ephoto profile wallpaper
sunajn

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne: Ja som Ja, Ty si Ty. Kto z nás dvoch je väčší somár? Ja, či Ty?
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Ján
Priezvisko: Janus
Mesto: Ke
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Začiatočník
Členom ePhota od: 07. 01. 2007
Posledná aktivita: 2023-04-23 16:47:02
Status: offline

Kontakt

@ E-mail: sunajn@gmail.com
Kto popýta, dostane Skype účet: Kto popýta, dostane

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Nikon D80
F75
Moje objektívy: Nikkor 50mm f/1.4 AF
Nikkor 16-85mm f/3.5-5.6 G ED AF-S DX VR
Príslušenstvo: Všakokovakovie veci
sunajn
cesta do práce sunajn 2012-02-09 23:36:57
... zamestnania.
 
sunajn
cesta do práce sunajn 2012-02-09 23:35:30
Šumné. A čo keď nejde dp práce, ale iba do zamestnania, .ň
 
sunajn
rýchlo do cieľa sunajn 2012-02-09 23:26:56
...a Ty nezaviď!
 
sunajn
rýchlo do cieľa sunajn 2012-02-09 23:26:24
Šumné
 
sunajn
Ballerina motion sunajn 2012-02-08 12:32:09
Nmóó neviem... Ty si tam bol...
 
sunajn
Nedočkavá? sunajn 2012-02-06 11:56:54
Ahoj Viki. Jóo v Praze, tam je blaze...Keď si v stovežatej, tak si už asi doštudovaná. Takže rozšíriš rady Nikon_istov. Držím palce, aby ste si sadli. Keď sme naposledy spolu komunikovali, mal som kompakt Olympus, ale stratil som ho, alebo mi ho čorkli. Teraz mám tiež Nikon D80. Kúpil som ho od ruky, tu z ephota. Ale už dlhšie tu nič nepridávam a ani vôbec nefotím. Len tu občas kibicujem pod fotkami. Rekonštrujem byt a chel by som sa doň nasťahovať niekedy koncom jari, takže na fotenie namám ani pomyslenia, hoci koľko krát nadávam, keď nemám so sebou foťák.
Vravíš, že asi Tvoja bota... a vieš, že mi bola akási povedomá? čau Jan.
 
sunajn
... sunajn 2012-01-31 15:01:49
Onehdy, v 93 som bol v Greece niekoľko mesiacov a celé leto na nebíčku ništa. Mraky sa začali objavovať, tuším, až niekedy v druhej polovičke augusta. Ale zato, každe ráno som videl Hviezdu východu a poobede slnko s mesiacom dokopy.
 
sunajn
Alnes II sunajn 2012-01-31 12:30:58
Krásne pozadie a k tomu čapák, to by už bola priveľká rozkoš!
 
sunajn
Nedočkavá? sunajn 2012-01-31 12:12:06
No servus! Teba som tu nevidel... no poriadný tok času prešiel. Ako?
 
sunajn
*Čerstvo napadaný * sunajn 2012-01-29 11:52:19
Deni šumné, len bysom bral väčšiu hĺbku ostrosti, nech je sneh ostrý od začiatku a ide do stratena.
 
sunajn
Ven 9/2011 Hvar sunajn 2012-01-24 14:54:18
jj, stále ten istý výraz. Baba bez emócií
 
sunajn
Všetko je tak naopak sunajn 2012-01-24 13:05:22
jj, akurát si nemusel vysvetľovať toho búra - búra, pětku, kilo, tác, predsa ovládame všetci...
 
sunajn
Ven 9/2011 Hvar sunajn 2012-01-24 13:00:33
Výnimočne s Tebou súhlasím. Už pred časom som ju nazval kamennou tvárou, začo som si vyslúžil zablokovanie.
 
sunajn
Bielou stopou sunajn 2012-01-23 19:15:31
Pohodové
 
sunajn
Škaredý večer sunajn 2012-01-23 10:51:14
Skôr šumný.
 
sunajn
kroky sunajn 2012-01-23 10:40:33
... hmm, ehm...mnóó, ééé... také mdlé je to celé akési v mojich pocitoch... Na čb sa u mňa nechytá!
 
sunajn
pod hladinou sunajn 2012-01-23 10:25:08
Na dobrých vlnách... šumné
 
sunajn
štrková-plážová sunajn 2012-01-17 19:50:33
Ne nééé! To ešte po včerajšku sa Ti trasú ruky.
 
sunajn
Všetko je tak naopak sunajn 2012-01-17 14:59:52
Mlieko plnotučné 3,- 1kg kryštáľový cukor 7,30,- 8sminka masla: zelené 8,- a modré 10:- atď. atď...
 
sunajn
Áno, viem, som fešák sunajn 2012-01-17 08:02:42
jj, vieme...
 
Stránok 115 z 316