ephoto profile wallpaper
sunajn

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne: Ja som Ja, Ty si Ty. Kto z nás dvoch je väčší somár? Ja, či Ty?
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Ján
Priezvisko: Janus
Mesto: Ke
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Začiatočník
Členom ePhota od: 07. 01. 2007
Posledná aktivita: 2023-04-23 16:47:02
Status: offline

Kontakt

@ E-mail: sunajn@gmail.com
Kto popýta, dostane Skype účet: Kto popýta, dostane

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Nikon D80
F75
Moje objektívy: Nikkor 50mm f/1.4 AF
Nikkor 16-85mm f/3.5-5.6 G ED AF-S DX VR
Príslušenstvo: Všakokovakovie veci
sunajn
bez slov sunajn 2013-07-15 01:30:42
Umlčaná krása... Šumné.
 
sunajn
We're all stars now in the dope sunajn 2013-07-15 01:27:03
Nemá chybu.
 
sunajn
Alien sunajn 2013-07-15 01:24:57
Fajné, len tá modrá ma ruší. A rezal by som od spodu. Celé rameno, až jak začína trapézový sval.
 
sunajn
Robotnícka Trieda sunajn 2013-07-15 01:07:10
Aká robotnícka trieda? Veď to je ostrov pokladov!
 
sunajn
Robotnícka Trieda sunajn 2013-07-15 00:55:36
Aká robotnícka trieda, veď to je jesný hobby kútik!
 
sunajn
Staci malo sunajn 2013-07-15 00:49:03
... a oné sa do nej ... na to si zabudol
 
sunajn
After death / Po smrti sunajn 2013-03-21 11:53:19
Šumné, ale je tu pár chybičiek. Tie korene, nie sú vrastené, ale položené a ten prepad cesty má zlú perspektívu. Tá žiara nemala byť vôbec, alebo mala raz toľko presahovať cez okraj. Asi.
 
sunajn
Samoty rána sunajn 2012-11-07 20:57:40
Dlho som tu nebol... kukám, Devote sa nám pokazil. Žiadne bagre, ani inšia mocná technika... ale fotka to šumná aj bez žeľeza.
 
sunajn
Do Pekliska... sunajn 2012-08-14 19:51:57
Aj tak še da .
 
sunajn
Stratená... sunajn 2012-08-13 21:04:33
...že stratený... Stano sa nestratí ani keby chcel. Šák ten chuap musí mat prelezíno všechno krížem krážem aspon tri xáát.
 
sunajn
Do Pekliska... sunajn 2012-08-13 20:51:28
Tak skoro ráno nie je možné vstať a fotiť. Ibáážebýý... bol celý čas hore po prechlastoprebdenej noci. (Jak dakomu fajne)
 
sunajn
Bača II. sunajn 2012-07-19 22:18:52
Pešničku znám, ľem kľip som ešti nevidzel
 
sunajn
Foť nás,foť,lebo už dlho nebudeš sunajn 2012-07-19 20:50:51
Nikdy neviem, či to Sokol abo Jastrab. Každopádne parádni sú obaja. Aj foto.
 
sunajn
Hééj, postav sa do radu ! sunajn 2012-07-19 20:47:34
A šak néé? Dobre Ti povjedeu...
 
sunajn
Zoči Voči sunajn 2012-07-19 20:45:29
By ma zaujímalo kto bral skôr nohy na plecia?
 
sunajn
Zanietený....... sunajn 2012-06-26 18:01:27
Zamálo
 
sunajn
Bača II. sunajn 2012-06-26 17:56:06
https://www.youtube.com/watch?v=8p-5jCN430Q
 
sunajn
Zanietený....... sunajn 2012-06-22 12:19:44
Zanietený
 
sunajn
Buduca nadej? sunajn 2012-06-12 13:36:23
Keď budem veľký, budem f...fom, ale dovtedy musím dať pár gólov!
 
sunajn
Pekne pozujem? sunajn 2012-06-05 15:58:04
A keď budem veľká, tiež budem fotografka. Modelka som už teraz!
 
Stránok 112 z 316