ephoto profile wallpaper
seifi

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na: Digitálna čiernobiela fotografia, Portréty / Ľudia, Street fotografia, Reportážna a dokumentárna fotografia,

Osobné údaje

Meno: Dušan
Priezvisko: Seifi
Mesto: SK
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Stredne pokročilý
Členom ePhota od: 05. 09. 2009
Posledná aktivita: 2026-06-17 23:00:11
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: žiadne fotoaparáty
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
seifi
sklamaná seifi 2014-01-31 17:49:36
hádam prvýkrát, čo sa žena hrdí vekom
 
seifi
Street gang II seifi 2014-01-31 17:47:40
Timur a jeho družina ; a tiež hravo a s láskou premiestňujú tovary ako naši ?
 
seifi
b+b+ seifi 2014-01-29 17:26:18
všelijaké asociácie vyzve taká fotografia; bezmocnosť (prišla mi na um scéna, kde námorníci obrezávali plutvy žralokom a hádzali ich potom späť do mora)
 
seifi
**** seifi 2014-01-28 20:08:06
mali z toho vypadávať špaky, a nie celé cigarety
 
seifi
Divadlo pred spaním seifi 2014-01-27 20:22:00
myslím si, že presoftené je to;
 
seifi
skaza Titanicu seifi 2014-01-27 17:45:01
fajn, páči, uprednostnil by som formát 3/2 a trocha pridal kontrast
 
seifi
Malá fotografka seifi 2014-01-27 08:02:00
najviac sa mi páčia kde je pani s dcérkou;
 
seifi
Masérky seifi 2014-01-27 08:00:07
z ďaleka je to, jednú hlavnú si si mal vybrať, ostatné pozadie
 
seifi
Route 66 seifi 2014-01-26 21:57:59
až také skvelé to nie je ; ale ak chceš dať a iný prijať, ako názor, pocit, je to fajn
 
seifi
Route 66 seifi 2014-01-26 21:01:22
ja by som to trocha orezal; nemáš to rozmerovo zmenšené, ty máš 4 tis px a čosi ja som to dal na 1100 px dlhšia strana, zmenšuj to, šetríš data a po rozkliku ti to vojde na obrazovku
 
seifi
artist village seifi 2014-01-26 20:21:41
ja by som šiel bližšie a viac zospodu
 
seifi
... seifi 2014-01-26 20:19:46
a možno by som havkol na to ucho
 
seifi
Cestou pokojného bojovníka_II seifi 2014-01-26 16:02:50
dobrý názov, minule som čítal sťažnosť, že ... potravinári sa sťažujú na nečestné obchodovanie špekulantov
 
seifi
Obed seifi 2014-01-26 15:56:06
moment fajn; také páčia; 28mm by tomu seklo viac
 
seifi
Cestou zo Sliezskeho domu seifi 2014-01-26 10:24:30
pre niekoho pekne farebne kontrastné, a mne tie farby spolu nehrajú
 
seifi
murder seifi 2014-01-25 20:35:11
a kus by som ten prázdny priestor osekal, a palec hore, dobrý nápad
 
seifi
Kristína seifi 2014-01-25 16:56:20
ženy súťažia medzi sebou, nie aby sa páčili druhému pohlaviu, a potom, gumáky sa dnes nosia
z hľadiska foto - chýba mi svetlo
 
seifi
Relax seifi 2014-01-25 16:21:51
na ten štvorec je tam veľa spodku pod tou lávkou; teraz nejde o to, komu sa čo viac páči, ale čo na to teória relativity ? ephoto by malo mať poradňu, dajme tomu čo aj za 1 € ; niektoré veci sa lepšie pozerajú v takom a iné v hentakom formáte, ak by si z toho mal žiť, musel by si na predajné veci pozarať očami takej teórie, ktorá ti dáva väčšie šance tovar predať; preto by bolo fajn, keby sa našiel odborník znalý kompozície, čo sa na toto hodí viac; kus by sme zmúdreli; ono to riadiť sa intuíciou ide len po určitú hranicu
 
seifi
Národný park SR seifi 2014-01-25 10:04:33
skôr by mi pasoval názov konkrétneho NR SR, kedže ich máme 9, viac vraj majú len USA
tak ako píše NVS, ktovie, čo z nich zostane; znivočíme ich ťažbou, zjazdovkami, stavbami, postrekmi; a ozdravenie - poškodenú časť vyjmeme z NP, tým park ozdravíme, a ideme ďalej
 
seifi
Comrade Lenin seifi 2014-01-25 09:10:08
bude comrade, na hrade
 
Stránok 352 z 523