ephoto profile wallpaper
sunajn

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne: Ja som Ja, Ty si Ty. Kto z nás dvoch je väčší somár? Ja, či Ty?
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Ján
Priezvisko: Janus
Mesto: Ke
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Začiatočník
Členom ePhota od: 07. 01. 2007
Posledná aktivita: 2023-04-23 16:47:02
Status: offline

Kontakt

@ E-mail: sunajn@gmail.com
Kto popýta, dostane Skype účet: Kto popýta, dostane

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Nikon D80
F75
Moje objektívy: Nikkor 50mm f/1.4 AF
Nikkor 16-85mm f/3.5-5.6 G ED AF-S DX VR
Príslušenstvo: Všakokovakovie veci
sunajn
Babie leto v záhrade III. sunajn 2011-11-15 18:19:54
Veselo im. Malo byť z čoho?
 
sunajn
Jame! sunajn 2011-11-15 18:08:27
Tož zajímavé... si fotil z plošiny, či z tyče?
 
sunajn
Postproces.. sunajn 2011-11-14 00:01:30
Pekné fotky, pekné komenty
 
sunajn
LOMO sapiens sunajn 2011-11-13 23:00:23
Tak mi mejlini sumu, č.ú. a pripočitaj si aj balné a poštovné.
 
sunajn
farby jesene sunajn 2011-11-12 08:09:19
Super
 
sunajn
kačacia romanca sunajn 2011-11-12 08:07:20
Zaujímavé
 
sunajn
ETIR2 (PG-IV) sunajn 2011-11-08 13:15:51
A obyčajné okované Bo Ti nestačí? Po slovensky: Ozembuch
 
sunajn
J`aime Pierre sunajn 2011-11-08 11:16:37
...zaľúbený...
 
sunajn
J`aime Pierre sunajn 2011-11-08 11:15:58
Šumná metrofka... aj ten za´úbený pohľad.
 
sunajn
Bez slov sunajn 2011-11-08 01:48:07
Nó, len nehovor hop!
 
sunajn
Ako sme slnko chytili sunajn 2011-11-08 01:45:36
No zastaviť sa móóóžeš, ale ničô novô neuvidíš... néni času
 
sunajn
Bez slov sunajn 2011-11-05 02:44:59
Dík Stano za vkuk. Nadobudol som legál fotošop a nelegál som vymontoval a legál som ešte nenamontoval. 36 dní som držal ozdravnú hladovku, tak na bežné radosti života som nemal ani pomyslenie. Teraz ešte 32 dňový nábeh na stravu a potom si aj ja dám z "hroznovej" šťavy.
 
sunajn
Bez slov sunajn 2011-11-05 02:41:00
Jóój, aľe to perše mušíš predkom a ruky rozcáhnuc jak še dá a až kedz lapíš balanc, ta až potim sprobuješ daco s mašinku pofocic.
 
sunajn
Zaostrené na Monču sunajn 2011-11-03 12:24:15
Fajné, ale od kedy ju ten talianský dilino mal pod postelou, tak vycapili iba kópiu.
 
sunajn
Tam chodia víly tancovať sunajn 2011-10-23 16:24:04
Mal si si dať až po fotení, rezkejšie by sa Ti vykračovalo.
 
sunajn
Keď dvaja robia to isté... sunajn 2011-10-20 00:46:32
Klidééék! Sú to len blbé čísla. Ale slivkovú "šťavu" si je dobré občas dať...
 
sunajn
Zaujatá čítaním sunajn 2011-10-18 08:35:08
Šumné
 
sunajn
Milka originál sunajn 2011-10-18 00:53:10
Aj pírsing má...
 
sunajn
Keď dvaja robia to isté... sunajn 2011-10-16 11:03:15
...numera...
 
sunajn
Keď dvaja robia to isté... sunajn 2011-10-16 11:02:50
Tož móžeš, ale posledné nemera sú pre mňa rébusom.
 
Stránok 123 z 316