ephoto profile wallpaper
seifi

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na: Digitálna čiernobiela fotografia, Portréty / Ľudia, Street fotografia, Reportážna a dokumentárna fotografia,

Osobné údaje

Meno: Dušan
Priezvisko: Seifi
Mesto: SK
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Stredne pokročilý
Členom ePhota od: 05. 09. 2009
Posledná aktivita: 2026-06-17 23:00:11
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: žiadne fotoaparáty
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
seifi
Timea seifi 2017-11-09 21:57:24
odpísal som do pošty
 
seifi
Timea seifi 2017-11-07 21:07:24
nechutné s tým "materiálom"
 
seifi
Timea seifi 2017-11-07 21:07:05
zbytočné tie 2 trávy nad hlavou, ten vrch by som orezal
 
seifi
Dominika seifi 2017-11-07 21:03:14
otázny spodný orez cez obe ruky, horizont cez hlavu, a atmosférou fajn, páči
 
seifi
Dreveničky /Zuberec/ seifi 2017-11-06 22:09:08
no prevodov do čb je 1000+1 takže neviem, ktorý si použil a inými bežcami popoťahoval; ako som písal, tvoj pohľad, len by som ho bral ako umelecky, a ten má priestor podať sa vpravo vľavo; ako historicky by som prijal podanie viac realistickejšie;
môj pokus
 
seifi
sunny day seifi 2017-11-06 20:17:38
moc fajn; nerozmýšľal si to urobiť, kvôli tomu tieňu, na výšku ? čo aj 3/4 ;
 
seifi
Dreveničky /Zuberec/ seifi 2017-11-06 20:09:11
história príliš skreslená; kvôli čomu úpravy, ktoré prevracajú realitu ? to už je pomaly akási kresba uhlíkom; priestor pred drevenicami vyznie terasovitý, a ten taký nie je ... ako umelecký prejav, pohľad, prečo by nie, ale ako história mi to nesedí
 
seifi
Dymovo-nedymová seifi 2017-11-06 08:33:50
foto fajn
keď mne hneď príde na um čo to stojí peňazí a kedy to malo byť hotové (ako diaľnice); vraj aby sme mali svoje; hlavná vec, že nikoho nebolí, že v potravinách sme sebestační na 40%; a potom aj keď svoje, aj tak drahšie, lebo ju môžu predať do zahraničia ... ako s vajcami
 
seifi
vo farbách jesene seifi 2017-11-05 20:10:36
moc toho HDR alebo moc vytiahnuté tiene
 
seifi
V rannej hmle seifi 2017-11-05 20:08:06
čo sa tam toho naprace ...
 
seifi
Fucking Billboards seifi 2017-11-02 21:42:49
je to strašné, ... a aj keď je to dosti expresívne, v podstate máš pravdu; a to robia všetko (navrhujú, presviedčajú, sľubujú si úspech, ... ) ľudia nie jednoduchí z vidieka , ale hlavy vyštudované, ktorí budú klábosiť o kráse Slovenska a radosti tu žiť; palec hore
 
seifi
Podzimní seifi 2017-11-02 19:51:07
keby som dával palec hore komentárom, tak potom aj kritickým, takto to vyznieva, že si tie druhé nevážiš
mne ten konár vadí veľmi, jedným uchom dnu, druhým von; foto inak veľmi príjemné
 
seifi
Prosba seifi 2017-10-30 22:01:04
to nie je politika to je tvoj postoj ... aj by si dal aj nedal ; ty si pivo nedáš a on bude za tvojich 50 centov malé pivo chlípať; vykašli sa na to, nevieš ako dopadneš a na čo budeš chcieť mať či už euro či milióny
 
seifi
Prosba seifi 2017-10-30 21:53:08
bol si príliš ďaleko, bližšie by som šiel k chlapíkovi; celú pravú stranu orezať;
 
seifi
Prosba seifi 2017-10-30 21:50:05
môžeš mu dať obložený chlieb alebo kilo salámy; ty mu chceš pomáhať ako naša vláda dôchodcom, tým budú vyrátavať zvýšenie penzie podľa priemernej ceny tovarov, ktoré určí vláda ; to znamená, že ak vláda bude dotovať základne potraviny a ich ceny nebudú rásť, penzie nezodvihne; že sa zvýšili ceny zájazdov alebo cigariet, dôchodca nech sedí na zadku a nefajčí
takže ty by si mu aj dal na tovar, o ktorom si myslíš, že mu prinesie šťastie ...
 
seifi
staroba seifi 2017-10-30 21:43:00
to je ruka, nie staroba ...
 
seifi
živá voda seifi 2017-10-30 21:40:57
čítal som, že tak sa to zvýrazňuje pre nechápavých
čisté by stačilo, ak je extrémne čisté, tak za tým niečo bude; od Nemcov mi stačili dobré motory, nie extrémne čisté ...
 
seifi
Ranná rybačka seifi 2017-10-29 20:06:47
ten formát je "baculatý", podporený logom na stred, toto si pýta priestor do strán ...
 
seifi
Záchranca seifi 2017-10-29 17:08:43
ja tvoje nadšenie akosi nemám
je to rovno na stred, s kolíkom z chrbta; a čo je to popredie vpravo dole ? kus kompozície by bolo do toho vniesť ... možno otvoriť viac v smere pohľadu, ...
 
seifi
Ranná rybačka seifi 2017-10-27 20:58:04
kompozícia nesedí zvoleným formátom
 
Stránok 160 z 523