ephoto profile wallpaper
seifi

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na: Digitálna čiernobiela fotografia, Portréty / Ľudia, Street fotografia, Reportážna a dokumentárna fotografia,

Osobné údaje

Meno: Dušan
Priezvisko: Seifi
Mesto: SK
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Stredne pokročilý
Členom ePhota od: 05. 09. 2009
Posledná aktivita: 2026-06-17 23:00:11
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: žiadne fotoaparáty
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
seifi
"M" SUITA seifi 2020-09-28 22:17:42
Dedo, choď tým 67-mim povedať, že im nič nie je, že to len média. Nech vstanú a idú domov, a napozajtra do práce. Lekárom vysvetli, že títo tu nenakazia nikoho, pretože sú zdraví.

... Počet pozitívne testovaných na ochorenie Covid-19 po svadbe, ktorá sa konala v uplynulých dňoch v reštauračnom zariadení v Bardejovských Kúpeľoch, vzrástol na 67.

Čítajte viac: https://presov.korzar.sme.sk/c/22498267/pocet-pozitivnych-pripadov-po-svadbe-v-bardejove-vzrastol-na-67.html?ref=njct
 
seifi
stadion seifi 2020-09-28 22:03:04
tu plnú stenu vpravo by som už rezal ... či ?
 
seifi
pohoda pri káve seifi 2020-09-28 19:50:12
zo záberu by som vypustil ten plagát vpravo, zober si, že preskakuješ pohľadom cez ten vozík coffee z plagátu na tých vľavo; a pretože je plagát vpravo v smere čítania, púta väčšiu pozornosť ako pijúci kávu
 
seifi
Lucia seifi 2020-09-27 12:27:38
pri tej poslednej dnes publikovanej som si spomenul na túto ... tu možno bez dotyku či prekrytia s tým kvetináčom a ľahkým orezom zhora by som sa zbavil toho ľavého komplikovaného rohu
 
seifi
Monte Cristallo seifi 2020-09-27 09:32:09
vďaka, popozeral som, je v zadnej skupine uprostred
 
seifi
AKO ZA STARÝCH ČIAS seifi 2020-09-26 22:45:02
čo pamätám, tak to som za mlada musel; v bielej dedorónke na 1.mája ako pionier, a silno mávať vodcom na tribúne, ktorá sa strážila od večera, aby ju niekto nepodmínoval a v modrej košeli s červenou kravatou ako zväzák; títo tiež museli ?
 
seifi
Monte Cristallo seifi 2020-09-26 08:48:49
to je tá skupinka vpravo na pozadí ?
 
seifi
Ked musis tak musis seifi 2020-09-25 22:28:03
to je teda moment ...
 
seifi
Na potulkách... seifi 2020-09-25 22:21:39
zišiel by som z cesty, aby mi kompozíciu takto okrajovo nenarúšala, alebo by som tu cestu zakomponoval do obrazu
 
seifi
NA PRECHODE ... seifi 2020-09-25 21:33:05
robia čo im dovolíme, nie čo chcú; sú odrazom našej občianskej statočnosti; prespali sme 40 rokov a driememe ďalej ... ako príklad ... cca 15 tis. občanov podpísalo petíciu či podobne tomu za zachovanie stravných lístkov, asi sa boja, že ak by dostali do rúk peniaze, tak by ich šli prepiť; vôbec im nevadí, že delta z toho kdesi končí na účtoch ... papaláši sú pre nás alibi, máme za svoju neschopnosť to na koho zvaliť (predtým na ZV KSS či ROH či Zväz žien) ... čo mladé zutekalo, ani Turek nemusí udrieť ...
 
seifi
NA PRECHODE ... seifi 2020-09-25 16:47:55
Dedo, keď nie si lekár a do toho covidu vidíš len cez ZaV, tak to aspoň nezľahčuj. Si presvedčený, že by si ho zvládol ? Či si myslíš, že ty neochorieš ? Pre mnohých to nie je obyčajná chrípka na 1-2 týždne, vyležať a hotovo. Najmä starší môžu mať veľmi vážne problémy. Ak budú obsadené lôžka, si myslíš že budú liečiť teba či mladého ? Sa porozprávaj s ľuďmi, čo to prekonali, ako im bol za mesiac veselo. Ak zachorejú ľudia a zatvoria fabriky, kto ti bude odvádzať do sociálky na dôchodok ? Najskôr zachorejeme všetci, v poriadku, ale ide o to, aby to bolo postupne, bo ak sa to rozbehne bude zle.
 
seifi
Eva seifi 2020-09-24 22:39:02
ubral by som zhora ...
 
seifi
JANKA seifi 2020-09-24 22:36:48
čo mu nenapíšeš, že portréty nefotí a nevidí do toho ako mne ... nedá mi nerýpnuť
čo sa týka tej dlane, príliš priťahuje pozornosť, a na výstave foto nepomôže, že napíšeš 24mm objektív, proste je to lopata
naopak, odrazku beriem ako dobré vykrytie priestoru, priznal by som ju ešte viac, a asi by som ubral zhora
všetko píšem pocitovo, ako laik, takže to aj tak berte, jedným uchom dnu druhým von
 
seifi
láska... seifi 2020-09-21 20:28:24
ja by som rezal zhora
 
seifi
Simona seifi 2020-09-21 15:21:05
fajn, pocitovo chýba mi krk ... hlavu trocha pridvihnúť
 
seifi
Kunkovický mlyn seifi 2020-09-20 19:32:28
a to je pekný kraj, pekný motív
 
seifi
Tajch v Ľubochnianskej dol. seifi 2020-09-17 21:09:42
Pekná cesta pre cyklistov je z Hronca / časť Svätý Ján, Kamenistá dolina, na Sihlu, na hrebeni Rudohoria, dĺžka 24km, z cca 500m na 900m, nenáročné stúpanie. Vrelo doporučujem. Z prostred cesty medzi Jánom a Sihlou u hati Hronček je možné zvrtnúť vľavo a cez Dankovú /890m) smer Čierny Balog - odtiaľ cyklocestou na Sv. Ján. Všetko asfalt. Vrelo doporučujem. Jedna z najkrajších ciest na SK.
 
seifi
Tajch v Ľubochnianskej dol. seifi 2020-09-17 16:44:14
Zdravím. Pozerám na mape, že k tomu tajchu vedie účelová cesta št. lesov a cyklistická cesta je pár km nižšie odklonená do hôr a k tajchu hore dolinou nepokračuje. Aký je tam režim ? Nevieš k tomu niečo povedať. Vďaka.
 
seifi
Dnešné magické ráno na Tribeči seifi 2020-09-16 09:57:00
dnešné magické je dobrý názov, každý deň je to aktuálne
 
seifi
Slnko uz zapada seifi 2020-09-15 19:34:11
u mňa vydarené foto , fajn
 
Stránok 95 z 523
1 2 ... 93 94 95 96 97 ... 522 523