ephoto profile wallpaper
sunajn

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne: Ja som Ja, Ty si Ty. Kto z nás dvoch je väčší somár? Ja, či Ty?
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Ján
Priezvisko: Janus
Mesto: Ke
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Začiatočník
Členom ePhota od: 07. 01. 2007
Posledná aktivita: 2023-04-23 16:47:02
Status: offline

Kontakt

@ E-mail: sunajn@gmail.com
Kto popýta, dostane Skype účet: Kto popýta, dostane

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Nikon D80
F75
Moje objektívy: Nikkor 50mm f/1.4 AF
Nikkor 16-85mm f/3.5-5.6 G ED AF-S DX VR
Príslušenstvo: Všakokovakovie veci
sunajn
I just want you sunajn 2011-09-18 04:05:09
Kukám jak puk! Neverím, že toto si fotil Ty!
 
sunajn
na hladine II. sunajn 2011-09-18 03:59:59
Tož vitaj! PS: Nemení, nemení... Ľudá sa meňá ale mentalita ostáva stejná...
 
sunajn
na hladine II. sunajn 2011-09-18 03:56:46
Povedali husári a odcválali na šijacích strojoch...
 
sunajn
na hladine II. sunajn 2011-09-17 21:02:37
Voda je sčerená na takom mieste, kde by to malo jemne deformovať minimálne dolnú polovicu odrazu! A zase, kto nechce vidieť, tak si dá klapky na oči JE TO KOLÁŽ JAK H R O M !
 
sunajn
na hladine II. sunajn 2011-09-17 20:57:19
Človeče! Ty ma stále prekvapuješ brilantnosťou svojích komentárov. Holt, kdo umí...
 
sunajn
na hladine II. sunajn 2011-09-17 14:24:24
Odraz je identický, ale fotené inde a je upravovaný. Odraz sa nemôže až tak markantne líšiť od proťajšku, čo sa týka svetelnosti a rozkmitania tykadiel atď, atď...

Tak a teraz Ty.
 
sunajn
na hladine II. sunajn 2011-09-17 13:03:34
Najprv som si povedal, že trepeš, ale po znovu, znovu prezretí Ti dávam 100% za pravdu. Je to celé kuleha tá scéna. Je to zmontované a dosť nekvalitne. Ten odraz listu je už pekná odvaha sem položiť A tomu odrazu osy od spodu tiež neverím. Ten nespraví na hladine v takej kvalite, ale v zrkadle hej. No a tie chlpíky, že sú autentické... Však filmári použivajú už dlhé roky pre selekt postáv modré pozadie. A zdá sa mi, že som voľakde čítal, že PS CS x vie pracovať s zeleným pozadím. Je to nie veľmi podarená koláž.
 
sunajn
tekvička sunajn 2011-09-17 05:15:38
No tedááá... Ty máš ale vkus...
 
sunajn
konečná, vystupovať!!!! sunajn 2011-09-17 05:14:07
Ále vieš, čo by si nevedela... vezmi razítko a uvidíš... (ibažééé... ibaže by bol z vlastnej krve)
 
sunajn
naháči v naháči sunajn 2011-09-17 05:09:15
Fuj, chlapské rite... keby tam aspoň žalude mali, malo by to väčšíe gule...
 
sunajn
konečná, vystupovať!!!! sunajn 2011-09-17 05:04:24
Ale keby si ho premenila na vodu, tak by to bolo ako napísal mrco.
 
sunajn
strážca fjordu sunajn 2011-09-17 04:23:31
...a tá st t tu d d denáá v v vodááá...
 
sunajn
chyť ma.. sunajn 2011-09-17 04:19:58
Keby som si pamätal to čo treba...
 
sunajn
ÍeR sunajn 2011-09-16 11:10:39
Kašaj lejk predsa!
 
sunajn
babie leto sunajn 2011-09-16 00:04:46
Super!
 
sunajn
vrabčiak sunajn 2011-09-15 23:02:28
...a tie vrabce, štŕnk, bŕnk z tŕnia... Super!
 
sunajn
chyť ma.. sunajn 2011-09-15 23:00:35
Aj to si tu už ,mala. Vo farbe, sa mi zdá Fajn.
 
sunajn
Dezert pre Arpiho sunajn 2011-09-15 22:29:00
Nie si montážnik, ale zato demontážnik, lebo v xxx zvekšení jasne vidno ako si pri brehu demontúval hore bruchom plávajúcu podustvu
 
sunajn
Priehrada Kaprun sunajn 2011-09-15 22:07:58
Dokáže, ale musíš mať - https://www.protec-kult.cz/pic_zbozi/01304450.jpg
 
sunajn
Priehrada Kaprun sunajn 2011-09-15 21:26:13
Tož nevidíš ten výškový rozdiel tlakov-milibarov? To hňäď iná kompresia by bola. A potom: keď to mašinka dokáže...
 
Stránok 129 z 316