ephoto profile wallpaper
sunajn

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne: Ja som Ja, Ty si Ty. Kto z nás dvoch je väčší somár? Ja, či Ty?
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Ján
Priezvisko: Janus
Mesto: Ke
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Začiatočník
Členom ePhota od: 07. 01. 2007
Posledná aktivita: 2023-04-23 16:47:02
Status: offline

Kontakt

@ E-mail: sunajn@gmail.com
Kto popýta, dostane Skype účet: Kto popýta, dostane

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Nikon D80
F75
Moje objektívy: Nikkor 50mm f/1.4 AF
Nikkor 16-85mm f/3.5-5.6 G ED AF-S DX VR
Príslušenstvo: Všakokovakovie veci
sunajn
Zajtra som u Vás... sunajn 2011-12-24 19:11:52
Šedzím sebe v kuchni a do hlavy kapustnicu cískam
kedz tu kuknem do monitora a takoj už aj výskam.

Dagdo písmo jakašké tu nefotografické dáva
a to nebars často še tu na portáli stáva.

Ta hybam še a dumam, takoj a žvitko
aby som ci oplacel, stejnak sumné merítko.

Patrím, že to vinš parádny, dajaký
poprobujem a ja, ľem naj neje stejnaký.

Vinšovačka dluhá, bo dňeška večar šveto veľiké
Ježiško še nám pripomína pri koľedovej muzike.

Dám i ja vinš maľučky z kabáta mojho z kešeni
nabic budze dagdo z ňoho i pocešený.

Aľe dosc už bulo kecaňa
prihotovím še do písaňa.

Vinšujem vám vinšujem
bo za pecom koláčky čujem.
A kedz mi z nich nedáce
ta me pohnevace...

Šťastné a veselé Vianoce všetkým
 
sunajn
Zajtra som u Vás... sunajn 2011-12-24 17:52:54
Aj Tebe chlpáč všetko krásne cez tie sviatky. A , že pozdravujem pánička...
 
sunajn
Zajtra som u Vás... sunajn 2011-12-23 13:15:54
Halóóó, servus. Ty žiješ?
 
sunajn
Zajtra som u Vás... sunajn 2011-12-23 13:14:38
Aha...tak ak ho stretneš klepni mu miesto mňa na čelo. Päsťou! Veď už koľko mal času opraviť to (okrem pĺno iných chýb)...
 
sunajn
Zajtra som u Vás... sunajn 2011-12-23 12:20:22
Prečo Tebe to primitívne ephoto urobí druhý riadok a mne nie?!!!
 
sunajn
Keep the streets empty for me.II sunajn 2011-12-23 12:13:04
Zbytočný koment...
 
sunajn
hračky :) sunajn 2011-12-23 02:38:22
Šumné
 
sunajn
Línie sunajn 2011-12-21 23:59:37
Fakt je opustený?
 
sunajn
partymix sunajn 2011-12-21 23:56:18
Veď ja som tiež nemyslel TK, ale ten samotný akt, ktorý zobrazuje. A toto umenie určite je!
 
sunajn
partymix sunajn 2011-12-21 02:56:41
Heh a čo vravíš kategórii - umenie?
 
sunajn
me & I sunajn 2011-12-21 02:53:43
jj
 
sunajn
Já se vznáším, já si létám.. sunajn 2011-12-20 02:03:58
Tož nuda, nuda! Lebo je tam prázdno!!!
 
sunajn
Já se vznáším, já si létám.. sunajn 2011-12-20 02:02:45
To preto také známky, lebo ste to nie širokáčikom a kolega sa nevie zorientovať. Asi...
 
sunajn
CRAZYWORLD sunajn 2011-12-20 01:54:20
Šumné. Ten hrebeň si mohol vyrovnať.
 
sunajn
CRAZYWORLD sunajn 2011-12-20 01:52:31
www.ephoto.sk/fotogaleria/hodnotit-fotografiu/193930/a-great-day-for-freedom-ii/ - takto sa to robí, lebo z Tvojho odkazu som sa dozvedel akurát, toto - Požadovanú stránku sa nepodarilo nájsť
Je možné, že informácie ktoré sa pôvodne nachádzali na tejto adrese prestali platiť a stránka bola zrušená.
Pokiaľ ste adresu zadali ručne, uistite sa že je zadaná správne a nie sú v nej žiadne preklepy.
Ak ste sa na stránku dostali kliknutím na odkaz, skúste sa vrátiť na pôvodnú stránku, alebo pokračujte kliknutím na iný odkaz.
 
sunajn
me & I sunajn 2011-12-20 01:40:54
Šumné
 
sunajn
leto 2011 v KE sunajn 2011-12-20 01:34:52
Zdrástvuj tavárišť. Táto fotka má veľkosť 600 x 800 pixelov. Urob také veľké foťákové a možeš ich tu naprať koľko chceš. Paňátno?
 
sunajn
zimná balada sunajn 2011-12-20 01:29:26
Šedá poézia...
 
sunajn
partymix sunajn 2011-12-20 01:23:11
No teda! Taká mladá a tak obťažkaná predsudkami...
 
sunajn
Stromy v hmle sunajn 2011-12-20 01:10:52
Šumné. Aj ja Ťa zdravím Deni-Zuni. Ten bordel v tráve si mala vyretušovať a trošku prikontrastiť.
 
Stránok 118 z 316