ephoto profile wallpaper
seifi

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na: Digitálna čiernobiela fotografia, Portréty / Ľudia, Street fotografia, Reportážna a dokumentárna fotografia,

Osobné údaje

Meno: Dušan
Priezvisko: Seifi
Mesto: SK
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Stredne pokročilý
Členom ePhota od: 05. 09. 2009
Posledná aktivita: 2026-06-17 23:00:11
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: žiadne fotoaparáty
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
seifi
ranná hmla seifi 2020-10-08 09:40:06
a natočil by si ho či nie ?
 
seifi
ranná hmla seifi 2020-10-07 21:52:44
pre otvorenosť priestoru vpravo by som natočil foťák málinko tou stranou; takto na symetriu mám v hlave otáznik
 
seifi
V lesnej tôni seifi 2020-10-05 17:53:11
tak ako píšeš; a kto môže za to, že sú ľudia nedočkaví ? možno ak by neprišli o majetky v 48, tak by mali času viac a malo by to tu hlavu pätu ... ; ešte že sme nešli ako na východe od feudalizmu do komunizmu minúc kapitalizmus a čo sa týka zveriny, ty čo robíš cez víkend v hore ? keby pešo, ale na motorke, štvorkolke, e-biku, na hubách, čučoriedkach či brusniciach ? medveď dvoch troch vypácka a je poplach ; a o poľovníkoch či lesníkoch ani nebudeme ... by si mal tak na nás medveď počkať ako my na postriežke ; a ber to odľahčene , nemyslím všetko vážne
 
seifi
V lesnej tôni seifi 2020-10-04 22:40:36
keď je to živé už na tomto svete, všetko to chce žiť ; u nás brúzdi jedna po záhradách, radosť pozrieť; pravda, nikto sliepky nechová; tak skúste s tým poľovníkom, ako radí Štefan K. ; veď čo ich len zahynie pod kolesami áut, hádam by si to nezastrelil ...
 
seifi
susedky seifi 2020-10-04 21:40:26
.
 
seifi
susedky seifi 2020-10-04 21:38:34
tak ako píše kolega dole ... oslovím dámy, prehodím pár slov, požiadam o odfotenie, pošlem im foto ; toto nie je zátišie, toto nie je zaujímavý moment, ktorý by si musel takto z ďaleka
ako príklad vid foto, kde som chlapíkovi povedal, že šúlať cigaretku som dávno nevidel, s hrdosťou pokračoval v diele, fotenie mu vôbec nevadilo; kontaktuj ľudí, hovor s nimi
 
seifi
Pohľad seifi 2020-10-04 21:27:50
reagovať a písať sa dá o všetkom, čo fotografia ponúka obsahom či vyvolaným pocitom, či ilúziou a dokonca nadpisom; ja som sa čo to dozvedel o "vegvisír"; zaujímavé veci
 
seifi
Natalia seifi 2020-10-03 21:06:34
aj mne sa páči, no po rozkliku na zahodenie
 
seifi
Po čiare seifi 2020-10-02 19:44:28
tá biela hmla vpravo od stromov to pokazila, skúsil by som to orezať, aj cez stromy (do nejakého rozumného formátu) , myslím, že tým by sa ten bežec dostal viac do popredia
 
seifi
studnica múdrosti seifi 2020-10-02 19:37:49
súhlas, knižnice sú jedny z najkrajších miestností, teda až po spálni
a neviem ... či múdrosti; ktovie či tam majú G. Bruna, Kopernika, Darwina a ďalších, ale možno sú tam zápisnice z inkvizičných výborov v Jasovskom opátstve; pochybujem ale, že by to tam bolo v regále; zato zápisnice zo zjazdov vo Vatikáne by tam mohli byť ...
 
seifi
komíny seifi 2020-10-01 21:28:26
bez retuše, len orezať na standard formát ... iný pohľad
 
seifi
komíny seifi 2020-10-01 18:50:18
3:2 bez spodného by sa mi páčilo viac
 
seifi
mama a dcéra seifi 2020-10-01 14:02:32
čo to stojí peňazí ...
prijemné foto, možno tá skrytá ruka ... ale to je otázka, nie pripomienka
 
seifi
" ŠŤASTNÁ STAROBA " seifi 2020-09-29 22:54:01
kto si ju ako urobí, takú ju má ... či si myslíte, že by im bolo lepšie kravy obháňať a chlapa z krčmy ťahať ? však sa ich opýtajte, ako im je a nech sa porovnajú so životom svojej mamy a starej mamy; samé sťažnosti chlapi, na každom kroku; čo chcete, aby vám padali pečené holuby ? my máme taký systém v hlave nasadení, starať sa do 50-tky a kým nepomrieme o deti, nič si nedoprajeme, nie sme naučení na zájazdy, fitnes, no nedajbože k moru, len deťom, tak tu je výsledok, tetky na dedine, nič zvláštne ... a náhubky, doba priniesla ...
dnes som hovoril so známou, ľuďom po covide sa vracajú horúčky po pol roku, tak sa nechránte, objímajte sa a veselte sa ... Dedo, aspoň nemúť vodu a teš sa zo života ...
 
seifi
Život seifi 2020-09-29 22:30:57
nerozumeli sme si foto fajn, ako som napísal, oslovilo; to napísané z nedokonalosťou som mal dať do úvodzoviek, pretože sa píše s nedokonalosťou ... hodne zdaru a dobré svetlo
 
seifi
Život seifi 2020-09-29 19:39:30
to napísané z nedokonalosťami to vystihuje spodok pod lakťom mi to trocha komplikuje
foto fajn
 
seifi
"M" SUITA seifi 2020-09-29 19:35:42
tak si neničme národne povedomie, my sme slabí a nie oni mocní; prehrávame vojnu a sťažujeme sa na víťazov; zase na dlhú debatu ... ja to zakončím krátkym ... samy sme si na vine, a iné si asi nezaslúžime
 
seifi
"M" SUITA seifi 2020-09-29 11:35:29
a v červenom ?
 
seifi
"M" SUITA seifi 2020-09-29 09:20:47
u nás všetko povinne, bo rozum nám nič nehovorí ... v Taliansku ak prídeš do reštaurácie, zanecháš adresu, ak by niečo; no my by sme tu robili barikády na ochranu našej slobody; za socializmu sme si ani neprdli, a nebyť Gorbačova, sme tam dodnes; my sa skrátka potulujeme od extrému do extrému, bo dnes zase demokracia, ale taká východného typu, bez povinnosti
 
seifi
"M" SUITA seifi 2020-09-28 22:21:11
z diskusie v novinkách ...

24. septembra 2020 18:38

Na svadbe v Bardejovských Kúpeľoch sa šíril koronavírus. Pozitívny test malo 16 z 95 .osôb, jednu hospitalizovali, hygienici dohľadali 150 kontaktov."
https://dennikn.sk/minuta/2053...

95 ludî na svadbe a v polovici inkubačnej doby 67 nakazených(vrátane kontaktov
s účastníkmi) to je slušná úspešnosť nakazenia sa.
 
Stránok 94 z 523
1 2 ... 92 93 94 95 96 ... 522 523