
seifi
stretnutie s bačom... seifi 2018-08-14 22:14:28
vďaka, postačuje tvoje vyjadrenie; a hádam nie je problém pre teba odpovedať, najmä keď je všetko v poriadku; nepíšem, že neverím, napísal som, že na základe skúsenosti pochybujem, že pán na snímku je bača, to je všetko
 
seifi
... seifi 2018-08-14 21:08:11
fajn ; asi by som viac svetla do tváre slečny .... a tie tmavé čmáranice odpútavajú pozornosť sústrediť sa na motív, aspoň u mňa
 
seifi
stretnutie s bačom... seifi 2018-08-14 21:01:19
až na ten názov na základe skúsenosti si dovoľujem pochybovať, že tento chlap je bača; a kedže je to dokument a reportáž, malo by to sedieť; tak sa prosím ťa sám presvedč, či je to OK; a daj vedieť
 
seifi
V talianskych uličkách seifi 2018-08-13 23:02:18
ubral by som zospodu pod tie dvere vľavo
 
seifi
Lucie seifi 2018-08-13 22:59:02
to je stále rovnako; alebo sa dáma na fotenie nehodí alebo nech ju skúsi vyfotografovať niekto iný;
 
seifi
nová doba seifi 2018-08-12 21:14:06
a s cumľom, a kde sú rodičia ?
 
seifi
???? seifi 2018-08-12 11:12:33
príde mi neprimeraná veľkosť hlavy k telu
 
seifi
stretnutie s bačom... seifi 2018-08-09 11:24:54
bača je vedúci na salaši, po novom manažér; tak toto pravdepodobne bača nebude
 
seifi
Relax seifi 2018-08-06 22:24:10
fajn, až na ten zadok auta vľavo, ten by som vypustil ...
 
seifi
Leitisvatn II seifi 2018-08-06 19:38:29
prečo je to tak natesno ? hlavne zhora ; či to je skladačka ?
 
seifi
...stará lanovka... seifi 2018-08-05 22:19:24
To sa v Európe asi tak ľahko nevidí, takéto umenie na takom technickom dieli;
knihy Čarovné či Úžasné Slovensko našu vlasť moc dobre nevykresľujú, skôr ju prikrášľujú a potom je facka reality bolestivejšia. Treba zísť dole na zem, ako to tu u nás vyzerá politicky, kultúrne aj ľudsky.
 
seifi
Ľadovec Pasterze seifi 2018-08-04 21:09:00
ako som písal, logo je tam ako päsť na oko; a inak ani ďakujem ?
 
seifi
tehu seifi 2018-08-04 15:07:05
rozklikni si to, a povedz, či je to dobré ?
 
seifi
... seifi 2018-08-03 07:28:07
To by sme nezvládli. O tričkách a ďalších lacných handrách vieme, a kupujeme. Ktovie, akú históriu má tovar z Číny.
https://www.youtube.com/watch?v=Gu9wE8BzD0I
 
seifi
... seifi 2018-08-02 09:32:09
myslel by som, že dáma si neželala byť fotená, a ešte menej takto publikovaná ... a možno sa mýlim
 
seifi
Robert seifi 2018-08-01 22:01:19
asi by som ho dal na tmavé pozadie, nie takto pol na pol; a pri tom orámovaní zľava by som to na stred nekomponoval ... všetko pocitovo
 
seifi
Lago di Landro seifi 2018-08-01 14:11:41
mne ker uprostred celkom vadí
 
seifi
Ranný Chleb seifi 2018-08-01 09:57:12
má to atmo; škoda zákrytu horizontu s hlavou
 
seifi
Sněžnická dúha seifi 2018-07-31 22:10:31
presaturované to mám akosi
 
seifi
Rusky mikrorajon seifi 2018-07-27 20:32:01
pekné dokumenty, pošli to Bláhovi ...
 
Stránok 145 z 523