ephoto profile wallpaper
seifi

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na: Digitálna čiernobiela fotografia, Portréty / Ľudia, Street fotografia, Reportážna a dokumentárna fotografia,

Osobné údaje

Meno: Dušan
Priezvisko: Seifi
Mesto: SK
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Stredne pokročilý
Členom ePhota od: 05. 09. 2009
Posledná aktivita: 2026-06-17 23:00:11
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: žiadne fotoaparáty
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
seifi
Martina seifi 2014-02-10 20:41:15
už som ťa zazrel cez kamošov na Fb ; moc pekné, super ;
 
seifi
. seifi 2014-02-10 20:39:46
v náhľade som si myslel, že tam visí zo stropu opica za chvost ; fajn snímok; asi by som toho vľavo odrezal
 
seifi
Menime Svet seifi 2014-02-09 21:56:19
meniť svet k lepšiemu sa snažia všetci (teda skoro všetci), ale horšie je, že lepšie pre jedných je obyčajne horšie pre druhých, alebo jedná ideológia sa snaží získať prívržencov druhej na svoju stranu alebo jej prívržencov spacifikovať
 
seifi
Vdova. seifi 2014-02-09 17:22:40
bez očí to akosi nefunguje, mala si hvizdnúť, aby sa otočila k tebe - to by bol fajn obrázok;
 
seifi
Tarvisio seifi 2014-02-09 17:16:59
dolce vita
 
seifi
Už nečakám seifi 2014-02-09 17:05:27
pime málo, aby sme mohli piť dlho
 
seifi
Rozsutcovka seifi 2014-02-08 13:18:25
nádherne ako je osvetlený; možno natočiť foťák viac vpravo (?)
 
seifi
Kriváň seifi 2014-02-08 13:10:32
či je to rada, to je otáznik skôr ako to vidím ja ; nech sa darí
 
seifi
Bývala to krásna krajina seifi 2014-02-08 10:52:52
škoda, že nie sú betónové, museli by ísť dolu
 
seifi
Kriváň seifi 2014-02-08 10:50:58
zakomponoval by som do snímku chodník čo máš vpravo, viedol by pohľad k cieľu cesty, pridal by som informáciu dole a ubral by som z oblohy, tej je tam veľa;
 
seifi
Lighthouse 8 seifi 2014-02-07 22:58:08
nie, predtým lepšie
 
seifi
lighthouse 3 seifi 2014-02-07 22:56:43
tam by bolo dôležité, aby vošiel do záberu ďalší stĺpik vľavo
 
seifi
Dáma v klobúku seifi 2014-02-07 16:05:54
príjemná fotografia, človeka dostane do dobrej nálady; ja by som to prikontrastil a možno aj prirezal ? a zmenšil rozmer na 1200px , máš to veľké po rozkliku
 
seifi
... seifi 2014-02-07 15:40:25
skôr sa tam hralo divadlo, príde mi to jak po vystúpení divadelníkov pred americkými jednotkami v západ. Európe; otázna je tá Billa
 
seifi
lighthouse 3 seifi 2014-02-06 20:10:11
pridaná snímka v pokeci lepšia, ale málo miesta hore a zase maják do strany
 
seifi
lighthouse 3 seifi 2014-02-06 20:09:23
ten maják by u mňa putoval vpravo
 
seifi
Big Love seifi 2014-02-06 16:50:03
hrdza to rozhlodá, treba len čas
 
seifi
Kĺzačka seifi 2014-02-05 20:34:01
na lajk to je, ale na super by tam nemuseli byť tie nohy vľavo hore ;
 
seifi
Marek - portret uspesneho muza seifi 2014-02-05 20:30:27
píšeš to ako hotovú vec, že veľmi dobre... u mňa je to pocitovo zo strán natesno, je to bez priestoru
 
seifi
Zárobok na lepší život seifi 2014-02-05 20:19:14
a záver pre nás z tvojho popisu aký plynie ?
vzrastá kriminalita, trh čiernej práce a novodobé otrokárstvo, prostitúcia,...Taliani to neutiahnu, budú nám to posielať ďalej, alebo to pošlú späť a rady z EU ako a čo majú robiť budú musieť zostať proste ležať na papieri;
 
Stránok 350 z 523