ephoto profile wallpaper
sunajn

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne: Ja som Ja, Ty si Ty. Kto z nás dvoch je väčší somár? Ja, či Ty?
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Ján
Priezvisko: Janus
Mesto: Ke
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Začiatočník
Členom ePhota od: 07. 01. 2007
Posledná aktivita: 2023-04-23 16:47:02
Status: offline

Kontakt

@ E-mail: sunajn@gmail.com
Kto popýta, dostane Skype účet: Kto popýta, dostane

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Nikon D80
F75
Moje objektívy: Nikkor 50mm f/1.4 AF
Nikkor 16-85mm f/3.5-5.6 G ED AF-S DX VR
Príslušenstvo: Všakokovakovie veci
sunajn
I Found The Silence sunajn 2012-03-24 23:25:13
Už som Ti to raz písal: Bol si dlho preč. Preto sem už tak často nenakúkam. A zrazu fotka, FASA fotka...
 
sunajn
zátišie sunajn 2012-03-24 10:34:33
 
sunajn
Neďaleko do jari sunajn 2012-03-21 14:40:53
Veru!
 
sunajn
Neďaleko do jari sunajn 2012-03-21 10:49:12
Včielka, včielka zlatá! Na vojne sme mali medené, nepamätáš? Jóóój Ty musíš byť už veľmi starý, keď nepamatáš...
 
sunajn
jarná sunajn 2012-03-21 10:43:19
neni zááááč...
 
sunajn
Havo.. Iný.. sunajn 2012-03-18 10:46:30
...a ďakujem za milé privítanie
 
sunajn
Havo.. Iný.. sunajn 2012-03-18 10:45:37
Dunčo, Dunčica... ale nedá sa poprieť, že sú príbuzní
 
sunajn
obrazy sunajn 2012-03-13 10:29:22
Miro, nemôžeš celý život, všade, všetko presýpať cez sito... teda môžeš, ale všetko je potom na prd, suché a bez živočíšneho tepla. Dokonalé na svete nejestvuje, lebo svet, je dokonalý a preto je, už len na nás, čomu priradíme väčšiu-menšiu dôležitosť. Niekedy pri pohľade na jednoduchú (krásnu) vec, môžu byť vedomosti v danej oblasti prekážkou-brzdou. Možno preto, že nie som obťažkaný vedomosťami v tejto oblasti, nemám problém pozrieť sa na vec okom, ktoré sa Tebe už (asi) zavrelo a dať 3 7čky. Preto som dal 3x7 lebo sa mi to páči. (A nepoužívaj to moderné - či)
 
sunajn
obrazy sunajn 2012-03-12 03:30:51
Neviem ako by som ako homo, ale je to fasa. Lebo... ja sa Ťa opýtam. Existuje vôbec niekedy fotka, ktorá by už nemohla byť lepšia? Podľa mňa nie.
 
sunajn
obrazy sunajn 2012-03-11 02:58:30
Jóóój! Ty aby si nehundral?!
 
sunajn
V uličkách Kronbergu II. sunajn 2012-03-11 02:49:12
Šumné. Niekde si pamiatky opatrujú a niekde nechajú zhorieť
 
sunajn
V uličkách Kronbergu I. sunajn 2012-03-11 02:46:30
Jak v rozprávke.
 
sunajn
k sviatku... sunajn 2012-03-11 02:40:57
O tom je život Ľubo. Mať radosť z takýchto "blbostí"...
 
sunajn
Lišaj marinkový sunajn 2012-03-10 14:28:54
...a firhang, bigľajs, tengerica atď. atď...
 
sunajn
Lišaj marinkový sunajn 2012-03-10 14:26:50
jj, Der Spiegel
 
sunajn
Lišaj marinkový sunajn 2012-03-10 14:22:59
S tými očami to bude asi tak: piješ fajné, oči a zrak (a hlava na druhý deň) sú v poriadku. Piješ nefajné... KATASTROFA!
 
sunajn
Lišaj marinkový sunajn 2012-03-09 19:58:57
Oči sú v poriadku, pri opici sú takéto. Šak vydíš, že násava, nééé?
 
sunajn
Invasion V. sunajn 2012-03-04 13:10:41
Jááj ták! To už hej, to ma tlka nenapadlo.
 
sunajn
Mierka sunajn 2012-02-28 02:49:50
Prezradím Ti tajomstvo. On je začiatočnik a robí nácvik pensilom. Ako profík bude miesto pera používať... správne. Prostredník!
 
sunajn
rýchlo do cieľa sunajn 2012-02-11 04:08:02
...ale Ty umíš, umíš, len leníš...
 
Stránok 114 z 316