ephoto profile wallpaper
seifi

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na: Digitálna čiernobiela fotografia, Portréty / Ľudia, Street fotografia, Reportážna a dokumentárna fotografia,

Osobné údaje

Meno: Dušan
Priezvisko: Seifi
Mesto: SK
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Stredne pokročilý
Členom ePhota od: 05. 09. 2009
Posledná aktivita: 2026-06-17 23:00:11
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: žiadne fotoaparáty
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
seifi
ski runner . . seifi 2013-04-11 15:36:51
vyborne by bolo, ak by bol chlapík o 2 dráhy vyššie, ešte lepšie, ak by to bolo vyšlo na šírku;
 
seifi
po hrebeni seifi 2013-04-11 15:31:49
myslím si, že je to lepšie
 
seifi
zajačia mama seifi 2013-04-10 18:06:47
a ty si vegetarián ?
 
seifi
zajačia mama seifi 2013-04-09 22:10:07
na smotane s knedlíkom, dám si povedať ; ale ešte radšej len tak v rúre pečený, dobré prešpikovaný cesnakom, slaninkou ...
 
seifi
susedia seifi 2013-04-09 09:59:43
snažil by som sa ten Stoh tlačiť čo najviac doprava, pretože tá časť vpravo od Stoha mi teraz príde prázdna; plus aby tie vrcholy neboli tak v strede, hoci Rozsutec by sa asi dostal do stredu, ale Stoh by bol vpravo a ľavú časť by vyplnil hrebeň
 
seifi
Modelka 18 seifi 2013-04-08 21:26:03
neskúsil si to otočiť o 90° ? bolo by to možno jednoduchšie na pozretie
 
seifi
Zimní Krušné hory I seifi 2013-04-08 21:00:08
to je ono; potešenie; tanečnice zo Subsaharskej Afriky;
 
seifi
susedia seifi 2013-04-08 20:52:32
viac vľavo si mal zvrtnúť ten foťák;
 
seifi
cakam co ma este caka seifi 2013-04-08 20:45:15
len decko mohlo sedieť na opačnej strane lavice - k tomu auto by som sa dostal od decka cez kufor, takto sú spolu a ja vôbec nemám dôvod cestovať očami na ľavú stranu fotografie; ľavá strana je prázdna
 
seifi
Nostalgia 11 seifi 2013-04-07 21:58:45
ja si myslím, že aj keď bude okol teba celá rodina, zostaneš vo vnútri sám; veď si zober, čo za spravodlivosť, oni zostávajú, večer si dajú pivo a ty máš ísť pod kytky; je to v prdeli tento pretechnizovaný a prestresovaný svet so žrádlom postaveným na stabilizátoroch
 
seifi
Macacie hlavy seifi 2013-04-07 19:42:24
to máš námet z tej dnešnej cyklistiky ?
 
seifi
Nostalgia 11 seifi 2013-04-07 19:40:38
tak to sme sa nepochopili ; snímok je fajn, len ja by som ho nazval katastófou, z môjho phľadu; nemocnica je to posledné miesto, kde by som sa chcel dlhodobejšie ocitnúť; musím dávať pozor na vyjadrenia;
 
seifi
Nostalgia 11 seifi 2013-04-07 17:27:46
to je katastrófa toto; civilizácia nás dobieha, dobehne a dobije
 
seifi
borovička. seifi 2013-04-07 17:25:34
asi si ho prekvapil, badám;
 
seifi
Kamarát do dažďa seifi 2013-04-07 17:21:59
pekný moment si vystihla, a k tomu ten dážď ! výborne
 
seifi
mesiac .. seifi 2013-04-06 12:50:17
príde mi to prázdne, nejaký zaujímavejší pohľad si si mal nájsť
 
seifi
Prvé jarné dni na Považí seifi 2013-04-06 10:52:20
včera sme to preberali podvečer na pive a dohodli sa, že v stredu-štvrtok budúci týždeň to praskne
 
seifi
Rozsutec seifi 2013-04-06 08:42:01
zišiel by sa formát 3x2; chýba mi priestor vľavo (aj vpravo)
 
seifi
Zimná 6 seifi 2013-04-06 08:39:59
chýba akýsi jasnejší motív v krajine, farebne nie moc zaujímavé; prečo to máš v takom vysokom rozlíšení 4800x2800, stačí 1200x ...
 
seifi
Book fairy seifi 2013-04-05 22:22:26
trocha zarazí, že je v tom prostredí bosá; prostredie je fajn
 
Stránok 407 z 523