ephoto profile wallpaper
seifi

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na: Digitálna čiernobiela fotografia, Portréty / Ľudia, Street fotografia, Reportážna a dokumentárna fotografia,

Osobné údaje

Meno: Dušan
Priezvisko: Seifi
Mesto: SK
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Stredne pokročilý
Členom ePhota od: 05. 09. 2009
Posledná aktivita: 2026-06-17 23:00:11
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: žiadne fotoaparáty
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
seifi
Till Bronner seifi 2014-02-17 20:48:04
 
seifi
Martina seifi 2014-02-17 19:49:20
keď som ju videl poprvé, tak mi prišlo na im slovo jaro ; moc fajn,
 
seifi
I   iii seifi 2014-02-16 22:23:38
mne sa pýta maják vľavo , neviem či si to orezával alebo nie; potom mi vyšiel pomer podlahy a oblohy naopak; ale pekný motív; páči sa mi to
 
seifi
Hviezdička seifi 2014-02-16 21:01:36
 
seifi
valčík seifi 2014-02-16 21:00:20
dobre vyznejú novinky dole vpravo, Pravda; pán nezabudol, čo čítal pred 89-tým; ale tá či s veľkým či s malým písmenkom je na dve veci,...
 
seifi
Na ranný nákup seifi 2014-02-16 20:32:35
ešte že ma žena vyhnala, dám si aspoň jedno pivo po ceste
 
seifi
Smútok v kaviarni seifi 2014-02-16 08:58:17
páči , pekné foto o pocitoch iných
 
seifi
Ranna seifi 2014-02-16 08:57:02
fajn
 
seifi
Lietajúci ostrov seifi 2014-02-15 22:45:25
a nad tými mrakami hore si to mohol kľudne reznúť
 
seifi
Oh Girls seifi 2014-02-15 22:43:52
zďalaka je to fotené , alebo by som urobil výrez deti a toho bicykla(ov) vľavo
 
seifi
... seifi 2014-02-15 22:42:12
že je tam toho hodne, napr. zbytočné časti postáv(y) vpravo, budíš, ale akosi mi chýba dôraznejší ťah na hlavný motív ;
 
seifi
Kedysi. . . seifi 2014-02-15 21:41:09
celkom to má atmosféru; ak by som to fotil, už by som sa snažil tam dostať tie obrazy, nemať ich takto reznuté krížom, nohy stoličiek detto; a zameral by som sa na jedno z okien, nie oba, pridal k tomu príborník, ak by bol bokom;
 
seifi
Dzejna I. seifi 2014-02-15 16:56:50
škoda ľavého skla; pri tom koľko je tam spodku, by som ukázal hore vlasy nad čelom
 
seifi
... seifi 2014-02-15 16:45:59
na východnej fronte si nebol ? ťuk ťuk, kto tam ? 100 gram, nu zachadíte alebo v zime hreje v lete chladí
 
seifi
cesta seifi 2014-02-14 21:53:17
ja to vidím tak, že to pozadie ti neposkytuje možnosť vyniknúť tráve, tráva nie je ničím výnimočná oproti okolitému prostrediu, ani tým, že by bola ostrá oproti neostrému pozadiu, ani farbou, líniami; tie vršky trávy úplne splývajú na pozadí stromov; k tráve nevedú žiadne línie, usmerňujúce podobrazy, ktoré by zrak viedli k hlavnému motívu;...dnes je literatúry mnoho, ale určite nájdeš niečo aj tu na fotoškole; počítaj a foť
 
seifi
Fanad Lighthouse seifi 2014-02-14 20:41:43
viac svetla by som tam vpustil
 
seifi
Vysoké Tatry . Štrbské Pleso seifi 2014-02-14 20:37:03
a zhora by som orezal niečo
 
seifi
cesta seifi 2014-02-14 20:33:26
je tam chaos, bez akéhokoľvek poriadku na ploche; čo si fotila ? vieš povedať ?
 
seifi
Prichádza večer seifi 2014-02-14 17:56:45
no nevyzerá to ani na orez sprava ani zľava; z tej foto by som akosi takto len, ale to je môj pohľad
 
seifi
In the Fog seifi 2014-02-14 15:18:15
a to medveď vľavo tie lavičky povyvracal ?
tmavé je to (na mňa)
 
Stránok 348 z 523