ephoto profile wallpaper
seifi

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na: Digitálna čiernobiela fotografia, Portréty / Ľudia, Street fotografia, Reportážna a dokumentárna fotografia,

Osobné údaje

Meno: Dušan
Priezvisko: Seifi
Mesto: SK
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Stredne pokročilý
Členom ePhota od: 05. 09. 2009
Posledná aktivita: 2026-06-17 23:00:11
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: žiadne fotoaparáty
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
seifi
A&T seifi 2017-10-27 11:09:44
fajn
 
seifi
Gazda 3 seifi 2017-10-27 10:59:14
ja by som foťák natočil vľavo ...
 
seifi
V kavárně seifi 2017-10-26 10:50:32
schoval by som ten roh operadla stolicky v pozadi vlavo, skoda ze pada lava strana
 
seifi
rozjímanie... seifi 2017-10-25 21:10:44
1600 na výšku je príliš, ten spodok s vrchom mi akosi nejde spojiť, nefunguje to u mňa
 
seifi
jesenné ráno seifi 2017-10-25 12:12:18
zdola by som ubral
 
seifi
Podpoľanie 2 seifi 2017-10-21 20:23:30
možno niekedy v BB ...
 
seifi
Podpoľanie 2 seifi 2017-10-21 14:48:19
nie pri zábere a pri svetle ... ; ak je ťažko niečo vypichnúť, nájsť motív, tak nevyťahovať foťák inak vôbec neviem, čo som napísal dole v pokeci zle,
 
seifi
Trip seifi 2017-10-21 14:18:40
pretože 2 aktéri z troch sú chrbtom, toto je fotenie interiéru; keby som sa upriamil na stoličky tak vršok preč a chlapíka tvárou ku mne ... a to si mohol autor zrežírovať na mieste; by som fotil z druhej strany, prehodil s chlapíkmi pár slov, pár otázok, pochvala a môžem fotiť ... potom by to možno bola aj móda
každopádne to tam vyzerá dobre
 
seifi
Trip seifi 2017-10-20 21:10:19
mal si to skúsiť z druhej strany; a prečo móda ?
 
seifi
Podpoľanie 2 seifi 2017-10-20 21:04:14
niečo z toho vytiahnuť a dať tomu nejaký poriadok, zmysel; niečo uprednostniť a niečo potlačiť; príliš všeobecne bez motívu ... akože neviem kde začať a kde skončiť
 
seifi
Toskánsko seifi 2017-10-20 17:59:49
až budeš mať mojich príspevkov dosť, napíš
píšem, ako to vidím; no a doma vidím haldy takýchto fotografii ... iné svetlo nebolo, nebude, tak prásk ho; by som sa nesnažil tu každý deň niečo vyvesiť; šetri sa a prekvap
 
seifi
Toskánsko seifi 2017-10-20 17:00:29
ako dovolenková fajn
 
seifi
Michaela seifi 2017-10-20 16:59:00
tie zapichnuté prsty do tváre to pokazili ...
 
seifi
pod bielou perinou... seifi 2017-10-19 19:04:52
nie som krajinkár, ale pocitovo je to celé rozhádzané, tu jeden strom, tam 3, vodorovne sa tiahnuce hmly a svahy , rad stromov a dolinka sa tiahnu zase naprieč, a zaklincoval to formát, ...
 
seifi
v seifi 2017-10-18 21:37:23
je tam toho príliš veľa, počnúc pohárom na okne ... (či to je váza na kvety ? )
 
seifi
Na potulkách Tatrami seifi 2017-10-18 21:34:48
škoda tej oblohy
 
seifi
How can I tell you.. seifi 2017-10-18 21:31:44
Pre Vladimíra M za ten mínus ty chceš, aby sme sa doma na Slovensku dorozumievali cudzou rečou ? súčasťou fotografie je aj jej názov. Prečo autor tu na Slovensku dopraje len menšej časti populácie porozumieť jeho tvorbe v plnom rozsahu ? Čo sa to tu selektuje ? Nebolo by korektné, aby aj tí, čo nevedia po anglicky sa dozvedeli, čo to že je v tom názve ? Či ty si znalý AJ a ostatní nech sa trápia ? A keď už je ten názov v AJ, tak by bolo dať preklad, nezdá sa ti ? Či ty si mladý zbehlý a tí čo majú nad 60 nech plávajú ako vedia ? Hlavná vec že sa ideme pototo za Čarovné a Úžasné Slovensko. To sa krásne a úžasné sa skrýva len v prírode či aj v prístupe a vzťahoch medzi ľuďmi ?
 
seifi
Sila Okamihu seifi 2017-10-18 20:11:57
ten konár, dokonca 2, do objektívu, to kazia
 
seifi
Nina seifi 2017-10-18 12:36:39
myslíš tu sympošku z Mrázika
 
seifi
How can I tell you.. seifi 2017-10-18 09:39:57
to ani doma nejde bez tej cudzej reči ?
 
Stránok 161 z 523