ephoto profile wallpaper
seifi

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na: Digitálna čiernobiela fotografia, Portréty / Ľudia, Street fotografia, Reportážna a dokumentárna fotografia,

Osobné údaje

Meno: Dušan
Priezvisko: Seifi
Mesto: SK
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Stredne pokročilý
Členom ePhota od: 05. 09. 2009
Posledná aktivita: 2026-06-17 23:00:11
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: žiadne fotoaparáty
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
seifi
Zamyslený, sústredený ... ? seifi 2014-01-25 09:07:21
skôr bolenie hlavy, chlapík dačo... ; vadí silná, asi pridaná, vinetácia
 
seifi
Relax seifi 2014-01-25 09:02:56
orezával si na štvorec, ten mne nepasuje ; nešlo z toho urobiť 3/2 ?
 
seifi
"Cestou za šťastím_II" seifi 2014-01-24 12:11:11
dobrý dôvod
 
seifi
"Cestou za šťastím_II" seifi 2014-01-24 11:56:34
to nemáš formát ani 4/3 ani 3/2; zhora by som to orezal na 3/2; lepšie sa to bude pozerať
 
seifi
Pod dohladom vojaka seifi 2014-01-24 11:50:13
ja by som to takto
 
seifi
Aport! seifi 2014-01-22 21:00:21
škoda, že je za psom ten kameň, bez neho by pes vyšiel lepšie; ako hovoria Česi, ja ti nevím, Karle
 
seifi
sprievodca seifi 2014-01-22 20:55:11
ja si myslím, že to máva kamošom u stola, že už je blízko, môžete mi objednávať...
 
seifi
* Decembrové ráno * seifi 2014-01-22 17:55:00
už to tu ráz bolo, bez spodku
 
seifi
vrátnik seifi 2014-01-22 17:52:47
prečo je tá posterizácia od lustra na obe strany ? kedy sa to zvykne vytvárať ? tie rohy aj vrch na mňa dosť tmavé, aj ked si to tak chcel, to je OK
 
seifi
Ludsky vlas 28x priblizenie seifi 2014-01-21 20:53:57
ten vlas je tak plochý ? a možno je z košele po vyžehlení ?
 
seifi
Babka seifi 2014-01-21 20:45:07
využívam tvoju poznámku, takú že mám aj ja, a foto pridávam
tu dievčinu by som zľava kľudne strihol
 
seifi
Untitled seifi 2014-01-21 20:37:34
zaujímavé
 
seifi
... seifi 2014-01-21 20:36:26
ten fotograf s fotobatohom trocha zavadzia, ale je to živé; a radostné
 
seifi
Zima bez zimy seifi 2014-01-21 20:34:44
daj pokoj, máš pravdu, ale tých nech je čo najmenej
 
seifi
Zima bez zimy seifi 2014-01-21 10:25:03
akési bez iskry je to ;
 
seifi
ifaty beach seifi 2014-01-20 21:11:48
MB, nie ? moc pekné, a tá loďka k tomu, nemá chybu
 
seifi
pod Kriváňom seifi 2014-01-19 19:52:33
prijal by som tú chalupu z bližšej vzdialenosti, nech niečo impozantné trčí do tej oblohy, v prípade potreby by som vypúšťal ľavú stranu; motív a prostredie fajn;
 
seifi
Hra seifi 2014-01-19 19:49:02
fajn; snažil by som sa tam dostať aj vrchol toho stĺpa v pozadí, to si fotil 24/105 ? zobral by som to menším ohniskom, foťák nevyklápal a urobil orez, ak by bolo príliš veľa podlahy
 
seifi
Alena seifi 2014-01-19 19:31:36
moc prijemné foto;
myslel som, že Žižka, reku zľavil z toho tvrdého kontrastného podania a zjemnil to, fajn, ale pozerám, Lora , ; kroky novým smerom ? hodne úspechov
 
seifi
Siesta seifi 2014-01-19 16:00:56
to by sme zbaštili; ale že tak od tej ryže priberajú ?
 
Stránok 353 z 523