ephoto profile wallpaper
seifi

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na: Digitálna čiernobiela fotografia, Portréty / Ľudia, Street fotografia, Reportážna a dokumentárna fotografia,

Osobné údaje

Meno: Dušan
Priezvisko: Seifi
Mesto: SK
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Stredne pokročilý
Členom ePhota od: 05. 09. 2009
Posledná aktivita: 2026-06-17 23:00:11
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: žiadne fotoaparáty
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
seifi
Vysoké Tatry . Štrbské Pleso seifi 2014-02-14 15:15:00
ten do šrotu a skáče niekto vlastne na ňom ? aj šiel niekto v tejto disciplíne na OH ?
 
seifi
Prichádza večer seifi 2014-02-14 15:10:55
kompozične to nie je ono vrátane formátu
 
seifi
Na prechádzke seifi 2014-02-13 20:25:36
kontrastu viac
 
seifi
Most seifi 2014-02-13 20:16:01
ak bolo veľa balastu, a iné ako do štvorca ti to zapasovať nešlo, tak si mal zmeniť stanovisko; krajina s takýmto exentrickým motívom mimo stred na štvorec - to nie je ono ;
 
seifi
Janka seifi 2014-02-13 19:42:20
príliš výrazný nos, a to, čo by malo mať prednosť pri glamour a akte, je potlačené
 
seifi
Most seifi 2014-02-13 19:36:05
pekná krajina; kompozične to v tom štvorci vôbec nesedí
 
seifi
Starodávne  Porto Venere seifi 2014-02-13 16:43:46
už to dať len do novinového stánku a poslať domov ; nadpis to posunul do inej kategórie
 
seifi
Lajthaus seifi 2014-02-13 16:38:52
cítiť z toho kľud a pohodu
 
seifi
Okuliarnik grécky seifi 2014-02-13 16:35:38
dobrý názov si tomu dal
 
seifi
Tomáš seifi 2014-02-12 21:24:07
moc do toho zapojil aj nos, nech mrká trocha profesionálnejšie, ľahšie ;
 
seifi
Milford Sound seifi 2014-02-11 20:08:43
aby človek vedel, že je tam APS-C, teda výsledok 20mm; cca; ja som zástancom toho, aby sa pri foto uvádzala ohnisková vzd. v prepočte na 35mm políčko, pretože tie čísla pri rôznych snímačoch je proste zmes čísel - chýba etalon;
 
seifi
danger seifi 2014-02-11 19:53:24
jednoduché, výrečné, mňa oslovilo;
 
seifi
Kosice seifi 2014-02-11 19:46:53
rád by som tam videl vypichnuté nejaké typické prvky, ktorými sa KE líšia od ostatných miest, pri takomto pohľade, a to tu chýba, nieto sa podľa čoho orientovať, čoho sa chytiť
 
seifi
odpočinok stvoriteľa seifi 2014-02-11 19:34:21
a zábavné; a milé;
 
seifi
Dedinský chlapec seifi 2014-02-11 15:15:13
ale je akýsi neveselý, mne fotografia ako humorná, kvôli výrazu chlapca, nepríde; ten to berie akosi vážne, niečo tam bolo
 
seifi
... seifi 2014-02-11 15:11:38
trocha preostrené mi príde, dosť oblohy je tam
 
seifi
. . seifi 2014-02-11 07:39:56
hneď som si spomenul na túto fotografiu, keď som na zazrel túto; ale tak ako hovoríš; najhoršie, vraj, sú na ploche 2 prvky
 
seifi
Nyhavn seifi 2014-02-10 21:55:52
 
seifi
. . seifi 2014-02-10 21:52:41
kompozične je to nuda ;
 
seifi
Milford Sound seifi 2014-02-10 20:46:30
pocitovo to padá vpravo; chýba tomu viac priestoru po stranách; objektív 35 a ohnisko 14; niečo nie to;
 
Stránok 349 z 523