ephoto profile wallpaper
seifi

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na: Digitálna čiernobiela fotografia, Portréty / Ľudia, Street fotografia, Reportážna a dokumentárna fotografia,

Osobné údaje

Meno: Dušan
Priezvisko: Seifi
Mesto: SK
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Stredne pokročilý
Členom ePhota od: 05. 09. 2009
Posledná aktivita: 2026-06-17 23:00:11
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: žiadne fotoaparáty
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
seifi
CHODNÍČEK seifi 2020-08-27 20:50:54
ako vidš, cítiš, je toľko blahobytu, že nie je záujmu o vec spoločnú, ľudia na to serinkajú; až keď príde bieda, a nebude čo do huby, sa začnú zaujímať, kto o tom rozhoduje; Slovač sa nikdy nemala tak dobre ako dnes ... a ako znie z reklám, treba si užiť ... nezaujímame sa o veci na SK, nieto sa zaujímať o veci v EU; hodne zdravia prajem
 
seifi
CHODNÍČEK seifi 2020-08-27 11:23:59
Súhlasím s napísaným. Len som rozmýšľal, ako tomu aj pomôcť, nielen informovať.
 
seifi
Cesta za šťastím seifi 2020-08-26 22:36:51
ako píšeš už som mal nutkanie napísať Sibyle M. ... ja to beriem ako Zboj a mn.č. sú dajme tomu aj Zbojská; ale príd. meno zbojský / á mi moc nehovorí ...
 
seifi
Barborka seifi 2020-08-26 20:41:45
fajn, príjemné foto
asi by som tu halúzku dal preč z ruky dámy, ten kontakt je taký umelý
hodinky a potom nič, ja ti mám pochybnosti s tým rezom
a tí, čo majú skúsenosti a mohli by k tomu niečo povedať, nám rozumu nenalejú, nenapíšu
minule som čosi smoklil k svadobnej fotografii .... žiaľ žiadnu diskusiu som nerozprúdil; možno, ak by som napísal, že nová bezzrkadlovka xy je na milújarmilu, to by bola diskusia ...
 
seifi
Cesta za šťastím seifi 2020-08-26 20:30:12
dobrý nápad a to na Zbojskách ?
 
seifi
CHODNÍČEK seifi 2020-08-26 20:28:50
ja takéto foto posielam na adresy organizácii alebo vyššie či kontrolné orgány, ktoré za to zodpovedajú ; poslal si to tam ? toto nie je miesto, kde zjednáš nápravu
 
seifi
Trojnásobná neresť seifi 2020-08-25 13:51:03
aké neresti ? štát na alkohole a cigaretách cez spotrebnú daň dobré zarába, a z gamblerstva cez automaty mu tiež kvapká ...
 
seifi
Ivanka seifi 2020-08-21 15:32:49
príjemné foto ... , až na tú jej ľavú ruku
 
seifi
na svadbe seifi 2020-08-21 13:15:31
čisto pocitovo ...pri takomto spodnom oreze veľa miesta nad hlavami, ... a orezom by som sa zbavil toho svetlého fľaku nad hlavou dámy, ktorý priťahuje pozornosť (alebo jas lokálne stiahol)
 
seifi
ZEM I NEBO NA DOHĽAD seifi 2020-08-18 18:28:40
Dedo, plný súhlas
ospravedlňujem sa za vyslovené názory mimo predmetnú fotografiu ; všetkým hodne zdravia prajem
 
seifi
ZEM I NEBO NA DOHĽAD seifi 2020-08-17 19:26:31
to samé prajem, dobré svetlo; Peter, čo pomôže ? že fajn ? či skôr nás dopredu posunula debata , ak bol vyslovený iný názor; však toto je tu krúžok;+ prečo nechceme vedieť o inom videní ? ja nepíšem kritiku, len iný názor; 20 x fajn, fajn, ale keď vidím, že by sa to dalo inak, tak to napíšem; myslím si, že je tu obava, slovenská, v štýle ja tebe ty mne ...t.j. obavy. zajtra dám foto ja, a čo mi ten komu dnes píšem napíše on zajtra; ty cítiš, že SK je zakliata krajina ? my sme tak hrdí na Tatry a tam naša hrdosť končí ... bo iného tu niet
 
seifi
Léto u vody seifi 2020-08-17 16:36:54
spomenul som si na bratranca od Adams family
otázku vo mne vyvoláva horizont cez hlavu ...
 
seifi
ZEM I NEBO NA DOHĽAD seifi 2020-08-17 15:49:18
môžeš špekulovať tu je taká obyčaj, ak človek napíše, čo si myslí, tak sa hneď beží do jeho galérky niečo nájsť a vytknúť mu, čo aj nos medzi očami; a si to potvrdil;
diskutuj, píš, nie len páči a a parádny cvak; no a ktorý ročník si to ? kto komu skočí po pivo ?
 
seifi
ZEM I NEBO NA DOHĽAD seifi 2020-08-15 19:48:29
ja nepíšem čo je a čo nie je umenie, ani nepíšem, že treba meniť akési postoje; len píšem, že sa mi to na super nepozdáva, to je všetko; a na to nie je treba písať obhajovaciu reč či slohovú prácu ; dobré svetlo nech nám zajtra všetkým zasvieti
 
seifi
ZEM I NEBO NA DOHĽAD seifi 2020-08-15 19:42:24
si zabudol, že hodnotíme tvoje fotografie, nie moje; a ktorý že si ročník, ujo ?
 
seifi
ZEM I NEBO NA DOHĽAD seifi 2020-08-14 22:22:38
pred napísaním super, si si to rozklikol ? nemôžme superlatívami oceňovať priemerne fotografie; alebo môžme, však sme doma ...
 
seifi
Materská láska seifi 2020-08-14 21:48:03
nechápem ephoto , že vyžaduje k fotografii názov; načo ? ako hovoria Rusi, začem bukvy, vsjo jasno; takto je to ako u blbých ...
 
seifi
KORENE seifi 2020-08-12 22:25:22
treba sa opýtať fotografov, koho volili ... občania zväčša korene spred 89-tého
 
seifi
KORENE seifi 2020-08-12 19:56:50
... skôr vízie, ruky a hlava, a viac myslieť, ako ako žiť, aby som sa vedel o korene postarať, nie sa na ne spoliehať do ich odumretia ...
 
seifi
ahoj, biely muž seifi 2020-08-11 07:54:01
ani biely ani čierny, a unisex
 
Stránok 97 z 523
1 2 ... 95 96 97 98 99 ... 522 523