ephoto profile wallpaper
seifi

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na: Digitálna čiernobiela fotografia, Portréty / Ľudia, Street fotografia, Reportážna a dokumentárna fotografia,

Osobné údaje

Meno: Dušan
Priezvisko: Seifi
Mesto: SK
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Stredne pokročilý
Členom ePhota od: 05. 09. 2009
Posledná aktivita: 2026-06-17 23:00:11
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: žiadne fotoaparáty
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
seifi
DIA seifi 2013-03-24 11:00:21
aký je dôvod dávať dokopy 2 fotografie ? aby si vybral divák lepšiu ? tie fotografie by sa mali niečim dopĺňať, poprípade druhá by mala odhaliť prekvapivo to, čo by sme z prvej nevydedukovali; beriem aj časozberné snímky, apod., u takýchto fotografii vystavovať ich spolu dôvod nevidím;
 
seifi
V hmlovej krajine stromov seifi 2013-03-23 21:12:16
zvážnel si akosi, či zostarol ? zaveď si pravidla, ako sa správať pri komentároch pod tvojimi fotkami, kto s kým a o čom; nemám rád,... aby mi niečo dali,...neopakuj sa,...musíš si vedieť aj vybrať
 
seifi
toto nie je siesta!! seifi 2013-03-23 16:54:14
nevieme, ako ešte dopadneme; príde Cyprus, mena peňazí a pôjdeme po žobrote; ja som už mal peniaze vo vrecku, s ktorými som si mohol...
 
seifi
V hmlovej krajine stromov seifi 2013-03-23 14:53:18
lenže ten rámik je stále na inej na inej fotografii ; mám nádej, že ráz to zmeníš; to môže byť ako s mojim fajčením, kecali mi do toho kecali, až som prestal
meditujem, ovplyvňujú ťa postrehy a pokecy iných pod fotkou, aspoň vidíš, že to vnímam a s niektorými momentami zápasím, tak reagujem; poznáš ma, ak ťa budú haniť, tuho, a ja budem mať iný pocit, tak to budem ťahať na inú stranu;
 
seifi
::R:: 2 seifi 2013-03-23 10:25:22
nezvykli záklon hlavy; pocitovo príliš vpravo a natesno zhora
 
seifi
Nerozhodná... seifi 2013-03-23 10:22:46
ten vľavo zatiaľ vyhráva
 
seifi
skrz dračiu bránu seifi 2013-03-23 10:21:29
dobré; tá postavička je za milión
 
seifi
V hmlovej krajine stromov seifi 2013-03-23 10:06:46
foto fajn; trocha silný rámik na mňa
niektorí to prejavmi ženú do extrémov, akoby v živote neboli za humnami
 
seifi
Štrbské pleso  #2  - 2012 seifi 2013-03-22 16:38:57
je to zle, hrubo povedané, a nie pekné a trošku...to a trosku ono
 
seifi
Sofia (fototest) seifi 2013-03-22 16:37:26
minule ktosi u predchádzajúcej foto poznamenal, že by sa mala trocha inak tváriť, som za;
u prvej foto ak je tak useknutý vrch, asi inak useknuť spodok, pri takomto spodnom oreze sa mi pýta mať to hore normálne uzatvorené a nie takto useknuté (pocitovo)
 
seifi
babička seifi 2013-03-21 16:55:37
tak, tak, kto dal z vás babke tie kvety s igelitom ? zabral by som jej aj ruky ako držia tie kvety; dobrá babka, to už bude mať aj 80, nie ? že sa pripájam ku gratulantom;
 
seifi
V tichu vetra (wb) seifi 2013-03-21 16:52:20
 
seifi
akt seifi 2013-03-21 16:30:30
alebo či to bolo pred aktom a či po akte ? trocha čudne vyzerá oblasť pupíka; ale ja do toho moc nevidím (to ak by manželka čítala moje komenty)
 
seifi
V tichu vetra (wb) seifi 2013-03-21 16:27:43
u takejto foto by som s rohom nezápasil a nechal to plavať; treba ísť odfotiť za priaznivejšieho svetla ; aspoň bude mať Juve dôvod sa vyviesť na Novú hoľu
 
seifi
6 seifi 2013-03-21 10:53:24
ak by to šlo, posadil by som to celé vyššie, menej oblohy; vinetácia na diskusiu - komu ako
 
seifi
V okne seifi 2013-03-20 21:26:01
zbytočný a na závadu dotyk stromu so záclonou
 
seifi
Liliana seifi 2013-03-20 21:22:48
strašne vyjadrenie, včera bola A dnes je B; to si má včerajší autor foto dňa sypať popol na hlavu, alebo sa ísť obesiť ? čo navrhuješ ? lepšie by bolo, keby si si na ephoto vypýtal adresy všetkých čo dali lajka a napísal im osobný dopis, akí su trkvasy, že sa im páčia také fotografie
 
seifi
Malicka... seifi 2013-03-20 21:15:48
chlapi, ja ho vidím na pekáči chlapi, ide Veľká noc
 
seifi
Atletico Fans seifi 2013-03-20 21:07:46
pekne si to vystihol, na učebnice nemáme síce, ale také štadióny si postavíme; my sa tu z toho jedného dňa pos...me, zdá sa mi; k tomu výtlky a voľba pápeža a obraz jari 2013 mi zostane natrvalo v pamäti
 
seifi
V tichu vetra seifi 2013-03-20 21:02:03
"v tichu vetra" mi príde ako "nocou sa niesla tichá Bartolomejská noc"
tým svetlom je obraz je dosť plochý
 
Stránok 411 z 523