ephoto profile wallpaper
sunajn

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne: Ja som Ja, Ty si Ty. Kto z nás dvoch je väčší somár? Ja, či Ty?
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Ján
Priezvisko: Janus
Mesto: Ke
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Začiatočník
Členom ePhota od: 07. 01. 2007
Posledná aktivita: 2023-04-23 16:47:02
Status: offline

Kontakt

@ E-mail: sunajn@gmail.com
Kto popýta, dostane Skype účet: Kto popýta, dostane

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Nikon D80
F75
Moje objektívy: Nikkor 50mm f/1.4 AF
Nikkor 16-85mm f/3.5-5.6 G ED AF-S DX VR
Príslušenstvo: Všakokovakovie veci
sunajn
limbo.04 sunajn 2011-09-01 11:59:10
Pozerám, že to rozbité sklo asi nebude koláž. Bacha naňho. Je to kopilit poľskej výroby a strašne sa dá na ňom porezať. Také dačo sa mohlo inštalovať, ozaj len za sociku v krajinách RVHP Fotka šumná
 
sunajn
limbo.03 sunajn 2011-09-01 11:53:41
V prvom momente v náhľade som myslel, že je to starý rušeň.Šumné
 
sunajn
Red sunajn 2011-09-01 11:51:50
Šumné.
 
sunajn
Red2 sunajn 2011-09-01 11:49:53
Zhruba ako beholder
 
sunajn
Red3 sunajn 2011-09-01 11:23:24
Aha! - https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/a/a7/Eugène_Delacroix_-_La_liberté_guidant_le_peuple.jpg
 
sunajn
žiarivé ostne sunajn 2011-08-31 21:11:46
Jóóój... mladááá pani... Ta šumne ďakujem
 
sunajn
Plska sunajn 2011-08-31 18:48:56
Šumné, ale moc šedej na môj vkus.
 
sunajn
žiarivé ostne sunajn 2011-08-31 14:44:27
Len to negramotné efoto z vešov spravilo obyčajný oznam
 
sunajn
západ slnka v Montenegru sunajn 2011-08-31 12:36:41
Šumné
 
sunajn
Overkill sunajn 2011-08-30 18:01:25
D best ov d best
 
sunajn
Overkill sunajn 2011-08-30 14:36:28
No vidíš... keby si mal Nikona, tak by si sa mohol chváliť viac
 
sunajn
priprava sunajn 2011-08-29 05:17:45
Šumné
 
sunajn
priprava sunajn 2011-08-29 05:15:30
Šumné
 
sunajn
XX&XY sunajn 2011-08-29 05:13:04
Šumné
 
sunajn
XX&XY sunajn 2011-08-29 05:11:42
Šumné
 
sunajn
Salto sunajn 2011-08-27 21:21:59
Ale je to o ničom, lebo nevidno nič okrem skokana. Bez života-akcie...
 
sunajn
Ako sa kravka... sunajn 2011-08-27 18:59:18
Ta v takej súvislosti, že pri ich čítaní som mal z nich dobrý pocit, ta reku aj nech môj kámo Koma, má z nich dobrý pocit tiež. No a mladý, reku nech si precvičí gramatiku britkú é_ééé... britskú som chcel povjedzet. (Dúfam, že som jej, tej angline porozumel dobre. Že to nie dajaké lásky vyznanie, bo fšééétko beriem okamžite späť!)
 
sunajn
bez názvu sunajn 2011-08-27 01:20:28
Šumné
 
sunajn
Slnečný kúpeľ sunajn 2011-08-26 19:46:07
Aha Štrbské pleso
 
sunajn
Zas sa ukľudnil... sunajn 2011-08-26 13:14:21
Tento je pre šumivé fotografie hotovým požehnaním

https://www.imagenomic.com/nwpg.aspx
 
Stránok 133 z 316