ephoto profile wallpaper
seifi

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na: Digitálna čiernobiela fotografia, Portréty / Ľudia, Street fotografia, Reportážna a dokumentárna fotografia,

Osobné údaje

Meno: Dušan
Priezvisko: Seifi
Mesto: SK
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Stredne pokročilý
Členom ePhota od: 05. 09. 2009
Posledná aktivita: 2026-06-17 23:00:11
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: žiadne fotoaparáty
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
seifi
Diptych seifi 2013-04-16 14:37:35
nepáči pretože od pása dole je to zliate v jednom čiernom kuse, neprekreslené, matné, nevýrazné; nepozerám do očí pretože to prebíja tá bižutéria, už bez tej by to bolo také citlivejšie a jemnejšie
 
seifi
Neusiedler seifi 2013-04-15 21:33:18
fajn, páči motív aj kompo; až na tú jedovato zelenkavú
 
seifi
na šikmej ploche... seifi 2013-04-14 21:05:41
pozde som čítal názov
 
seifi
na šikmej ploche... seifi 2013-04-14 20:59:22
Zuzka, len trocha zrovnať tie svislice, všetko to padá vľavo
 
seifi
Barbara seifi 2013-04-13 22:52:31
je tam toho moc
 
seifi
Karadžić's seifi 2013-04-13 16:16:56
zaradením fotografie do dokument a reportáž, beriem, že je sú to dvojičky; ak je to montáž, mal by si to označiť, pretože ľudia sú vovádzaní do omylu;
 
seifi
game seifi 2013-04-13 16:06:49
vpravo by som orezal tú svetlú časť, a motív fajn
 
seifi
jarná od Devína seifi 2013-04-12 23:22:38
dnes sú tu alebo preostrené alebo neostré foto krajiniek; asi si to pojala umelecky
 
seifi
Cestička seifi 2013-04-12 20:51:18
možno sa mýlim, ale pocitovo preostrené
 
seifi
Alpská ďatelinka seifi 2013-04-12 20:32:17
nemá chyby
 
seifi
Nysiros Greece seifi 2013-04-12 20:28:57
.
 
seifi
Rozhovory...o duši seifi 2013-04-12 17:47:53
to neustále vyjasňovanie vzťahov..., potom plač, a ako každá láska, viete ako to skončí ; Slovania to majú asi v krvi; Rusi detto vyjasňali otnošenie, kým sa nezrúbali
foto fajn, páči
 
seifi
Nysiros Greece seifi 2013-04-12 17:37:02
podal by som sa vľavo, aby mi vyšiel ten kríž na to šedé pozadie
 
seifi
OKO seifi 2013-04-12 15:29:41
ak to malo byť čisté, potom bez tých odleskov; ale nie nepáči sa mi takéto oko na tanieri, a všetky sú rovnaké
 
seifi
ticho seifi 2013-04-12 15:27:02
a predsa sa to pýta na stred; a to predovšetkým kvôli tým plavákom; ak by boli plaváky na hladine vľavo od mostíka, potom by to bolo fajn,
 
seifi
· seifi 2013-04-12 15:18:43
na mňa už pomaly v stave nečitateľnosti, moc je to zahmlené, počkal by som na vyjasnenie po daždi; v po rozkliku akési malé je to
 
seifi
Natalia seifi 2013-04-11 21:03:42
 
seifi
Veverka seifi 2013-04-11 21:00:15
nádherné svetlo, vydarené; páči; to muselo byť v ČR
 
seifi
ski runner . . seifi 2013-04-11 20:02:05
sympatické, že si sa pridal k tým, čo majú rezervu; bez rezervy to nerozchodíš
 
seifi
ski runner . . seifi 2013-04-11 17:43:24
; foto fajn, páčia sa mi zábery s malým počtom prvkov, ktoré sú navzájom pospájané nie jednou a viacerými myšlienkami; kolegovi som to napísal, že aj ked je to fajn, dalo by sa čo to popremiestňovať a netreba sa hneď uspokojiť, že je to OK; a 90% z nás tu má rezervy; väčšie či menšie; dobre si to zachytil, ešte sekunda a chlapík ti vypadne zo záberu; tak hodne zdaru prajem;
 
Stránok 406 z 523