ephoto profile wallpaper
sunajn

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne: Ja som Ja, Ty si Ty. Kto z nás dvoch je väčší somár? Ja, či Ty?
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Ján
Priezvisko: Janus
Mesto: Ke
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Začiatočník
Členom ePhota od: 07. 01. 2007
Posledná aktivita: 2023-04-23 16:47:02
Status: offline

Kontakt

@ E-mail: sunajn@gmail.com
Kto popýta, dostane Skype účet: Kto popýta, dostane

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Nikon D80
F75
Moje objektívy: Nikkor 50mm f/1.4 AF
Nikkor 16-85mm f/3.5-5.6 G ED AF-S DX VR
Príslušenstvo: Všakokovakovie veci
sunajn
Všetko je tak naopak sunajn 2012-01-17 07:56:53
...zlaté časy...
 
sunajn
Šúrsky rybník podľa Jula sunajn 2012-01-16 12:41:06
To seba sa opýtaj pri pohľade na status kvo
 
sunajn
Šúrsky rybník podľa Jula sunajn 2012-01-16 12:30:58
Daj si tam Status Quo!
 
sunajn
Poď ma radšej poškrabkať sunajn 2012-01-16 12:23:22
Aký má ľudský výraz. Ako naši politici
 
sunajn
bojovníci sunajn 2012-01-15 18:02:33
Načo tie machule?
 
sunajn
Kde cas zastal sunajn 2012-01-15 17:37:53
Tá úprava nie, inak šumné
 
sunajn
Ray sunajn 2012-01-15 17:17:01
jj
 
sunajn
Ray sunajn 2012-01-15 13:32:04
Montérky sú fajn, ale ich farba mi oné, nereže
 
sunajn
Ray sunajn 2012-01-15 13:29:21
Logicky: Keď mi niečo neštimuje, tak tam neleziem!
 
sunajn
krok za krokom sunajn 2012-01-14 17:38:00
Šupa!
 
sunajn
bol raz jeden strom sunajn 2012-01-12 13:23:24
Na múre maľované... a šumne
 
sunajn
v očakávaní sunajn 2012-01-12 13:19:00
Aj hej, aj nie
 
sunajn
posledné lúče pre tsunami. sunajn 2012-01-12 02:09:28
Šumné, na môj pravdu!
 
sunajn
Monika sunajn 2012-01-11 14:40:07
Zle som sa vyjadril. Mal som na mysli, že keď odfotím jepegový obrázok, tak budem mať z neho RAW, lebo ja mám foťák furt zarawovaný. Vieš ako, profíci len do RAW fotia...
 
sunajn
Monika sunajn 2012-01-11 00:07:30
jj, ale keď ho otvorím v RAWku tak mám viac fidlátok pokope. A MCH, keď odfotím JPEG, aký súbor vytiahnem z foťáka?
 
sunajn
Monika sunajn 2012-01-09 13:38:36
Nie, ale džejpeg sa dá otvoriť v RAWku predsa.
 
sunajn
Monika sunajn 2012-01-09 03:29:26
Neviem si pomôcť. Otvoril som si to v RAWku, pridal saturáciu a tvár mi hrala do hneda, ale ostatok je pre mňa veľmi diskutabilný. Keď som dal do googlu, starorúžová, tak jedna, keď som stiahol saturáciu, tak som sa približoval k telovke dámy na fotke. Ale to je len môj subjektívny názor a pravdepodobne sa mýlim, keď toľkí nado mnou sú spokojní a nik na to nepoukázal.
 
sunajn
Monika sunajn 2012-01-08 03:56:41
No, hraje mi bárs do ružova.
 
sunajn
My Teddy.... sunajn 2012-01-08 03:52:00
Holt, so svojími ťažkými úvahami sa umor sám. Je na to ľahká odpoveď, ale nebudem sa zbytočne rozpisovávať, lebo Ty by si stále začal: ale...
 
sunajn
My Teddy.... sunajn 2012-01-07 15:48:09
A čo, keď už dospelá, tak sa to nepatrí?
 
Stránok 116 z 316