ephoto profile wallpaper
seifi

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na: Digitálna čiernobiela fotografia, Portréty / Ľudia, Street fotografia, Reportážna a dokumentárna fotografia,

Osobné údaje

Meno: Dušan
Priezvisko: Seifi
Mesto: SK
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Stredne pokročilý
Členom ePhota od: 05. 09. 2009
Posledná aktivita: 2026-06-17 23:00:11
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: žiadne fotoaparáty
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
seifi
Janka seifi 2018-07-27 16:04:17
mne sa ten tuhý postoj v tom ťažkom ráme celkom pozdáva, také triezve, dokumentačné; čisto pocitovo
 
seifi
návraty v čase III seifi 2018-07-27 15:58:59
a neďaleko od nás, pozerám; vďaka za tip na výlet
 
seifi
Khangsar Kang seifi 2018-07-27 07:45:18
pozrel som to jazero spôsobom " palcom po mape " . Úžasne miesto. Nadmorská výška z tabuľky pri jazere 4900 ? Tie kamenné domky sú tam na prenocovanie ?
 
seifi
kouzlo Baltu seifi 2018-07-26 15:22:36
Balt je hodne fajn; trocha vadí, že vršok konštrukcie ide do zákrytu s horizontom
 
seifi
Výstup na Sidelhorn 4 seifi 2018-07-24 20:25:30
oblohe si venoval zbytočne veľa priestoru
 
seifi
obed seifi 2018-07-24 20:15:54
toto nie je street foto, to je foto zo školského výletu na pamiatku
 
seifi
V posledných lúčoch slnka... seifi 2018-07-24 20:11:54
Dolomiti sú jedinečné ...
 
seifi
predavac tonov seifi 2018-07-24 20:10:32
to by potom z tejto strany pomohol detailnejší záber
 
seifi
Po žatve seifi 2018-07-22 21:03:10
hlavu má pritlačenú horizontom ...
 
seifi
Muláfossur seifi 2018-07-22 17:51:42
menej presaturovanú
 
seifi
predavac tonov seifi 2018-07-21 19:39:05
prečo si to nefotil spredu ?
 
seifi
Ráno v sade seifi 2018-07-19 19:50:52
bez tej haluzoviny by to malo autencitu, takto to vyznie ako pokus o ...
 
seifi
Emma seifi 2018-07-16 16:31:53
prečo hlava na stred ? boli by aj nohy hneď by bolo lepšie; tu len orez zhora pomôže
 
seifi
Kolega v akcii... seifi 2018-07-15 22:08:18
tu noc nie je a zlé svet. podmienky tiež necítim, ale ako píšem, necítim, takže subjektivne ty si fotil z ruky ? exif tu asi nevytiahnem
 
seifi
Kolega v akcii... seifi 2018-07-15 19:44:00
k čomu tie mega parametre foťákov, keď musím do takej výšky trepať statív ? to by skutočne bez statívu nešlo ? alebo je to len taká hra ? ako to je ?
 
seifi
Kulík riečny (Charadrius dubius) seifi 2018-07-15 08:56:46
kulik fajn, logo u takéto vtáčka menej
 
seifi
Jánošík seifi 2018-07-14 19:55:09
symbol vlády SR, ako trefné aké blízke
 
seifi
Pod zap. ta3mi seifi 2018-07-13 20:09:54
ten názov by Talian na 1.hodine slovenčiny napísal lepšie; či už nevieš ako vyšperkovať svoje dielo ?
 
seifi
... seifi 2018-07-11 20:00:49
je tam toho hodne
 
seifi
lucie seifi 2018-07-10 21:17:40
a chýba tomu svetlo
 
Stránok 146 z 523