ephoto profile wallpaper
sunajn

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne: Ja som Ja, Ty si Ty. Kto z nás dvoch je väčší somár? Ja, či Ty?
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Ján
Priezvisko: Janus
Mesto: Ke
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Začiatočník
Členom ePhota od: 07. 01. 2007
Posledná aktivita: 2023-04-23 16:47:02
Status: offline

Kontakt

@ E-mail: sunajn@gmail.com
Kto popýta, dostane Skype účet: Kto popýta, dostane

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Nikon D80
F75
Moje objektívy: Nikkor 50mm f/1.4 AF
Nikkor 16-85mm f/3.5-5.6 G ED AF-S DX VR
Príslušenstvo: Všakokovakovie veci
sunajn
Monika sunajn 2012-01-07 14:43:34
Šumné, ale čo sa stalo s tou telovkou?
 
sunajn
Invasion III. sunajn 2012-01-06 15:55:10
No povec skadzi kedz še krúci...
 
sunajn
Niet cesty späť sunajn 2012-01-05 14:17:11
jj, ale mal som hlavne na mysli toto - riadkovanie, ktoré vzniká pri vyčitavaní snímku z čipu - ibaže by si to robil cez špeciálny program, alebo fotil týmto.

https://coroamagazine.files.wordpress.com/2011/05/steven-sasson-420x0.jpg
 
sunajn
Niet cesty späť sunajn 2012-01-05 12:58:58
No väčšiu hovädinu som nepočul

https://cs.wikipedia.org/wiki/Ofset

a tykaj mi
 
sunajn
Život v kŕdli.. sunajn 2012-01-02 18:14:45
Jáj... ozaj! Fšétko príma do nového Juliánského (po našom, Ďusiánského) 2012tého roka
 
sunajn
... sunajn 2012-01-02 18:00:52
Ale to nie je kôň, ale len taký, akože...
 
sunajn
v sunajn 2012-01-02 17:55:49
Šumné
 
sunajn
poličné prelety sunajn 2012-01-02 12:36:48
Blanka, všetko dobré do novej 2012ky
 
sunajn
v zajatí myšlienok sunajn 2012-01-02 12:35:07
...keď sa sny menia na básne...
 
sunajn
ide sa obedovať sunajn 2012-01-02 12:33:06
Šumné
 
sunajn
Shavemaster sunajn 2012-01-02 12:28:58
Neverím, musí sa dať. Ja používam Photoshop. Ale mrkni sa tu, poprípade opýtaj Michala -
www.ephoto.sk/fotoskola/clanky/editacia-fotografii/adobe-lightroom-3-1cast---split-toning/
 
sunajn
Shavemaster sunajn 2012-01-02 12:28:55
Neverím, musí sa dať. Ja používam Photoshop. Ale mrkni sa tu, poprípade opýtaj Michala -
www.ephoto.sk/fotoskola/clanky/editacia-fotografii/adobe-lightroom-3-1cast---split-toning/
 
sunajn
Panoráma stavby budúcej opachy sunajn 2011-12-31 00:57:21
Vidíš, dakto nemal kde dať prašule, ta postavil "parádnu" tržnicu...
 
sunajn
s vetrom vo vlasoch sunajn 2011-12-30 14:15:59
for me no
 
sunajn
nechodíí .. sunajn 2011-12-30 14:08:24
Tam za oknom... ale ruší ma to okno na druhej strane, narúša mi pocit veľkého priestoru. Skús ho pre seba vyretušovať, či to nebude lepšie.
 
sunajn
zimná impresia sunajn 2011-12-30 14:05:16
Zaujímavé
 
sunajn
mŕtve rameno sunajn 2011-12-30 14:03:31
Ako vyššie napísané...
 
sunajn
Tereza sunajn 2011-12-29 23:37:57
ušla Ti telovka
 
sunajn
Paviel sunajn 2011-12-26 13:42:20
Šumné
 
sunajn
Zajtra som u Vás... sunajn 2011-12-25 14:50:20
Len dôjdite, budete vítaní. Tebe dáme kostičku, paničke niečo sladké a gazdovi dáky trúnek...
 
Stránok 117 z 316