| môjweb: | vytvorte si web |
| web: | Stránku ešte nemám |
O mne
| Niečo o mne: | |
|---|---|
| Motto: | |
| Ponúkam služby: | |
| Zameriavam sa na: | Digitálna čiernobiela fotografia, Portréty / Ľudia, Street fotografia, Reportážna a dokumentárna fotografia, |
Osobné údaje
| Meno: | Dušan |
|---|---|
| Priezvisko: | Seifi |
| Mesto: | SK |
| Domovská krajina: | Slovenská republika |
| Fotografická odbornosť: | Stredne pokročilý |
| Členom ePhota od: | 05. 09. 2009 |
| Posledná aktivita: | 2026-06-17 23:00:11 |
| Status: | offline |
Kontakt
|
Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov |
Fototechnika
| Moje fotoaparáty: | žiadne fotoaparáty |
|---|---|
| Moje objektívy: | žiadne objektívy |
| Príslušenstvo: |



RSS
a bolo by to zmenšiť na prijateľných 1200-1600px
rozmýšľal som, ako povedať autorovi, aby bol výsledkom foto dňa presvedčený, že jeho foto je skutočne bomba a v súlade s kostolným poriadkom; (napr, všetky tendre v SK sú v súlade so zákonom a výsledky sú jasné, nie ? ) čo keby boli lajky hodnotou diferencované .... napr. si tu 2-3 roky, máš vystavených X fotografii, napísal si K komentov ... tvoj lajk má hodnotu B bodov; ale na základe vyjadrení dole niektorých fotografov je vidieť, že taký kľúč by bol neúčinný;
nie z autorovej fotografii, ale z nášho prístupu k nej je vidieť, že sme čím ďalej tým viac slovenskejší a pre mňa z tohto tu vyplýva, že aj náš nekritický pohľad na politické dianie je na SK zastabilizovaný
a skôr mi to pasuje po oreze zhora na šírku