ephoto profile wallpaper
seifi

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na: Digitálna čiernobiela fotografia, Portréty / Ľudia, Street fotografia, Reportážna a dokumentárna fotografia,

Osobné údaje

Meno: Dušan
Priezvisko: Seifi
Mesto: SK
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Stredne pokročilý
Členom ePhota od: 05. 09. 2009
Posledná aktivita: 2026-06-17 23:00:11
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: žiadne fotoaparáty
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
seifi
Špania dolina seifi 2013-03-15 21:59:13
také akože umelecké; ale bolia ma z toho oči
 
seifi
Red & Blue seifi 2013-03-15 21:58:06
taká budovateľská, keď vidím slečny v kravate, hneď ma napadnú mladé pionierky zo SZM ; to pozadie pre mňa dosti nevľúdne
 
seifi
Wilko seifi 2013-03-15 14:36:31
za 30 rokov ťa dá do domova, dôchodcov ; foto fajn
 
seifi
Hautes-Alpes seifi 2013-03-15 14:00:13
z maliarskeho rebríka by to bolo zobrať
 
seifi
Sisa seifi 2013-03-15 08:27:31
tu ale akoby sa rozchádzala s fotografom
 
seifi
ticho samoty... seifi 2013-03-15 07:33:36
nie na štvorec, podľa mňa
 
seifi
strbske pleso3 seifi 2013-03-14 22:46:31
možno na výšku ak by si to bol zobral; hore je to všetko urezané vrátané ľudí na konci
 
seifi
pri_železe seifi 2013-03-14 22:44:58
škoda že nemá v tvári to svetlo z pahreby alebo pece
 
seifi
Sisa seifi 2013-03-14 22:43:31
chýba tomu iskra; príliš znudený výraz; taká rozchodová
 
seifi
Blízkosť seifi 2013-03-14 22:38:34
zabudnem kúpiť kel, povysávať, ale tu skleróza nemá šancu
 
seifi
Blízkosť seifi 2013-03-14 22:23:21
milá; zo života; taká študentská
 
seifi
... seifi 2013-03-14 16:20:05
až na tie kapucne, to čo za štýl ?
 
seifi
Tatiana seifi 2013-03-14 15:16:36
ale hej len rozmýšlam nad tým svetlom; pocitovo, moc je to sivé, možno čb ? (ale nevidím do toho, nefotím bleskom)
 
seifi
3+2 seifi 2013-03-14 15:03:54
zaujímavé, ale...po krajoch mi to príde natesno;
 
seifi
hmm seifi 2013-03-14 14:43:14
s tým lakťom cez oko určite nie
 
seifi
Shape & Light seifi 2013-03-14 14:42:15
fajn; mne veľmi
 
seifi
V lúčoch slnka seifi 2013-03-13 20:37:35
a ty že si kde stál, keď do toho tak vidíš ? čas pre heslá ešte len príde;
no nech je ako chce, mne ti podlaha chýba
 
seifi
le route seifi 2013-03-12 20:42:21
najviac sa mi páčia tie cudzojazyčné názvy foto, má to nádych rozletu, novej myšlienky, rozlúčky nového so starým, zabudnutia; keď som si prečítal le route, tak ma napadol Fígeľ aj s jeho fígľami a odmenami do dôchodku, z úradu a tak, a jeho mesačných 11 tis. po dobu 3 rokov z Bruselu, aby v dobrom spomínal na EU
 
seifi
na poli seifi 2013-03-12 20:21:58
dobré; a môžeš rozmýšlať, čo ?
 
seifi
Bmw x6 panning seifi 2013-03-12 20:18:29
súhlasím,
 
Stránok 413 z 523