ephoto profile wallpaper
sunajn

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne: Ja som Ja, Ty si Ty. Kto z nás dvoch je väčší somár? Ja, či Ty?
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Ján
Priezvisko: Janus
Mesto: Ke
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Začiatočník
Členom ePhota od: 07. 01. 2007
Posledná aktivita: 2023-04-23 16:47:02
Status: offline

Kontakt

@ E-mail: sunajn@gmail.com
Kto popýta, dostane Skype účet: Kto popýta, dostane

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Nikon D80
F75
Moje objektívy: Nikkor 50mm f/1.4 AF
Nikkor 16-85mm f/3.5-5.6 G ED AF-S DX VR
Príslušenstvo: Všakokovakovie veci
sunajn
Z hradu Súľov sunajn 2011-09-04 18:01:01
HDR som myslel, že nepoužívaš soft špeciálne preň robený, ako napr, Fotomatix apd. Ale, že ručn premazávaš fotky. MCH. Už každá fotka tu je soft!
 
sunajn
zastretý farebný svet sunajn 2011-09-04 15:42:58
Ešte tu som zabudol pochváliť. Osobne by som cez stred tváre trochu zpriehľdnil textúru, ale aj tak je to super!
 
sunajn
Luger P08 Parabellum sunajn 2011-09-04 15:38:50
Dojčlandiše kvalitiše. Ale inak zbrane nemám rád
 
sunajn
Frances Gray sunajn 2011-09-04 14:48:34
Nesprávna reakcia! Ten zvuk sa vydáva, keď sa niekto odúva
 
sunajn
horse sunajn 2011-09-04 14:45:58
No a??? Mal som iPhone4 a viem aké fotky mi z toho liezly. Toto je neostré a bárs malé. Atmo tam je, ale chceš povedať, že toto - Adobe Photoshop CS5.1 Windows , máš v mobile???
 
sunajn
Z hradu Súľov sunajn 2011-09-04 14:18:07
 
sunajn
Lenka sunajn 2011-09-03 18:19:11
Aj mňa
 
sunajn
Frances Gray sunajn 2011-09-03 15:46:37
Ale fotka ujde
 
sunajn
Frances Gray sunajn 2011-09-03 15:46:04
jj
 
sunajn
Ujo na bicykli sunajn 2011-09-03 15:44:58
jj, Ale od kríkov, na druhú stranu
 
sunajn
postoj chvíla.. sunajn 2011-09-03 15:35:29
Vôbec nie gýč. Super. Len dumem, či sú odpredu, či odzadu?
 
sunajn
umenie času sunajn 2011-09-03 15:25:51
Fajn. Pohľad do výkladu s starožitnosťami.
 
sunajn
večer pri majáku sunajn 2011-09-03 15:24:17
Hmm... ehmm... hm, mno...
 
sunajn
čarovná trubka sunajn 2011-09-03 15:22:58
Super! Také rozprávkové.
 
sunajn
dvaja nosáni sunajn 2011-09-03 15:21:35
Blánš super! Aj keď netankujú...
 
sunajn
. sunajn 2011-09-03 01:48:39
Jes.
 
sunajn
Ujo na bicykli sunajn 2011-09-01 14:43:02
Ujo vedľa bajcigľa. Škoda tých kriakov, alebo, že si ho skôr necvakla
 
sunajn
Poďme sa spolu hrať sunajn 2011-09-01 14:29:49
jj, ták skázal Lénin, keď po tretíkrát prepadol... Ale Ty už si dokázala-ukázala, že vieš.
 
sunajn
limbo.02 sunajn 2011-09-01 12:04:56
jj, už som to zbadal inde
 
sunajn
Napatie sunajn 2011-09-01 12:00:17
Ten flek na pajkelesoch ma ruší, ináč fajn.
 
Stránok 132 z 316