ephoto profile wallpaper
stefi43

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Štefan
Priezvisko: Csontos
Mesto:
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť:
Členom ePhota od: 31. 01. 2014
Posledná aktivita: 2026-06-22 09:24:44
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: žiadne fotoaparáty
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
stefi43
Hop stefi43 2023-02-10 08:31:39
parádna!!!
 
stefi43
Uväznený stefi43 2023-02-07 10:25:09
Takéto vecičky môžem
 
stefi43
V plnom nasadení stefi43 2023-01-31 08:48:36
paráda!
 
stefi43
Stoma #02 stefi43 2023-01-16 09:09:42
Silná fotka a ďakujem aj za príbeh.
 
stefi43
Talk..I'm listening.. stefi43 2022-11-08 09:01:32
Výborné to je!
 
stefi43
mima stefi43 2022-10-04 11:54:05
Krásne, jemné
 
stefi43
Vždy s úsmevom stefi43 2022-09-26 08:23:38
Pecka! Mi to urobilo dobrú náladu teraz ráno
 
stefi43
Okná stefi43 2022-08-31 17:13:31
hmmm, to ma nenapadlo. Určite skúsim...vďaka
 
stefi43
. stefi43 2022-08-23 16:04:06
Áno, trochu to ide do zeleno-modra. Mohol to byť však zámer. Možno bez okuliarov by som tomu viac uveril....ale téma aj modelka super
 
stefi43
Julianna stefi43 2022-08-07 09:56:52
Pekné to je....veľmi.
 
stefi43
Benátky stefi43 2022-08-07 09:52:39
Ďakujem, som rád
 
stefi43
Benátky stefi43 2022-08-07 09:52:07
Ďakujem Lacikami, mám aj túto verziu. Tu si si asi pomýlil ten tieň s rovinou. Trošku to zavádza.
 
stefi43
Benátky stefi43 2022-08-07 09:49:54
Ďakujem za pekný komentár. Presne tieto veci som riešil pri editácii tejto fotky. Keď som ponechal celé súsošie, dievča sa už na fotke "stratilo".
 
stefi43
Na postriežke III stefi43 2022-07-05 10:29:34
pekné
 
stefi43
Peter stefi43 2022-07-01 13:40:17
Pekný portrét. Osobne by som to asi ešte pritvrdil cez High pas alebo ostrením... ale to je subjektívne
 
stefi43
Katka stefi43 2022-06-09 09:56:04
Zaujímavý rozbor. Ja by som to až tak technicky neriešil... Myslím si že farebné prevedenie a tónovanie je čisto autorská záležitosť. Na mňa tá farebnosť pôsobí zaujímavo. Nepáčia sa mi napríklad Tvoje úpravy 2 a 3.
Póza je až na pár detailov v poriadku. Používa ju často napr. aj svetoznámy fotograf Sean Archer. Čo sa orezu týka, stále si myslím, že orezať stačí len zo spodnej časti. Odstráni to nepekný lakeť a časť brucha. Mne ten vzduch za modelkou proste vyhovuje. Už keby som veľmi chcel hľadať chybu z portrétneho hľadiska, jemne by som stmavil pleťovku na pleci a chrbte.
Ale to len tak subjektívne
 
stefi43
Katka stefi43 2022-06-07 08:17:06
Výborný portrét. Trošku bojujem s orezom....osobne by som asi rezal zo spodnej časti tesne pod prsiami. Zmizla by tá odhalená časť brucha a lakeť vzdialenejšej ruky.
Ale to len tak subjektívne. Tvoje portréty sa mi inak veľmi páčia
 
stefi43
Martina stefi43 2022-05-23 09:28:49
Úžasný charakter a krásny portrét...tlieskam!
 
stefi43
Eva stefi43 2022-05-16 13:20:02
Výborný portrét!!!
 
stefi43
Sára stefi43 2022-05-12 09:25:38
Veľmi pekný portrét. Pekne zladené celé Prečo stredovka?
 
Stránok 6 z 53
1 2 ... 4 5 6 7 8 ... 52 53