ephoto profile wallpaper
seifi

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na: Digitálna čiernobiela fotografia, Portréty / Ľudia, Street fotografia, Reportážna a dokumentárna fotografia,

Osobné údaje

Meno: Dušan
Priezvisko: Seifi
Mesto: SK
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Stredne pokročilý
Členom ePhota od: 05. 09. 2009
Posledná aktivita: 2026-06-17 23:00:11
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: žiadne fotoaparáty
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
seifi
Rozprávková Orava seifi 2017-09-24 20:06:40
skús to zmenšiť nabudúce ... vďaka;
nie je jednoduchšie pridať 2 fotografie ? pre mňa ako diváka by to bolo zrozumiteľnejsie
 
seifi
Stretnutie. seifi 2017-09-24 19:44:15
no ked si poklikas po fotografii a sa ti ukaze nove okno, tak fotografia je vacsia ako monitor obrazovky; alebo budem rolovat a prehliadat detaily alebo to musim zmensovat cez ctrl - ; ked pozriem vlastnosti tak rozmer tvojej fotografii je , dajme tomu dlhsia strana cez 3000 px; no a aby sme to nemuseli divaci zmensovat tak je dobre pri upravach to upravit autorom na rozmer dlhsej strany 1200-1400px, kratsia strana sa v pomere skrati automaticky; mrkni fotoskolu ;
 
seifi
Stretnutie. seifi 2017-09-24 15:47:36
trma vrma , si mal aspoň vedúceho zachytiť ; a rozklikni si to ... čo to nezmenšíš ? napr. na 1200
 
seifi
Chamková stodola seifi 2017-09-24 15:40:41
celkom by som sa potešil, keby to bolo foto dňa
 
seifi
Sestry seifi 2017-09-24 15:23:23
... tie šaty to neovplyvníš, to nie; ale môžeš ovplyvniť ako to odfotíš, nie ? slečnám sa to určite páči, takže to je len do debaty, či ti to tak nepríde ...
 
seifi
Sestry seifi 2017-09-23 16:35:41
tá modra tam nesedí, príde mi, akoby boli zabalené spolu v jednej osuške, preto by som uvítal viac spodku, aby bolo jednoznačne vidieť, že to tak nie je
 
seifi
Nevesta seifi 2017-09-23 12:33:19
zaostrené skôr na kvety, nie ?
 
seifi
... seifi 2017-09-23 12:28:33
akoby som v kine sedel ; kde to, na Balkáne ?
 
seifi
V pralese, po červenej. seifi 2017-09-23 08:47:02
cítim vlhkosť
 
seifi
Buď svetlo... seifi 2017-09-22 20:34:10
by som vypustil ten presvetlený vršok a zameral sa na spodnú polovicu ; a hmly idú, ak bude ráno ako dnes, tak si prisvstanem
 
seifi
Buď svetlo... seifi 2017-09-22 20:14:44
väčší kontrast by tomu pomohol ...
 
seifi
D seifi 2017-09-22 20:07:42
mám pocit, že zmätok do toho vniesli tie nohavice, horné 4/5 fajn
 
seifi
Paula seifi 2017-09-22 20:05:48
deprimujúce sa takto blízko nachádzať od posteli k stene, ale to bude asi hotel;
tie nôžky sú krátke, nevyznie to dobre, k tomu dole je to reznuté cez ruku nohu ... daj tomu viac priestoru
 
seifi
24mm ))) seifi 2017-09-22 17:41:59
fajn záber, ale tými tónmi chladná a neprívetivá miestnosť , chýba tomu akási človečina
 
seifi
Popradské pleso seifi 2017-09-22 17:39:51
ako panorama moc pekne, ja som ešte nič neposkladal ani neposkladám ; ale mne to príde ako dokument s tými povyťahovanými tieňmi , necítim z toho žiadnu atmosféru, ale ber, Marek, že mám nádchu
 
seifi
Rímske hry seifi 2017-09-22 13:11:09
na iných fotografiách vidieť, že postavy , ktoré nie sú hlavnými motívmi sú účastníkmi hier, na scénu patria; títo mi prídu ako rodení diváci, z toho jeden dostal ranu; a fotiť na takýchto akciách je ako píšeš, zložité ...
 
seifi
Rímske hry seifi 2017-09-22 10:46:21
alebo tých 2 vzadu poprosiť, aby si stáli niekde inde, alebo si nájsť iné stanovisko ...
 
seifi
Jarda seifi 2017-09-21 08:38:38
oblek sa mu moc nehodí; chlapa sa takými rukami by som skôr fotil na šrotovom poli s kladivom ...
motýlika by som mu dal dole, pri tej ruke tu oblasť komplikuje; inak fajn je to
 
seifi
Barborka & Beňo seifi 2017-09-20 20:39:52
dážď je nádherný, kytica takto pri hlave menej; plus ten svah v pozadí im reže hlavy
 
seifi
vlnobitie... seifi 2017-09-20 20:36:20
na štvorce alergicky nie som, len je málo tém , motívov, ktoré sa do štvorca svojou kompozíciou hodia; tu sa využívajú opakovane a neopodstatnene; aj keď sme ako fotografi opustili 1-2-3 triedu a sme už na meštianke;
 
Stránok 164 z 523