ephoto profile wallpaper
sunajn

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne: Ja som Ja, Ty si Ty. Kto z nás dvoch je väčší somár? Ja, či Ty?
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Ján
Priezvisko: Janus
Mesto: Ke
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Začiatočník
Členom ePhota od: 07. 01. 2007
Posledná aktivita: 2023-04-23 16:47:02
Status: offline

Kontakt

@ E-mail: sunajn@gmail.com
Kto popýta, dostane Skype účet: Kto popýta, dostane

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Nikon D80
F75
Moje objektívy: Nikkor 50mm f/1.4 AF
Nikkor 16-85mm f/3.5-5.6 G ED AF-S DX VR
Príslušenstvo: Všakokovakovie veci
sunajn
Krowka lapszankomowa sunajn 2012-06-05 12:40:29
Heh, som prezradil výrobné tajomstvo...
 
sunajn
Krowka lapszankomowa sunajn 2012-06-05 12:06:14
Poľšče rysuľa. Dobre si to zmákev, jak stará fotka... alebo počkaj! Že Ty si našiel starú fotku, nechal je prebehnúť fotošopom a včul sa vystatuješ!
 
sunajn
Maková sunajn 2012-06-04 11:04:08
Šumné, ale bijú sa mi tu dva veci. Celý obrázok je studený a preto si zelenú ohrial a asi moc.
 
sunajn
Chamaeleo calyptratus sunajn 2012-06-04 01:31:32
A taká pekná fotka by to bola...
 
sunajn
Dolina slnečno hmlistá sunajn 2012-06-02 15:12:09
Súhlas s tým piva odpijávaním. Vlastne odškrtávaním. No a čo sa týka toho nového sysťéma... Zase nejaká hlava pomazaná (namazaná) čosi-kdesi pos...
 
sunajn
Sakra, tí novinári sú všade.. sunajn 2012-05-31 17:51:52
Šumné. A body sa tu ako dávajú???
 
sunajn
Dolina slnečno hmlistá sunajn 2012-05-26 14:10:47
Už viackrát s om sa zastavil pod touto fotkou a furt mi dačo neštimovalo a nevedel som čo. Už viem! Ten spodok, kosodrevinu, či čo, by som fikol. Stano, vieš prečo sa to volá kosodrevina? No preto, že sa to má pokosiť! Za ozrejmenie si účtujem jedno pifčo.
A efoto premenuvávam na echfoto. Nedá sa mi nedá pridať známkovanie. Keď ťuknem na Ohodnotiť fotografiu, všetko zmizne.
 
sunajn
Jahody sunajn 2012-05-26 13:59:55
Ééj, bude pena...
 
sunajn
Nebeský pútnik sunajn 2012-05-26 13:17:28
https://www.youtube.com/watch?v=Bm8y4PhLkHA
 
sunajn
. sunajn 2012-05-20 00:50:48
Ako vo filme Mrtvé zlo
 
sunajn
Simon a Casper sunajn 2012-04-29 12:32:16
Mal si mu sľubiť koláčik... mäsový samozrejme
 
sunajn
4 sunajn 2012-04-25 02:07:15
Taká maličká, sťa by špuntovka...
 
sunajn
IVZN6 sunajn 2012-04-23 15:24:03
Však Ty choď za nimi
 
sunajn
Padajúca žiara mesta sunajn 2012-04-08 11:35:15
jj, ale to preto, lebo vy ste tam bližšie k západu... my tu v gubernii...
 
sunajn
Faster sunajn 2012-03-30 11:55:49
Šumný paning. Až na to predné sklo!
 
sunajn
Soňa sunajn 2012-03-30 11:51:37
Preto to musíš zmáknuť do 5 minút!
 
sunajn
Čo to píšeš? sunajn 2012-03-26 13:57:04
...vyjadril...
 
sunajn
Čo to píšeš? sunajn 2012-03-26 13:56:34
jj, zle si sa vyjadri Števo... vlastne, vypísal...
 
sunajn
Čo to píšeš? sunajn 2012-03-26 13:55:05
Očuj Zuza! Keby bolo svetlo tam, ako popisujete a dole nie, to by pôsobilo veľmi umelecky a tým ale u mňa (väčšinou) stráca na autenticite. Kapíííšto!
 
sunajn
While You Were Sleeping sunajn 2012-03-24 23:28:56
Jes, ale kus by som mu zašpinil chodidla...
 
Stránok 113 z 316