ephoto profile wallpaper
sunajn

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne: Ja som Ja, Ty si Ty. Kto z nás dvoch je väčší somár? Ja, či Ty?
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Ján
Priezvisko: Janus
Mesto: Ke
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Začiatočník
Členom ePhota od: 07. 01. 2007
Posledná aktivita: 2023-04-23 16:47:02
Status: offline

Kontakt

@ E-mail: sunajn@gmail.com
Kto popýta, dostane Skype účet: Kto popýta, dostane

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Nikon D80
F75
Moje objektívy: Nikkor 50mm f/1.4 AF
Nikkor 16-85mm f/3.5-5.6 G ED AF-S DX VR
Príslušenstvo: Všakokovakovie veci
sunajn
skladačka z črepín sunajn 2011-12-05 01:22:19
Zaujímavé, ako obálka na knižný román
 
sunajn
hladanie pokladu sunajn 2011-12-05 01:18:57
Véľmi sa mi páči tá úprava. Ale skôr ako hľadanie, mi to príde ako čúranie...
 
sunajn
ženský sen sunajn 2011-12-03 11:32:01
Bóže môj, ženská! (fotka funguje vizuálne, nie vysvetľovním) To mi je jasné, ale Ty si to mala stvárniť lepšie,lebo toto hneď evokuje tú našu variantu, ktorú potvrdil aj Jerry C. Asociácie sú spúšťané nejakým podnetom a tento tu je jasný dostatočne.
 
sunajn
ženský sen sunajn 2011-12-03 01:03:42
Ženský sen...fetišizmus?
 
sunajn
V snehu napísané.. sunajn 2011-12-02 11:43:22
A to si ešte zabudol na druhá 3 hodiny, keď sa vraciaš po foťák.
 
sunajn
Strážca krajiny inverzie sunajn 2011-12-01 21:28:09
jj
 
sunajn
Strážca krajiny inverzie sunajn 2011-12-01 21:03:05
Éééé!!! Ale tu to nie je o kvalite, ale o tééééme! Fotiek s vysokou TK je miliarda...
 
sunajn
Strážca krajiny inverzie sunajn 2011-12-01 20:13:48
A šak pridaj dačo, nééé?
 
sunajn
Korálky sunajn 2011-12-01 06:36:21
Áno. Aj tá teta čo spieva, má tie správne linky-línie.
 
sunajn
Korálky sunajn 2011-11-30 20:42:42
Dobre si to napísal, len si to prehodil: Vlnenie liniek v atmosfére
 
sunajn
Korálky sunajn 2011-11-30 20:40:51
PS: S tou knihou to myslim vážne!
 
sunajn
Korálky sunajn 2011-11-30 20:40:03
Tak to bude tým, že Tvoj skener je ešte z Roku Páne, alebo, že je ako môj... Nižšia, nižšia stredná trieda
 
sunajn
Korálky sunajn 2011-11-30 20:38:37
Nelám si zbytočne hlavu. V dnešnom svete, keď sa už vedomosti nešíria len drôtikami, ale aj éterom nato ťažko prídeš, a len si zbytočne uženieš hlavybôľ.
 
sunajn
pohľady sunajn 2011-11-30 02:09:53
Blanka super si to spravila. A zase smutné...
 
sunajn
tiene osudu sunajn 2011-11-30 02:07:41
Hmm... Šumné, ale smutné...
 
sunajn
Korálky sunajn 2011-11-30 02:05:07
Tie pásiky vidím aj ja.
 
sunajn
kľak I. sunajn 2011-11-29 21:22:52
Ahá, takže Vy s požičianým flancujete...
 
sunajn
kľak I. sunajn 2011-11-29 09:40:11
Nó, dobrú zbraň ste na mňa vytasili, ale to je len Vaše zbožné prianie kolegyňka. Tie netríni práveže Vášmu prestarnutému lietavcovi poškodili perute, takže sú vypelichané a nemajú dostatočný záber. A mimochodom, nevoláte sa Vy Bellerofontes?
 
sunajn
kľak I. sunajn 2011-11-29 01:01:56
Fíha, tak pozor nech nespadnete, lebo zapínam turbo.
 
sunajn
Malý princ sunajn 2011-11-28 18:32:35
Ešte burinku a paličku
 
Stránok 121 z 316