ephoto profile wallpaper
sunajn

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne: Ja som Ja, Ty si Ty. Kto z nás dvoch je väčší somár? Ja, či Ty?
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Ján
Priezvisko: Janus
Mesto: Ke
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Začiatočník
Členom ePhota od: 07. 01. 2007
Posledná aktivita: 2023-04-23 16:47:02
Status: offline

Kontakt

@ E-mail: sunajn@gmail.com
Kto popýta, dostane Skype účet: Kto popýta, dostane

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Nikon D80
F75
Moje objektívy: Nikkor 50mm f/1.4 AF
Nikkor 16-85mm f/3.5-5.6 G ED AF-S DX VR
Príslušenstvo: Všakokovakovie veci
sunajn
Delicious sunajn 2014-05-22 00:23:28
Všetko fajn, až na tú pózu mrtvej ženy v každom druhom americkom filme.
 
sunajn
Lucia sunajn 2014-05-22 00:12:53
...a aj bielu treba občas povážiť... okrem iného
 
sunajn
Fíííí... sunajn 2014-05-21 18:28:13
Vďaka Ľubošu
 
sunajn
Fíííí... sunajn 2014-05-21 18:24:45
 
sunajn
Fíííí... sunajn 2014-05-21 18:24:26
 
sunajn
Divá sunajn 2014-05-20 09:56:46
PS: Ďakujem.
 
sunajn
Divá sunajn 2014-05-20 09:55:29
Občas som to bol, ale - jenom jsem tiše nahlížel.
 
sunajn
Divá sunajn 2014-05-19 11:39:23
Šumné, len kus husté a studené farby, ale to môže byť mijim televízorom.
 
sunajn
Zakrádanie sunajn 2014-05-19 03:04:35
V Italsku sa ráno dobre vstáva. Zaješ hrudy syra, zapiješ pohárom vína a len čo oddekluješ objektív, hneď sa Ti doň ta krása sama súka.
 
sunajn
rumcajz sunajn 2014-05-19 02:47:14
Človek tu chvíľu nie je a hneď tu odborníkov na ženskú krásu jak maku.
 
sunajn
2034 sunajn 2014-05-19 00:15:01
Ten pajko vzadu mi kole oči. Vyzerá jak vystrihnutý a nalepený.
 
sunajn
Odskočil si.. sunajn 2014-05-18 20:16:21
Aha, dederónka.
 
sunajn
Tak by som si jednu plesol.. sunajn 2014-05-18 20:04:00
...aj ja...
 
sunajn
Hlavou v nebi, nohami.. sunajn 2014-05-18 20:02:21
https://www.youtube.com/watch?v=lQxLmJltjqo
 
sunajn
Cestou na obed sunajn 2013-10-27 20:04:08
Veri vel! Gud snep.
 
sunajn
bez nazvu sunajn 2013-07-15 01:56:34
Veď píšem, že si ich mala vyretušovať... V fotošope.
 
sunajn
ten pocit... sunajn 2013-07-15 01:46:55
Fajné
 
sunajn
Lady Nobodies sunajn 2013-07-15 01:45:13
Fajné.
 
sunajn
bez nazvu sunajn 2013-07-15 01:40:05
Tie nitky si mala odstrihnúť vo fotošope, prepal bol spomenutý. Inak šumné.
 
sunajn
on/off me sunajn 2013-07-15 01:33:53
O.K. Switch on.
 
Stránok 111 z 316