ephoto profile wallpaper
seifi

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na: Digitálna čiernobiela fotografia, Portréty / Ľudia, Street fotografia, Reportážna a dokumentárna fotografia,

Osobné údaje

Meno: Dušan
Priezvisko: Seifi
Mesto: SK
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Stredne pokročilý
Členom ePhota od: 05. 09. 2009
Posledná aktivita: 2026-06-17 23:00:11
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: žiadne fotoaparáty
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
seifi
Brijuni I seifi 2020-07-22 13:24:25
zhora fajn, či to tak bude, ak sa spustíš dole ? minule na SRo dávali info, že z našich 9-tich či koľko sme si ich naserinkali ani jeden nevyhovuje medzinárodným štandardom; my to všetko robíme len tak, "akože" či "naoko"
 
seifi
Sred Europy seifi 2020-07-19 19:27:21
Podľa geografa Ladislava Fofonku leží zemepisný stred Európy pri obci Purnuškės severne od litovskej metropoly Vilniusu, čo vypočítali už v roku 1989 francúzski odborníci. atd atd
na wiki ich je zo 10
 
seifi
Sred Europy seifi 2020-07-19 13:59:38
jasné
 
seifi
... Ema ... seifi 2020-07-18 22:51:09
postaviť to na clone je málo
 
seifi
Erika na vidieku seifi 2020-07-18 20:40:30
deva ide do rokov, keď už; je to podané natvrdo, žiaden glamour ...
 
seifi
... Ema ... seifi 2020-07-18 19:44:03
akože fajn; a ten vrchol pletiva tiahnucí sa ku krku ako vidíš ? jedná sa o inscenovanú fotografiu, ľavá ruka na plote či málinke posunutie vpred by to vyriešilo;
 
seifi
Posol seifi 2020-07-15 21:23:25
mám ho na LP ... hneď si spomeniem na Porty v Plzni
 
seifi
... seifi 2020-07-14 21:29:07
v USA idú zrušiť HK Redskins, ktovie ako to dopadne s čb fotografiou; ale takto v jednej osobe to hádam povolia ... ; a toto dobrý nápad
 
seifi
Romana seifi 2020-07-14 21:25:21
ale toho oranž.svetla na hlave by som sa vyvaroval ...
 
seifi
Posol seifi 2020-07-14 13:09:55
vráti sa o 6800 rokov ... ktovie, čo uvidí
 
seifi
na grúni seifi 2020-07-13 21:01:58
hádam to zvládnu lepšími cestami, ako naši volení zástupcovia ľudu, elita národa ... sme to dopadli; čo sme to my tu za národ pod tými tatrami ? a akoby ich jedna mater mala ...
 
seifi
Oravska dedina seifi 2020-07-13 11:10:28
alebo s lávkou alebo bez lávky cez bystrinu - trčiace zábradlie pôsobí rozpačito; hodne preostrené; po rozkliku akoby prerážal červenkastý nádych ... s otáznikom
 
seifi
Ranná psychohygiena. seifi 2020-07-13 07:47:23
tiež som to tak pochopil; a žiadne pobúrenie sa nekonalo
 
seifi
Ranná psychohygiena. seifi 2020-07-12 21:34:32
tým grcom si pokazil foto
 
seifi
z banskej stiavnice seifi 2020-07-12 18:24:42
Aj keď je to analóg, dnes vyššia forma vyjadrenia sa, zdá sa, rezal by som pod tým tmavým mrakom. A názov by som poľudštil. Tým , ako si to napísal, čo aj nechtiac, odoberáš u diváka časť pozornosti z fotografie na názov. Ja napríklad rozmýšľam nad tým, čím si Banská Štiavnica u teba veľké písmenka nezaslúži ?
 
seifi
doskákal seifi 2020-07-12 12:38:38
bol by si od chlapíka na 2-3m a zachytil aj jeho aj motorkára, to by bola iná fotografia ... tým chcem povedať, že si bol príliš ďaleko; choď bližšie, debatuj s ľuďmi a foť
 
seifi
na grúni seifi 2020-07-12 12:36:53
zaujímavá oblasť čo som tak popozeral ... vďaka za tvoje fotografie
 
seifi
Sára seifi 2020-07-11 20:30:32
nesúhlasím s tým, "ako vždy" ...
a ten orez hneď na hrane tmavej svetlej časti tunela / baráka ako končí slečne dlhšia noha
 
seifi
Sára seifi 2020-07-10 12:32:48
Skúsil by som rezať sprava, tu dieru s časťou baráku dať preč; takto mi pravá strana pocitovo prevažuje.
 
seifi
Cestou Západnými tatrami seifi 2020-07-09 12:18:39
tipujem, že kvôli erózii
 
Stránok 99 z 523