ephoto profile wallpaper
sunajn

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne: Ja som Ja, Ty si Ty. Kto z nás dvoch je väčší somár? Ja, či Ty?
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Ján
Priezvisko: Janus
Mesto: Ke
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Začiatočník
Členom ePhota od: 07. 01. 2007
Posledná aktivita: 2023-04-23 16:47:02
Status: offline

Kontakt

@ E-mail: sunajn@gmail.com
Kto popýta, dostane Skype účet: Kto popýta, dostane

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Nikon D80
F75
Moje objektívy: Nikkor 50mm f/1.4 AF
Nikkor 16-85mm f/3.5-5.6 G ED AF-S DX VR
Príslušenstvo: Všakokovakovie veci
sunajn
Hmlisté (pochmúrne) ráno sunajn 2011-12-11 17:55:15
Ujde, akurát to padá do ľava
 
sunajn
Kde more hory obmýva sunajn 2011-12-11 17:52:39
No vyleje, lebo Ti to padá do prava
 
sunajn
Úsmev za peniaze... sunajn 2011-12-11 14:17:07
Aha, Adolf sa maskuje za Charlieho
 
sunajn
*** sunajn 2011-12-11 08:10:16
Strašná umelina
 
sunajn
Chilliwack sunajn 2011-12-11 07:58:22
Impozantné..! ten nadpis
 
sunajn
Ako začať znova sunajn 2011-12-10 11:34:11
Hmm...že práve Ty "cituješ" Borisa, lebo keď sa pozriem na Tvoje známkovanie pod inými fotkami (aj tohto autora), tak mám pocit, že si teraz s.... do úst, alebo, že si si kónečne uvedomil o čom je pravá fotografia. (Bez urážky)
 
sunajn
A tak si ležím na stole.. sunajn 2011-12-10 11:26:05
Bodaj by nežiarili, keď sú celé naliate...
 
sunajn
A tak si ležím na stole.. sunajn 2011-12-10 11:25:30
Šumné. Až na ten obrus!
 
sunajn
Už jeseň so zimou sa snúbi sunajn 2011-12-09 12:36:13
Tak veru, človek sa musí furt vzdelávať...
 
sunajn
Vstúpte sunajn 2011-12-09 06:54:33
Triezvými nás robí politika našej vlády, mimochodom...
 
sunajn
Vault 101 (Fallout) sunajn 2011-12-08 22:53:15
A občas sme tušili aj súvislosti...
 
sunajn
me sunajn 2011-12-08 21:15:27
fejsbuk
 
sunajn
Tak sunajn 2011-12-08 20:58:50
Fajné
 
sunajn
Vstúpte sunajn 2011-12-08 20:57:34
Mal si to zdvihnúť vyššie, nech sa Ti vojde do záberu aj oblúk a tú plechárinu by som dal preč.
 
sunajn
Svetlo v tme sunajn 2011-12-07 04:02:13
...ani len kritizovať nevieš...
 
sunajn
Svetlo v tme sunajn 2011-12-07 03:57:01
To on, nie ja
 
sunajn
môj kamarát Fero sunajn 2011-12-06 02:13:23
Ten otlačený pásik sú punčochy
 
sunajn
naprieč holokaustom sunajn 2011-12-06 01:57:43
Špica. Žeby dežavú?
 
sunajn
Svetlo v tme sunajn 2011-12-06 01:49:35
No vtáčik to nie je...
 
sunajn
Svetlo v tme sunajn 2011-12-06 01:42:45
To povedal ten pravý...
 
Stránok 120 z 316