ephoto profile wallpaper
sunajn

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne: Ja som Ja, Ty si Ty. Kto z nás dvoch je väčší somár? Ja, či Ty?
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Ján
Priezvisko: Janus
Mesto: Ke
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Začiatočník
Členom ePhota od: 07. 01. 2007
Posledná aktivita: 2023-04-23 16:47:02
Status: offline

Kontakt

@ E-mail: sunajn@gmail.com
Kto popýta, dostane Skype účet: Kto popýta, dostane

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Nikon D80
F75
Moje objektívy: Nikkor 50mm f/1.4 AF
Nikkor 16-85mm f/3.5-5.6 G ED AF-S DX VR
Príslušenstvo: Všakokovakovie veci
sunajn
fighter sunajn 2011-09-15 18:05:12
Thajská masérka. Taká, čo bosými nohami stúpe po chrbte. Júúúj, tá by Ti pomohla...
 
sunajn
Na nádvorí Starej radnice sunajn 2011-09-15 17:46:09
Namosúrená. Bo fotiť sa bez zmrzliny sa nedá... Kompo bolo spomenuté
 
sunajn
fighter sunajn 2011-09-15 17:35:39
Nestíhaš, lebo si si vzal viac, než sa Ti na chrbát vôjde. Možno.
 
sunajn
Alan sunajn 2011-09-15 15:55:53
Ako sa tu dáva známka 4- ?
 
sunajn
fighter sunajn 2011-09-15 15:48:23
No servus! Kde si bol 2 mesiace?! Už som myslel, že si vzal odtiaľto roha.
 
sunajn
Ja som malý alpinista sunajn 2011-09-14 12:41:20
jj
 
sunajn
... sunajn 2011-09-14 01:21:45
Na zbojníka som zabudol
 
sunajn
Sandra sunajn 2011-09-14 00:09:53
Tu je to mužský trpný rod
 
sunajn
Sandra sunajn 2011-09-14 00:05:11
A po našom je spisovne - v gačoch
 
sunajn
slovenský vidiek sunajn 2011-09-13 19:50:22
Vyzerá ako nemecký zajatec čo ho konečne pustil rusi z krajiny
 
sunajn
Heiko sunajn 2011-09-13 18:31:23
Jéj, mimozemšťan...
 
sunajn
Canon EOS 40D sunajn 2011-09-13 18:29:01
No vidíš, a to si mal.
 
sunajn
Canon EOS 40D sunajn 2011-09-13 15:33:57
Taká šuňka. Aspoň tretúšuvt si moheu to sklíčko
 
sunajn
T sunajn 2011-09-13 15:28:12
Niekomu súna grc chrobáky, plus keď sú ešte na grc odfotené... Ale priti gustu niet dišputy.
 
sunajn
poviem to len tebe.. sunajn 2011-09-12 22:17:49
Ale nie. Bol to presne tento záber, ale myslím, že farebný
 
sunajn
na vrchole hôr sunajn 2011-09-12 22:13:43
Padá to, ale šumné
 
sunajn
poviem to len tebe.. sunajn 2011-09-12 21:12:08
Tí dvaja tu už boli a napísal som aj čo mu prezrádza. Pamätáš?
 
sunajn
a sviatky môžu začať sunajn 2011-09-12 21:03:47
Neznášam skanzemy. Ide z toho puch a slovenská debilita, lebo nevieme NIČ! zreštaurovať a všetko dodrbeme a nemáme za dodrbanú robotu hanby. A toto všetko z tej fotky kričí. Ešte aj tá mutylka je v strede izby... jak u debilov. Prepáč Blanka, ale pýtalo si to.
 
sunajn
tak dávno.. sunajn 2011-09-12 20:54:41
Taká pohľadnicová, ale tie šikmé domčeky to úplne do....tradadááá...
 
sunajn
nevesta.. sunajn 2011-09-12 09:27:25
Holt, nie si trendy... (kytica)
 
Stránok 130 z 316