ephoto profile wallpaper
seifi

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na: Digitálna čiernobiela fotografia, Portréty / Ľudia, Street fotografia, Reportážna a dokumentárna fotografia,

Osobné údaje

Meno: Dušan
Priezvisko: Seifi
Mesto: SK
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Stredne pokročilý
Členom ePhota od: 05. 09. 2009
Posledná aktivita: 2026-06-17 23:00:11
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: žiadne fotoaparáty
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
seifi
Červená hora seifi 2017-09-08 20:11:25
vidím to na umelecké dielo a nie krajinu ...
 
seifi
... seifi 2017-08-28 16:08:14
nejde o rozostreté pozadie, ide o vyčlenei objektu či deja ... že tam bude len to, čo má byť, alebo to vyčleniť zarámovaním, farbou, svetlom, strhujúcim dejom či situáciou, a aj rozostretým pozadím ... táto scéna nie je tak zaujímavá, že by som to pozadie prehliadol ...
a vďaka za vysvetlenie
 
seifi
Vážske inšpirácie.... seifi 2017-08-27 21:26:19
pri takomto delení plochy snímača medzi oblohu a zemičku s vodou je spodok preťažený, a spodok natesno
 
seifi
... seifi 2017-08-27 21:15:27
takéto fotografie by som fotil zo vzdialenosti 1,5-2m max. , inak nevypustíš rušivé pozadie
 
seifi
Lea seifi 2017-08-27 20:32:34
rezal by som zľava ... po prvý hnedý stĺp
 
seifi
Valentia Island Lighthouse seifi 2017-08-26 21:52:46
to nalepenie brehu sprava v pozadí na maják nie je dobré ... po úkroku 50m vpravo by sa asi úkázala otvorená hladina ... či nie ?
 
seifi
Titanic vo vzduchu seifi 2017-08-26 20:55:03
vďaka za reakciu; B-52 tu bola na dráhe alebo bol len prelet z CR ? rád by som ju videl vo vzduchu pri odlete ... teda ak bude odlietať
 
seifi
Titanic vo vzduchu seifi 2017-08-26 20:15:28
ako stroj na prepravu nákladu by som to mohol obdivovať, ale na prepravu ľudí ? určite nie ! už keď toto podmínujú, zbohom tma ... potešilo by foto v kontexte so Sliačom, Banskou Bystricou;
 
seifi
Voľby idú.... seifi 2017-08-26 08:03:02
to nie je streetfoto
 
seifi
wedding/maityphotography seifi 2017-08-23 20:08:28
kyticu mimo záber, prekrikuje nevestu ... a celý spodok je (aj farbou - čierna a červená) príliš ťažký
 
seifi
Red Sprites - Cerveny skriatok seifi 2017-08-22 21:20:52
blahoželám ... človek sa učí do smrti ... vďaka
 
seifi
Planetárium seifi 2017-08-22 09:32:20
fajn,páči; ale štvorec je k ničomu, treba sa s tým vyhrať, ten otvor som zatrel, nech nesvieti, nie je to fotografia z kriminálneho prípadu
 
seifi
Collegium Musicum ... seifi 2017-08-20 20:35:36
palec hore
 
seifi
V prístave seifi 2017-08-20 20:00:02
by som to zjednodušil
 
seifi
Storm 2 seifi 2017-08-18 21:35:45
pekné, také rozprávkové ...
 
seifi
Baltické ráno seifi 2017-08-18 17:43:11
moc z toho Balt nedýcha ...
 
seifi
leto... seifi 2017-08-18 12:08:08
rád si pozriem tvoje foto, dokonca ho rozkliknem ... ale buď tak dobrý, zmenši nabudúce fotografiu nech nemusíme zmenšovať 10-50-ti, čo to rozklikneme ; vďaka
 
seifi
Hlávka sklonená seifi 2017-08-17 09:45:27
to by šlo
 
seifi
Hlávka sklonená seifi 2017-08-15 16:20:12
akoby visela vo vzduchoprázdne, nemá to logiku ... iba ak, zabudla som kľúče na stole
 
seifi
cesta do mesta seifi 2017-08-15 11:19:34
lepšie povedané, patrí ešte k štandardným, aj štvorec je štandard, ale ako povedal jeden fotograf, málokedy je logika ho použiť ...
 
Stránok 166 z 523