ephoto profile wallpaper
stefi43

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Štefan
Priezvisko: Csontos
Mesto:
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť:
Členom ePhota od: 31. 01. 2014
Posledná aktivita: 2026-06-22 09:24:44
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: žiadne fotoaparáty
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
stefi43
. stefi43 2024-04-11 09:43:05
Ja sa normálne divím, že títo ľudia ešte majú trpezlivosť s Tebou diskutovať. Štýl Tvojej komunikácie je veľmi iritujúci a arogantný. Možno je to len póza a v skutočnosti si úplne iný ale nečakaj, že od Teba niekto prijme kritiku, ak sa prezentuješ takýmto spôsobom.
 
stefi43
... o svetle, strome a kríži ... stefi43 2024-04-11 08:48:05
Fotka s potenciálom...
 
stefi43
. stefi43 2024-04-10 09:49:24
Gytheo robí vo fotobiznise???
 
stefi43
. stefi43 2024-04-09 10:12:01
neporozumel si.....
 
stefi43
. stefi43 2024-04-09 09:52:12
Neviem, či si porozumel môjmu komentáru....
 
stefi43
. stefi43 2024-04-09 08:56:23
Je to trend už dobrých pár rokov. Používa sa aj vo fashion fotografii. Svietenie ostrým svetlom, silné tiene, veľký kontrast....Niekomu to nemusí šmakovať ale hodnotiť ju v kontexte zaužívaných "pravidiel" portrétnej fotografie je úplne od veci. Ja by som možno ten spodok dal ešte tmavší.
 
stefi43
. stefi43 2024-04-08 16:47:44
Nie je tam prepal.....fotka v pohode. Komentujúcim odporúčam väčší rozľad pri kritike štýlu fotenia a svietenia.. Skôr by som možno vytkol oči, ktoré majú dúhovky príliš v rohoch očí. Inak veľmi zaujímavé foto.
 
stefi43
Osman sa vzdáva stefi43 2024-03-01 08:27:38
toto je výborné!
 
stefi43
Driblér stefi43 2024-02-19 09:34:36
Toto je výborné!
 
stefi43
okná stefi43 2024-02-02 08:13:55
Ďakujem
 
stefi43
okná stefi43 2024-02-02 08:13:42
Ďakujem
 
stefi43
okná stefi43 2024-02-01 11:23:41
Hmmm, asi by to bolo aj lepšie..Trošku iný pocit z toho mám ale asi by sa to dalo . Keď ja stále ten 2:3 formát riešim ( ten je najbližšie k A4, A3 pri tlači ) Ďakujem za koment.
 
stefi43
čiernenabielom:život nad napätím stefi43 2024-01-22 08:19:06
toto je výborné..
 
stefi43
Materstvo stefi43 2023-12-06 08:55:52
Pekný moment. Kompozične je to však pre moje oko nevyvážené. Zbytočný priestor za matkou by som ja určite orezal. Dokonca by som sa nebál rezať až do časti vlasov, nakoľko už aj tak chýba vrchná časť hlavy ( to mi vôbec neprekáža ).
 
stefi43
Vreskot stefi43 2023-11-03 15:54:45
No pekne!
 
stefi43
Spomienky na Arcach stefi43 2023-10-07 08:40:13
Super kompozícia, výborné foto
 
stefi43
čierne na bielom:adrenalín stefi43 2023-08-30 11:01:03
Výborné to je! Ono by to bol zaujímavý minimál aj bez toho spodku, len most s chlapíkom.
 
stefi43
peaky blinders stefi43 2023-08-29 12:08:40
Výborné to je
 
stefi43
Attila stefi43 2023-08-25 12:41:16
Ďakujeme
 
stefi43
Attila stefi43 2023-08-22 13:23:25
Ďakujeme
 
Stránok 5 z 53
1 2 3 4 5 6 7 ... 52 53