ephoto profile wallpaper
sunajn

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne: Ja som Ja, Ty si Ty. Kto z nás dvoch je väčší somár? Ja, či Ty?
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Ján
Priezvisko: Janus
Mesto: Ke
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Začiatočník
Členom ePhota od: 07. 01. 2007
Posledná aktivita: 2023-04-23 16:47:02
Status: offline

Kontakt

@ E-mail: sunajn@gmail.com
Kto popýta, dostane Skype účet: Kto popýta, dostane

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Nikon D80
F75
Moje objektívy: Nikkor 50mm f/1.4 AF
Nikkor 16-85mm f/3.5-5.6 G ED AF-S DX VR
Príslušenstvo: Všakokovakovie veci
sunajn
Psssssssssssst... sunajn 2011-08-26 11:42:06
To je dobre, že je bordel. Zakomponuj aj ten, ale smrádek im nechaj
 
sunajn
10 sunajn 2011-08-26 11:34:49
Ale takto tie fotky sú strašne malé a nedajú sa vlastne prezrieť. Ak si robil nejaké úpravy, tak tie sú dokonalé pred nami schované. Takže Ťa na prípadné chyby nevieme upozorniť. A tých sa nájde skoro všade dosť. Ja mám v fotošope urobenú akciu a keď chcem resamplovať obrázok, či už dole, alebo hore, tak to použijem. Jeden krok mi to resampluje o 10%. A díkza info.
 
sunajn
cervena hadica sunajn 2011-08-26 11:00:27
https://www.lampropeltis.sk/component/kunena/36-zaujimave-web-stranky-interesting-web-pages/432-stranky-o-hadoch
 
sunajn
direction sunajn 2011-08-26 02:28:24
Šumné. Až na ten umelý šum
 
sunajn
... sunajn 2011-08-26 02:26:58
Kus inde zaostriť a fasa
 
sunajn
10 sunajn 2011-08-26 02:19:44
...a prečo take malé a aké pozadie používaš?
 
sunajn
..hlásim, periskopy vysunuté!!! sunajn 2011-08-26 02:14:43
To je taký starý vtip, takže klídek...
 
sunajn
4 sunajn 2011-08-25 21:43:42
Už budem poslušná... (ale s iným výrazom)
 
sunajn
11 sunajn 2011-08-25 21:40:40
öhő...
 
sunajn
7 sunajn 2011-08-25 21:30:49
Posunúť ju doprava a fajn
 
sunajn
9 sunajn 2011-08-25 21:29:27
To by mohlo byť k tej Domine, ale pätu zdvihnúť!
 
sunajn
8 sunajn 2011-08-25 21:27:43
Jú ar agli madr...
 
sunajn
10 sunajn 2011-08-25 21:26:06
Tak madam je Domina... Fajné
 
sunajn
14 sunajn 2011-08-25 21:24:17
Zaujímavé. Len mi vysvetli, prečo si taký skúpy na pixely?
 
sunajn
západová sunajn 2011-08-25 01:17:31
 
sunajn
kuk sunajn 2011-08-25 01:14:27
Kaiman81 má pravdu. Táto fotka je vyslovene zlá po každej stránke. Ešte aj názov.
 
sunajn
horse sunajn 2011-08-25 00:57:57
Hmm...
 
sunajn
freee sunajn 2011-08-25 00:56:46
Stačí keď sa poobzeráš u seba v galérke. Je tam zopár "perál"!
 
sunajn
train station sunajn 2011-08-25 00:49:34
Mohlo byť zaujímavé, ale už je to prepacané
 
sunajn
hard work sunajn 2011-08-25 00:47:11
Zaujímavé. K názvu: Nemám rád keď sa používajú cudzokrajné názvy. A keď už, tak by mali byť bezchybné! Takže - A Hard Work
 
Stránok 134 z 316