ephoto profile wallpaper
seifi

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na: Digitálna čiernobiela fotografia, Portréty / Ľudia, Street fotografia, Reportážna a dokumentárna fotografia,

Osobné údaje

Meno: Dušan
Priezvisko: Seifi
Mesto: SK
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Stredne pokročilý
Členom ePhota od: 05. 09. 2009
Posledná aktivita: 2026-06-17 23:00:11
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: žiadne fotoaparáty
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
seifi
Zuzka II seifi 2013-03-29 11:54:15
jak tá, od Šípkov, neživá
 
seifi
Ten nas sport.... seifi 2013-03-29 11:52:52
postavte im tie štadióny, nech je pokoj, hoci ako chodilo tak aj bude chodiť na ligu 2 tis. duší a výsledky zostanú tie že
všeobecne, štvorec sa moc nehodí na reportážne snímky, tá ľavá strana je oproti pravej voľná, u štvorca to pôsobí značne nevyvážene
no skúsil by som orezať tesne k žltému aj zľava aj zprava, bol by v obkľúčení cudzích
 
seifi
Zima seifi 2013-03-27 22:07:02
ten sneh je dosť šedý
 
seifi
Love seifi 2013-03-27 21:08:37
bude lóve, bude láska
 
seifi
N... seifi 2013-03-27 21:02:43
strihnuté cez klby; jej pravá noha vyzerá tymi tieňami stenčená, plus tieň v rozkroku,...nefotím v atelieri, neviem nič o svietení, ale toto ma neoslovilo
 
seifi
V ulicich Dublinu seifi 2013-03-27 20:58:31
skôr ju odfotiť z miesta oproti; nie dobré stanovisko
 
seifi
Kde slnko na Tatry ráno zľava seifi 2013-03-26 20:54:40
ako Wombat, pocitovo mi to usporiadanie nesedí
 
seifi
sivá brada v otieňoch sivej :) seifi 2013-03-26 20:44:48
to matuš tatarko sa akurát hodí namiesto mráčka k tej kaplnke, v úvodzovkách, pravdaže
 
seifi
Veverka obecná (Sciurus vulgaris seifi 2013-03-26 07:42:15
to niekto kúpi; blahoželám
 
seifi
Nikoleta seifi 2013-03-25 21:21:10
píšeš, ako keď si zamilovaný prvý krát a nevieš si predstaviť, že budú aj iné
 
seifi
v náručí seifi 2013-03-25 21:16:42
najmä ľavá strana potrebuje priestor, a ty to oprieš konárami o okraj fotky; a zrkadlovo by som to obrátil, tak ako čítaš, tak by mohol viať aj vietor, je to čitateľnejšie;
 
seifi
Invázia náhradníkov seifi 2013-03-25 21:12:55
autor píše: montáž/koláž; nie fotečka
 
seifi
Invázia náhradníkov seifi 2013-03-25 21:11:23
ja som myslel v náhľade, že všetci východňare idú do neba; mal si ich otočiť do briežka
 
seifi
Veri seifi 2013-03-25 21:07:51
nepáči sa mi tonalitou; svetlo fajn;
 
seifi
Praha seifi 2013-03-24 18:54:50
uprednostnil by som spodok ako vrch , nad tým pásom oblačnosti by som to vypustil
 
seifi
Románsky kostolík seifi 2013-03-24 17:32:19
veľká vďaka , zastavím sa niekedy, ak bude liať alebo pôjde búrka; netušil som, že niečo také je u nás;
 
seifi
Čas obeda.. seifi 2013-03-24 11:55:18
trocha je v tom zmätok;
 
seifi
Lepsøyrevet seifi 2013-03-24 11:11:54
to hej, súhlas, okrem Tatier, ktoré sú tu odjakživa bez nášho pričinenia, by sme boli hrdí aj na auróru
 
seifi
Románsky kostolík seifi 2013-03-24 11:06:42
alebo ti je ťažko napísať, kde to je alebo nevieš, kde to je; čo si z toho vybrať ? píšeš kategóriu história, tak daj pár informácii; vďaka
 
seifi
Slov-Litva seifi 2013-03-24 11:04:30
pri tom stave republiky a futbalu je celkom milé, že sa nájdu takýto zanietenci, asi to bude vidinou prisľúbených štadiónov;
 
Stránok 410 z 523