ephoto profile wallpaper
seifi

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na: Digitálna čiernobiela fotografia, Portréty / Ľudia, Street fotografia, Reportážna a dokumentárna fotografia,

Osobné údaje

Meno: Dušan
Priezvisko: Seifi
Mesto: SK
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Stredne pokročilý
Členom ePhota od: 05. 09. 2009
Posledná aktivita: 2026-06-17 23:00:11
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: žiadne fotoaparáty
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
seifi
vetrom maľované oblaky seifi 2014-02-21 22:32:14
fajn; možno by som zhora z tej oblohy modrej ubral
 
seifi
prebúdzanie seifi 2014-02-20 20:06:45
ale v čb je dôraz na kvietok silnejší; v tej farbe je to ako v lunaparku a kvietok na špajdli
 
seifi
Stopa seifi 2014-02-20 18:12:53
dobré sú aj tie šípky vpravo, aby si nevybočil v zápale boja; možno orez zhora (?)
 
seifi
Parthenón seifi 2014-02-20 18:08:44
ten žeriav je tam akoby od dávnych čias a pochybujem, keď som to tam videl, že ten vršok uvidím bez neho
 
seifi
prebúdzanie seifi 2014-02-20 08:45:50
najhoršie je fotiť v lete
 
seifi
Nellinka - anjelik seifi 2014-02-19 22:53:54
tak tak ; anjelik zlatý je aj bez loga
 
seifi
Nellinka - anjelik seifi 2014-02-19 22:48:27
veď sa mu trieska zadrie do ritky; a to logo je nesympatické
 
seifi
prebúdzanie seifi 2014-02-19 21:27:52
na mňa je to útok farieb, ja skôr čb
 
seifi
Pred svitaním seifi 2014-02-19 21:21:25
všetkých vás kúpim ? to by mi nejak uniklo
 
seifi
Pred svitaním seifi 2014-02-19 20:04:32
a teraz čo ?
 
seifi
.... seifi 2014-02-19 17:49:20
a to je dobré, ako z vlaku
 
seifi
Pred svitaním seifi 2014-02-19 15:08:39
to je nejaký slávny výrok ? ja to poznám ako názov fotografie
 
seifi
nevesta seifi 2014-02-18 21:44:42
to poznáš, že keď jeden robí to isté, nie je to to isté; keď si to tak chcel, tak je to fajn; ja to čítam ako momentka
 
seifi
nevesta seifi 2014-02-18 20:02:22
čím umelecká ? ja to pokladám, keď pozriem na oči nevesty, za momentku
 
seifi
... seifi 2014-02-18 11:45:40
radšej by si asi povedali, tak sa rovno vydajme
 
seifi
Winston seifi 2014-02-18 07:36:39
pridám, tiež nie môj, ale bol dobrý kúpil som mu koštiaľ v obchode, žul ho o dušu a mohol som ho fotiť
 
seifi
... seifi 2014-02-18 07:32:11
to aj také veľtrhy bývajú ? trocha rušia tí po krajoch, najmä vydajachtivá vpravo ; alebo by to potlačil nejaký strhujúci dej uprostred alebo kontakt s fotografom
 
seifi
Spomienky seifi 2014-02-18 07:28:25
; aj plné kontrastov aj plné lásky; veľmi pekné,
 
seifi
sen o ružovej budúcnosti seifi 2014-02-17 21:17:51
ja by som prijal, keby aspoň niečo bolo na tom obrázku ostré
 
seifi
Tak si leť seifi 2014-02-17 20:59:24
dobrý názov, ...ak máš lepšieho vtáka, tak ukáž, ako vieš lietať,... ;
 
Stránok 347 z 523