ephoto profile wallpaper
seifi

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na: Digitálna čiernobiela fotografia, Portréty / Ľudia, Street fotografia, Reportážna a dokumentárna fotografia,

Osobné údaje

Meno: Dušan
Priezvisko: Seifi
Mesto: SK
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Stredne pokročilý
Členom ePhota od: 05. 09. 2009
Posledná aktivita: 2026-06-17 23:00:11
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: žiadne fotoaparáty
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
seifi
Veronika seifi 2017-08-04 14:51:16
tu nie sú kritiky, to sa len tak nazýva, skôr to ber pohľad diváka ... kompozične by osviežilo mať postavu niekde stranou, nie takto na stred; ak je to na stred, tak pravou stranou (tou chvojinou) je rovnováha narušená, plus motívu konkuruje kmeň stromu v pozadí; v exterieri by som skôr použil 50-tku na 1,8 alebo aj 200 mm s clonou 4 ako ohnisko 18 s veľkou hĺbkou ostrosti (aj na clone 1,8)
čo sa týka nohy, tak myslím na chodidlo jej ľavej nohy, ak by ho natočila k tebe, hneď by bolo kratšie ... všetko subjektívne ...
 
seifi
Veronika seifi 2017-08-03 22:19:19
chýba mi zaujímavejšie svetlo, kompozícia; veľkosť ľavej nohy udrie hneď do očí
 
seifi
Pred bazarom seifi 2017-08-03 19:45:21
je to fotografia s podtextom, že tu som bol; už len ten dolný pravý roh sa dal predsa poriešiť inak ...
 
seifi
... a prásk! seifi 2017-08-02 11:29:19
to je moment teda
 
seifi
Polní práce seifi 2017-08-01 21:41:21
mne chýba šírka, širší formát; a traktor skôr tu kdesi v popredí, ...
 
seifi
V čajovni seifi 2017-08-01 12:50:01
vyjadril som sa dosť expresívne, moje fotografie nie sú lepšie. Toto píšem len ako upresnenie, že som to mal dať ako Re kamošovi Nomádovi; predsa toto nemôže byť bezva dokument; až natrafí na bezva dokument, čo bude písať ?
Mrháme slovami super, bomba, skvele na všetko okolo nás , až nakoniec nerozoznáme čo je dobré, priemerné a nanič;
inak, to je ako so slovkami ako fašizmus či extrémista, dnes sa ním označí čokoľvek, čo sa nám nehodí do krámu, a potom ani nebudeme vedieť, kto tým fašistom či extrémistom je; dúfam, že mi rozumieš ... vďaka
 
seifi
V čajovni seifi 2017-07-31 22:34:07
u mňa prepadák
 
seifi
I am coming seifi 2017-07-31 08:32:02
fajn
 
seifi
Petra seifi 2017-07-30 20:18:21
celé je to kamsi posunuté, takú dámu stačí odfotiť a je hotovo ...
 
seifi
jungle seifi 2017-07-30 19:57:02
aj pozadie aj odev, fajn; nepáči ruka; dosť šedé mi to príde
 
seifi
Když slunce po bouřce vysvitlo seifi 2017-07-28 14:32:07
podľa mňa všetci špekulujú nad tým nahnutým stromčekom symetria je takto silne narušená
 
seifi
Lonely in the ocean seifi 2017-07-27 21:00:49
ako sa vyhnúť pri spracovaní tej posterizácii na hladine ? mám to tiež a nie stále sa viem s tým vysporiadať
 
seifi
Vo štvorici sa to ľahšie ťahá seifi 2017-07-26 09:55:31
Námet dobrý, ale postavy sú veľmi drobné. Ako píše Marcel, utopené na pozadí. Aj keď je to momentka, tak vadí ďalšia hlava za druhým zľava.
 
seifi
... seifi 2017-07-24 17:55:34
len je drobný a stratený na tom strede; takže nesúhlas, že, velice; dobrá možno
 
seifi
Slovensko naše ! seifi 2017-07-23 10:44:55
páči sa mi ten výkričník
 
seifi
mallorca seifi 2017-07-22 20:52:25
je to málo kontrastné ... keď praží, tak to musí byť cítiť
 
seifi
before the rain seifi 2017-07-22 20:48:49
pekný motív nalazený; škoda že nevidieť, kam pozerá ... okolie mi chýba;
inak poetické ... before the rain , a v spojitosti s touto cudzou rečou tu na ephoto vôbec nechápem, že sa u našich básnikov odsudzovala maďarčina, tá bola aspoň súčasťou nášho štátu, úradnou rečou ...
 
seifi
o tanci a smyslnosti ... IV seifi 2017-07-18 15:28:13
príde mi to strnulé, najmä výraz chlapíka tomu napomáha; u týchto motívov by som čakal "divokú" farbu
 
seifi
realta seifi 2017-07-11 20:58:01
Macron dnes zahlásil, voľný preklad, že sa v Afrike rodí príliš veľa detí, 7-8 v rodine; no ohromný povyk v EU, hrôza, že si dovolil povedať pravdu;
dnes bolo v TV, že predpoklad úrody obilnín v SK o 20% nižší, ale nám postačí; a moja mam cez 80 rokov zahlási ... a čo černosi ? tí budú žiť z čoho ? tak pohľady môžme mať smutné, ale je to z časti na ich chrbtoch; a inak, to samé u nás, čo sa týka našich spoluobčanov ...
 
seifi
hemženie tam dole seifi 2017-07-11 20:51:37
sprava by som určite ubral
 
Stránok 168 z 523