| môjweb: | vytvorte si web |
| web: | Stránku ešte nemám |
O mne
| Niečo o mne: | |
|---|---|
| Motto: | |
| Ponúkam služby: | |
| Zameriavam sa na: | Digitálna čiernobiela fotografia, Portréty / Ľudia, Street fotografia, Reportážna a dokumentárna fotografia, |
Osobné údaje
| Meno: | Dušan |
|---|---|
| Priezvisko: | Seifi |
| Mesto: | SK |
| Domovská krajina: | Slovenská republika |
| Fotografická odbornosť: | Stredne pokročilý |
| Členom ePhota od: | 05. 09. 2009 |
| Posledná aktivita: | 2026-06-17 23:00:11 |
| Status: | offline |
Kontakt
|
Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov |
Fototechnika
| Moje fotoaparáty: | žiadne fotoaparáty |
|---|---|
| Moje objektívy: | žiadne objektívy |
| Príslušenstvo: |



RSS
asi by som tu halúzku dal preč z ruky dámy, ten kontakt je taký umelý
hodinky a potom nič, ja ti mám pochybnosti s tým rezom
a tí, čo majú skúsenosti a mohli by k tomu niečo povedať, nám rozumu nenalejú, nenapíšu
minule som čosi smoklil k svadobnej fotografii .... žiaľ žiadnu diskusiu som nerozprúdil; možno, ak by som napísal, že nová bezzrkadlovka xy je na milújarmilu, to by bola diskusia ...
ospravedlňujem sa za vyslovené názory mimo predmetnú fotografiu ; všetkým hodne zdravia prajem
otázku vo mne vyvoláva horizont cez hlavu ...
diskutuj, píš, nie len páči a a parádny cvak; no a ktorý ročník si to ?