| môjweb: | vytvorte si web |
| web: | Stránku ešte nemám |
O mne
| Niečo o mne: | Ja som Ja, Ty si Ty. Kto z nás dvoch je väčší somár? Ja, či Ty? |
|---|---|
| Motto: | |
| Ponúkam služby: | |
| Zameriavam sa na: |
Osobné údaje
| Meno: | Ján |
|---|---|
| Priezvisko: | Janus |
| Mesto: | Ke |
| Domovská krajina: | Slovenská republika |
| Fotografická odbornosť: | Začiatočník |
| Členom ePhota od: | 07. 01. 2007 |
| Posledná aktivita: | 2023-04-23 16:47:02 |
| Status: | offline |
Kontakt
| @ | E-mail: | sunajn@gmail.com |
|---|---|---|
| Kto popýta, dostane | Skype účet: | Kto popýta, dostane |
Fototechnika
| Moje fotoaparáty: |
Nikon D80 F75 |
|---|---|
| Moje objektívy: |
Nikkor 50mm f/1.4 AF Nikkor 16-85mm f/3.5-5.6 G ED AF-S DX VR |
| Príslušenstvo: | Všakokovakovie veci |



RSS
kedz tu kuknem do monitora a takoj už aj výskam.
Dagdo písmo jakašké tu nefotografické dáva
a to nebars často še tu na portáli stáva.
Ta hybam še a dumam, takoj a žvitko
aby som ci oplacel, stejnak sumné merítko.
Patrím, že to vinš parádny, dajaký
poprobujem a ja, ľem naj neje stejnaký.
Vinšovačka dluhá, bo dňeška večar šveto veľiké
Ježiško še nám pripomína pri koľedovej muzike.
Dám i ja vinš maľučky z kabáta mojho z kešeni
nabic budze dagdo z ňoho i pocešený.
Aľe dosc už bulo kecaňa
prihotovím še do písaňa.
Vinšujem vám vinšujem
bo za pecom koláčky čujem.
A kedz mi z nich nedáce
ta me pohnevace...
Šťastné a veselé Vianoce všetkým
Je možné, že informácie ktoré sa pôvodne nachádzali na tejto adrese prestali platiť a stránka bola zrušená.
Pokiaľ ste adresu zadali ručne, uistite sa že je zadaná správne a nie sú v nej žiadne preklepy.
Ak ste sa na stránku dostali kliknutím na odkaz, skúste sa vrátiť na pôvodnú stránku, alebo pokračujte kliknutím na iný odkaz.