ephoto profile wallpaper
stefi43

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Štefan
Priezvisko: Csontos
Mesto:
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť:
Členom ePhota od: 31. 01. 2014
Posledná aktivita: 2026-06-22 09:24:44
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: žiadne fotoaparáty
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
stefi43
Spomienky na leto stefi43 2024-10-04 09:39:08
pekné svetlo
 
stefi43
-TU SOM PÁNOM JA- stefi43 2024-09-30 09:58:07
Ufff, krása
 
stefi43
jesenné dotyky... stefi43 2024-09-29 15:14:37
veľmi príjemné makro
 
stefi43
Zlatá hodinka stefi43 2024-08-30 13:43:27
Rozprávkové
 
stefi43
Ja ťa vidím stefi43 2024-08-23 19:44:03
Toto máš super fotku! Veľmi príjemné farby, super ostrosť....také rozprávkové to je
 
stefi43
Obluk stefi43 2024-08-23 19:31:32
Toto je vynikajúce! Osobne by som rezal z ľavej strany
 
stefi43
Babôčka zubatokrídla stefi43 2024-08-20 09:51:12
pekné svetlo si mal
 
stefi43
Pešia zóna stefi43 2024-08-20 09:48:59
Ďakujem pekne. Niekedy ten "vzduch" dá fotke iný rozmer...
 
stefi43
Pešia zóna stefi43 2024-08-20 09:46:05
Ďakujem pekne a som rád, že sa Ti to páči
 
stefi43
Pešia zóna stefi43 2024-08-19 15:33:27
No ja by som tam nechal to okno celé a tú časť dverí odstránil. Farba okna by korešpondovala s bicyklom. Ale veľmi zaujímavá foto. Máš o čom rozmýšľať.
 
stefi43
Pešia zóna stefi43 2024-08-19 14:56:18
Aha...už rozumiem. Možno by to bolo dobré. Mne tu išlo skôr minimalizovať prvky a sústrediť sa na tabuľu a bike. Ani ma to nenapadlo dať horizontálne. Určite by to ale vyznelo úplne inak....
 
stefi43
Pešia zóna stefi43 2024-08-19 14:32:39
Ďakujem za koment. Prečo horizontálne?
 
stefi43
na bodliaku... stefi43 2024-08-19 13:50:50
Veľmi pekné makro s krásnym svetlom a farbami.
 
stefi43
"Zásobovanie" stefi43 2024-08-17 16:01:09
super!
 
stefi43
Lavičkový minimál stefi43 2024-08-15 16:09:30
ďakujem pekne
 
stefi43
Lavičkový minimál stefi43 2024-08-15 16:07:25
som rád, že zaujalo...ďakujem
 
stefi43
Starec a more stefi43 2024-08-13 12:17:48
Zfc som si kúpil, aby som mal ľahký fotoaparát na cesty. Mám k nemu aj konvertor na moje klasické objektívy ale ešte som ho nepoužil. Setový 16-50mm mi plne postačuje. Žiadna extra kvalita z toho nejde ale na potulky postačuje. Fotím v manuálnom móde a super je aj digitálny hľadáčik, kde vidím obraz v aktuálnom nastavení. Je malý, ľahký a dobre vyzerá
 
stefi43
Starec a more stefi43 2024-08-13 12:10:50
Samozrejme by sa dalo.... je to vec pocitu. Skúšal som dokonca aj štvorec na Instagram.
 
stefi43
Starec a more stefi43 2024-08-13 10:55:52
Ale zas aj tie žlté trenky majú svoje čaro
 
stefi43
Starec a more stefi43 2024-08-13 10:53:57
Ďakujem za komentár Možno raz skúsim aj do ČB ale teraz mám také farebné obdobie
 
Stránok 3 z 53
1 2 3 4 5 ... 52 53