| môjweb: | vytvorte si web |
| web: | Stránku ešte nemám |
O mne
| Niečo o mne: | |
|---|---|
| Motto: | |
| Ponúkam služby: | |
| Zameriavam sa na: | Digitálna čiernobiela fotografia, Portréty / Ľudia, Street fotografia, Reportážna a dokumentárna fotografia, |
Osobné údaje
| Meno: | Dušan |
|---|---|
| Priezvisko: | Seifi |
| Mesto: | SK |
| Domovská krajina: | Slovenská republika |
| Fotografická odbornosť: | Stredne pokročilý |
| Členom ePhota od: | 05. 09. 2009 |
| Posledná aktivita: | 2026-06-17 23:00:11 |
| Status: | offline |
Kontakt
|
Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov |
Fototechnika
| Moje fotoaparáty: | žiadne fotoaparáty |
|---|---|
| Moje objektívy: | žiadne objektívy |
| Príslušenstvo: |



RSS
foto celkom fajn, asi by som sa vyhol tomu názvu na streche, páči sa mi, že pri tom ohnisku to nepadá vľavo vpravo; pre zaujímavejšie foto by možno pomohol nejaký detail bicykla v popredí (všetko pocitovo)
EU má dnes obavy z vypovedania zmlúv Čínskou republikou o odbere plastového odpadu; ak zmluvu vypovedajú, tvoj stromček skončí na skládke za dedinou a bude tam ďalších 100 rokov
dnes sa stromčeky pestujú na voľných plochách, určené pre účel Vianoc, ako tulipány v Holandsku ...
však popozeraj na nete street fotografov, čo je motívom ich fotografií
čo sa týka foto posunúť do ďalej dozadu nech je to všetko na dreve a vypustiť tu nohu od stola
pozri, čo píše jeden chytrý pán na jednom zo serverov jednemu z autorov fotografii, dovolím si bez vedomia autora použiť Ctrl+C - Ctrl-V ..., páči sa mi to:
... názory a dojmy divákovy sem patří pokud možno nezkreslené a empatické splývání s autorovými libůstkami a omyly je naopak na škodu. Finální vyhodnocení, který komentář je ti k užitku, je samozřejmě na tobě ...
Pekný zvyšok víkendu a dobré svetlo prajem
a nález moc pekný ...